Dzwiny problem dostępem do sieci

  • 5 Odpowiedzi
  • 5113 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AjAn

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD mini
Dzwiny problem dostępem do sieci
« dnia: Październik 04, 2011, 22:37:05 »
Witam

W moim Mini nagle pojawił się dziwny problem, a mianowicie mam problem z połączeniem z internetem. Sytuacja wygląda następująco:
- przy WiFi brak połączenia w przeglądarce i aplikacjach łączących się z siecią, np. Pogoda
- transmisja danych poprzez operatora aktualizuję się pogoda, ale brak połączenia w przeglądarkach

Czy może miał ktoś podobny problem? Nie chce na razie oddawać telefonu do serwisu, bo to wiąże się z rozbratem na 2 tygodnie.

*

Offline ajacek

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mda Compact -> HTC HD mini
Odp: Dzwiny problem dostępem do sieci
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2011, 07:19:47 »
zobacz ustawienia przegladarki. Moze sam wbiles sobie proxy (lub jakis program ktory dograles)?

Odp: Dzwiny problem dostępem do sieci
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2011, 17:25:29 »
Witam

W moim Mini nagle pojawił się dziwny problem, a mianowicie mam problem z połączeniem z internetem. Sytuacja wygląda następująco:
- przy WiFi brak połączenia w przeglądarce i aplikacjach łączących się z siecią, np. Pogoda
- transmisja danych poprzez operatora aktualizuję się pogoda, ale brak połączenia w przeglądarkach

Czy może miał ktoś podobny problem? Nie chce na razie oddawać telefonu do serwisu, bo to wiąże się z rozbratem na 2 tygodnie.

miałem coś takiego zainstalowałem ponownie polską lokalizację/język i wszystko wróciło do normy

*

Offline AjAn

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD mini
Odp: Dzwiny problem dostępem do sieci
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2011, 23:15:38 »
Spróbuje przywrócić ustawienia fabryczne. Może to coś pomoże.

*

Offline cresida

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dzwiny problem dostępem do sieci
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2011, 21:07:42 »
kurczę i ja mam coś takiego od kilku dni i nic nie mogę z tym zrobić, a już ustawiałem konfigurację od nowa i nic

Połączone: [time]Październik 10, 2011, 21:35:22[/time]
doszedłem i działa
wchodzisz w Ustawienia< wiecej< połączenia<połączena , pod P4 Internet w "zarządzaj istniejącymi połączeniami" u góry w zakładce "Ustawienia serwera" zaznaczyłem opcje "Ta sieć używa serwera proxy do połączenia z internetem" i wpisałem w okienku Serwer proxy  10.10.25.5 i gotowe (dotyczy PLAY )
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2011, 20:47:05 wysłana przez cresida »

*

Offline AjAn

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD mini
Odp: Dzwiny problem dostępem do sieci
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2011, 20:17:15 »

doszedłem i działa
wchodzisz w Ustawienia< wiecej< połączenia<połączena , pod P4 Internet w "zarządzaj istniejącymi połączeniami" u góry w zakładce "Ustawienia serwera" zaznaczyłem opcje "Ta sieć używa serwera proxy do połączenia z internetem" i wpisałem w okienku Serwer proxy  10.10.25.5 i gotowe

Witam
Niestety dalej nic. Internet od operatora działa tylko w aplikacjach (np. pogoda), nie działa w przeglądarce, WiFi nie działa ani w aplikacjach ani w przeglądarce. Oddaje chyba badziewie do serwisu.