Uwalony Compaq H3970

  • 3 Odpowiedzi
  • 3742 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Uwalony Compaq H3970
« dnia: Maj 22, 2009, 09:37:28 »
Witam.
Od godziny przeszukuje wasze forum w poszukiwaniu sensownego rozwiązania, bezskutecznie.
Sprawa jest taka, że postanowiłem do swojego H3970 wgrać WM2003..w pewnym momencie na komputerze pokazał się błąd, żeby zrobić hard-reset iPaq'a i spróbować jeszcze raz. Hard reset nie skutkuje (owszem, ekran robi się biały itd), cały czas po włączeniu widnieje komunikat:
Cytuj
SERIAL

COMPAQ

v 0.48
Napis SERIAL zmienia się na USB po podłączeniu do komputera, nie pozwala natomiast ani wgrać WM2003 ani nowego firmware ze strony CompaQ. Co z tym fantem zrobić? Jest jakieś rozwiązanie poza otwieraniem go i lutowaniem kabelków?

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Uwalony Compaq H3970
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2009, 07:54:21 »
Szukaj nieoficjalnych wersji romu do tego modelu - one miały program, który bezpośrednio z bootloadera flashował.

*

Offline bimas

  • 34
Odp: Uwalony Compaq H3970
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2009, 11:20:27 »
witam jeśli ci sie nie uda odkupie na dawce pozdr.

Odp: Uwalony Compaq H3970
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2010, 19:53:33 »
Witam.
Od godziny przeszukuje wasze forum w poszukiwaniu sensownego rozwiązania, bezskutecznie.
Sprawa jest taka, że postanowiłem do swojego H3970 wgrać WM2003..w pewnym momencie na komputerze pokazał się błąd, żeby zrobić hard-reset iPaq'a i spróbować jeszcze raz. Hard reset nie skutkuje (owszem, ekran robi się biały itd), cały czas po włączeniu widnieje komunikat:
Cytuj
SERIAL

COMPAQ

v 0.48
Napis SERIAL zmienia się na USB po podłączeniu do komputera, nie pozwala natomiast ani wgrać WM2003 ani nowego firmware ze strony CompaQ. Co z tym fantem zrobić? Jest jakieś rozwiązanie poza otwieraniem go i lutowaniem kabelków?

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.


Witam

Mam taki sam problem ale w IPAQ 3955. Proszę o poradę jak można uratować sprzęt.


Pozdrawiam