Sterowniki a bateria

  • 3 Odpowiedzi
  • 3077 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sterowniki a bateria
« dnia: Sierpień 09, 2011, 20:15:19 »
Witam,

mam HP/Compaq h3970, placki GPS Navman i Automapę. Na pamięć palmtopa mam wgrane sterowniki do plecków GPS i po całkowitym rozładowaniu się palmtopa Automapa nie może nawiązać połączenia z satelitami GPS: pisze "Nie można uzyskać dostępu do GPS (COM7)". Za każdym razem po tym komunikacie muszę wgrywać sterowniki od nowa. Czy jest możliwość wgrania ich na stałe? Czy da się temu jakoś zaradzić?

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Kuba

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Sterowniki a bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2011, 20:34:39 »
w starych palmtopach rozładowanie baterii kończy się hard resetem czyli przywróceniem ustawień fabrycznych a zawartość pamięci jest kasowana
najlepiej nie dopuszczać do całkowitego rozładowania, a jeśli nie można tego uniknąć pozostaje zrobienie backupu i przywracanie go po hard resecie

Odp: Sterowniki a bateria
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:24:59 »
A nie dałoby się tak, żeby zapisać ten sterownik na karcie pamięci, bo przecież z karty pamięci nie kasuje danych bo Automapę cały czas mam. I jeszcze jedno: Jak mam wgrać ten sterownik? Jakiego potrzebuję kabla? Jak wygląda takie wgrywanie sterownika? (Bo wcześniej wgrywał mi to znajomy).

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Sterowniki a bateria
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:19:37 »
o takie detale najlepiej zapytaj tego znajomego który ma ten sterownik i wie jak go instalował, bo my tutaj możemy tylko zgadywać nie wiedząc w jakiej postaci są te sterowniki
ale raczej nie da się tego na stałe umieścić na karcie, tylko trzeba zainstalować w systemie