Potrzebna pomoc z iPaq-iem rx1950

  • 0 Odpowiedzi
  • 2747 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Potrzebna pomoc z iPaq-iem rx1950
« dnia: Listopad 10, 2008, 11:18:49 »
Witam!
Mam problem z tym sprzętem i potrzebuje pomocy. Mam soft w wersji niemieckiej i gdy próbuje uruchomić jakiś program od HP to wyskakuje mi informacja, że nie ma części plików lub brak jest certyfikatów czy coś takiego (domyślam się tylko bo nie znam zbyt dobrze niemieckiego). Jak chcę zainstalować jakikolwiek program to też wywala mi podobne okienko. Czy możliwe jest, że mam uszkodzony soft? A może to jakaś blokada Microsoftu czy coś takiego? Dodam, że hard reset nie pomaga.
Kolejnym problemem jest rozłączanie się z kompem podczas synchronizacji/ wymiany plików. Używam ActiveSynca 4.5. Czytałem już na forum, że trzeba wyłączyć zaporę sieciową i firewalla antywira dla ActiveSynca i tak zrobiłem. Nie pomaga :( Łączy się a potem kilkanaście sekund i się rozłącza :(
Ostatnim najpoważniejszym problemem jet zmiana softu z niemieckiego na angielski. Przeczytałem masę postów i tematów na ten temat ale żaden sposób nie jest skuteczny. Podmiany softu podczas aktualizacji nie próbowałem bo nigdzie nie ma niemieckiej wersji, mam tylko angielska. Próbowałem zmianę HexEditorem literek ENG na GER aby oszukać aktualizator i też kicha. Wywala mi błąd CRC lub cheksumy. Pozostaje jeszcze sposób aby wgrac soft z karty sd ale podobno musi o być taki prosto z pda zrzucony jakimś programem. Nie znam nikogo kto ma iPaqa rx1950 z fabrycznym softem angielskim i jest w stanie to zrobić i podesłać mi ten backup.

Jeżeli ktoś jest posiadaczem iPaqa rx1950 i udało mu się rozwiązać te problemy to proszę o pomoc... Najbardziej to w zmianie softu z GER na ENG... Może po aktualizacji reszta problemów by znikła... :(

Błagam o pomoc  :cry:


Widzę, że znikąd pomocy... :( Forumowicze i wszystkie mądre głowy! Gdzie jesteście, gdy Was potrzeba?
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 20:21:13 wysłana przez Handy »