POMOCY HP IPAQ 1940 Internet przez komórkę (bluetooth)

  • 1 Odpowiedzi
  • 3956 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POMOCY HP IPAQ 1940 Internet przez komórkę (bluetooth)
« dnia: Wrzesień 05, 2009, 17:20:32 »
POMOCY LUDZIE ... Z CALEGO SERDUCHA proszę aby ktos mi dal instrukcję PRAWIDLOWEJ KONFIGURACJI DO MOJEGO PDA jak zrobic NA nim NETA . Chcialbym sie laczyc przez bluetooth.. Robilem juz wszytko  konfiguracje przeprowadzalem wdg instr. z PDACLUB. pisalem w palmie DNS ALT DNS  IP wszyskie mozliwe Pierdoly  i NIC !!!!!!!!!!!! chyba z 17 razy juz probowalem. ALbo pisze cannot connect albo kilka razy mi sie udalo jakos tak zrobic ze pisalo CONNECTION ESTABLISHEd lecz nic sie nie dzialo.. powinno jeszcze wyskoczyc okienko do logowania (username ,password - przed pierwszym wejsciem w internet ) a tu nic ..  WIEC jeszcze raz prosze pomozcie mi w prawidlowej dokladnej konfiguracji tego wszystkiego w pda aby chodzil net przez komorke (bluetooth) jakby co to mam kome samsung e250 i na nim jest prawidlowa konfiguracja i wap i internet i mms i gprs  ... prosze o jak najszybszą odpowiedz .....!!! :)

Jak oglądać filmiki z YouTube na palmtopie HP ipaQ 1940 ????
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2009, 21:49:27 »
Temat zamknięty../. Poradzilem sobie,,,   Lecz prosze jeszcze o jedną pomoc ..  mam problem z netem w swoim ipaq 1940.. net smiga aczkolwiek jesli wejde na youtube ,i wybiore do oglądania jakis film to pisze ( rtsp:/rtsp-youtube.l.google.com....    w miejscu kropek jest bardzo długi kod  pisze po angielsku cos  tam .....   REQUIRED LIBRARY  chyba  Bodajże ..  w kazdym razie chyba chodzi o wtyczkę rtsp ....   Proszę pomozcie mi ,, co mam zainstalowac co pobrac jakie wtyczki .. ,aby to dzialalo,,,  CHcę poprostu ogladac filmiki z youtube .. PLEASE  !!!!!!  proszE odpowiadać ,,,,   z Gory dZięki