ipaq 1940 padł. czarny ekran, zero reakcji.

  • 4 Odpowiedzi
  • 3230 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ipaq 1940 padł. czarny ekran, zero reakcji.
« dnia: Marzec 14, 2007, 23:33:03 »
Witam.
Wiem, ze tego typu tematów było sporo i jakkolwiek posiłkowałem się nimi, ale tym razem problem przerósł wszystko.

A było to tak:
Pewnego dnia padł mi mój ppc - po resecie zostawał na bootloaderze (logo HP, dwa razy u gorze ekranu wersja 1.07). Dowiedziałem się, że to przez wadliwy soft BT i, że się zdarza. Długo przeglądałem sieć w poszukiwaniu rozwiązania problemu, który zresztą nie jest specjalnie trudny - wystarczy nagrać soft od nowa. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że po podłączeniu przez mtty i wykonaniu r2sd (czyli zgrania romu na kartę), co miało na celu sprawdzenie działania tego urządzenia (bo po co mi kopia uszkodzonego softu) zrobiłem hard-reset w celu nagrania nowego softu ściągniętego z hp.com. Po tym hapek już nie wstał. Ciemność widzę i tyle. Nic się nie świeci, nie ma bootloadera, 'nie ma niczego'. I jest mi bardzo przykro. :(

Może ktoś ma jakiś pomysł? Na razie planuje zostawić go na dobę bez baterii, może się po prostu przyblokował... Mam nadzieję.

Ale proszę o pomoc, dziękuję.

Wojtek.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
ipaq 1940 padł. czarny ekran, zero reakcji.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2007, 09:39:11 »
Nie wiem jak jest w tym, ale w starszych ipaq po wgraniu system wykonywało się kombinacją klawiszy programowe odłączenie baterii, po czym palmtop zachowywał się jak martwy. Trzeba było jeszcze raz wcisnąć te klawisze aby pda ożył.

*

Offline sanko

  • 19
  • Sprzęt: tg01, star a5000, elf, BA
Odp: ipaq 1940 padł. czarny ekran, zero reakcji.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2011, 22:38:44 »
podobny problem- podczas wgrywania nowego romu odlaczyl mi sie kabel. sprzet ipaq h4100 , czarny ekran, zero reakcji, cegla. czy istnieje jakis sposob, czy juz tylko jtag? dodam, ze bateria ok.

Połączone: Grudzień 04, 2011, 12:33:28
:mrgreen:dziekuje za odpowiedz :Esuper
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2011, 12:33:28 wysłana przez sanko »

Odp: ipaq 1940 padł. czarny ekran, zero reakcji.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2011, 08:27:15 »
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc mam ten sam problem.

*

Offline sanko

  • 19
  • Sprzęt: tg01, star a5000, elf, BA
Odp: ipaq 1940 padł. czarny ekran, zero reakcji.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2011, 10:01:54 »
to moje podziekowanie bylo ironiczne. watpie, zeby ktokolwiek tu nam odpowiedzial. sprzet stary..
w niektorych nawigacjach robilo sie zwarcie w odpowiednim miejscu, ale w tym- nie mam pojecia. chyba tylko jtag