Game Center wyzerowany..

  • 10 Odpowiedzi
  • 18867 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Game Center wyzerowany..
« dnia: Luty 05, 2011, 15:52:50 »
Wczoraj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Zaistalowałem aktualizację Angry Birds, po odpaleniu gry Game Center poprosił mnie o podanie hasła, wklepałem, następnie miałem podać z jakiego kraju jestem i ponownie podać login. Po podaniu mojego standardowego loginu i zatwierdzeniu wszystkiego zaczałem grać. Po wyjściu z gry odpaliłem Game Center i szok! Wszystko wyzerowane, zero znajomych, tak jakbym na nowo założył konto.. Wie ktoś może OCB??

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2011, 16:03:53 »
na pewno nic się nie wyzerowało, bo widzę Cię bez zmian, są i Twoje gry i osiągnięcia
może straciłeś połączenie z siecią? Wydaje mi się że kiedyś też mi się zdarzyło że GC spytał nagle o hasło i też potem były jaja bo jedna z gier straciła powiązanie z GC i trzeba było ją przeinstalować

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2011, 16:53:53 »
Wylogowałem i zalogowałem się jeszcze raz i rzeczywiście wszystko wróciło do normy. Co ciekawe przy logowaniu podawałem ten sam adres email i tym razem wszedłem na swoje stare konto. Wygląda jakby na jeden adres były założone dwa konta.. Najważniejsze, że wszystko nie poszło w kosmos :)

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2011, 23:26:44 »
Ja mialem wczoraj to samo z jedna z nowo zainstalowanych gier...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Mikeangelo

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2012, 12:09:55 »
Witam,

Jeszcze nie mam iPhona, ale juz zamowilem. Mam pytanie. Czy wszystkie gry obsluguja GameCenter? Czy kazda gra ma achievementy ktore wpadaja w nasz profil? Wyglada to tak jak na Xbox Live?

Pytam bo zastanaiwam sie na kupnem Dead Space i nie wiem czy maon achievementy w Game Center. Grałem w niego na Androidzie i jeżeli nie ma wsparcia dla achievementow to nie bede kupowal.

Z gory dzieki za pomoc.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2012, 17:47:57 »
co do obsługi Game Center to jest to zależne indywidualnie od gry. Teraz już niemal każda jest w GC, ale są takie które nie oferują do zdobycia żadnych osiągnięć, jest np. tylko tabela liderów, a czasem nawet tego nie ma. Znam parę takich gier których obecność w GC jest totalnie bez sensu i tylko psują statystyki. Niektóre gry są nie tylko w GC ale i OpenFeint.
Co do Dead Space to zdaje się że ta gra ma własny wbudowany zbiór osiągnięć dostępny z menu gry, a nie z GC.

*

Offline Mikeangelo

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2012, 22:21:11 »
Dzięki za odpowiedź. Można to jakoś sprwadzać przed zakupem, która gra wspiera GameCenter i w jakim stopniu?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2012, 23:22:21 »
W jakim stopniu, to nie bardzo, chyba że wydawca da o tym wzmiankę w opisie gry. Wiadomo tylko czy gra jest w ogóle w GC, jest wtedy oznaczona w App Store znaczkiem GC. Niestety dotyczy to nawet tych gier które nic tam nie wnoszą, bez osiągnięć czy choćby punktacji, których cały udział w GC sprowadza się do tego że po odpaleniu gry pojawia się baner Welcome [nick]

Nawiasem mówiąc widzę że w App Store przy Dead Space również umieszczony jest znaczek GC, więc może jednak dodano jakieś wsparcie w nowej wersji.

*

Offline Mikeangelo

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2012, 08:31:03 »
Dzięki. Jeszcze mam jedno pytanie. Czy savy z gier są automatycznie ładowane w iCloud? Przykładowo przywracam telefon do ustawień fabrycznych/zmienie model. Czy mogę pobrać savy i będę mógł kontynuować dalej itp?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2012, 10:02:49 »
co do iCloud to nie wiem, na tym samym urządzeniu po restore wystarczy przywrócić backup i savy powrócą nienaruszone

*

Offline Mikeangelo

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Game Center wyzerowany..
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2012, 10:32:09 »
Ok dzięki. Dzisiaj chyba do mnie dotrze to już dokładniej wybadam co jest grane :)