Paradise Island - problem z aktualizacją

  • 7 Odpowiedzi
  • 3976 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Paradise Island - problem z aktualizacją
« dnia: Lipiec 24, 2011, 12:21:34 »
Witam,
mam problem z Paradise Island, konkretnie z aktualizacją. Zaktualizowałem market do najnowszej wersji (za pomocą apk z pocketnow.com, market ala W7), pojawiła się aktualizacja PA, tak więc kliknąłem i otrzymałem błąd o za małej ilości miejsca. Instalka zajmuje ok 25MB, sprawdziłem wolne miejsca, na system 48MB, pamięć wewnętrzna 1,5GB, SD 3GB, extSD 1GB. Tak więc miejsce jest. Restart nic nie pomógł, uznałem za winnego nowy market. Tak więc odinstalowałem go i teraz PA w ogóle nie mam w "moje aplikacje" w markecie :/ Po wyszukaniu, i wejściu w PA w markecie mam tylko "zainstaluj bezpłatnie", oraz co dziwne, "zezwalaj na automatyczne aktualizacje", co jest widoczne tylko dla zainstalowanych aplikacji (ale i tak nie mogę tego zaznaczyć). Po kliknięciu w zainstaluj, pojawia się pasek "pobieranie" i po chwili znika... Próbowałem czyścić dane marketu, nic to nie dało.

Macie jakiś pomysł? Obawiam się że jedynym wyjściem może być odinstalowanie PA i instalacja ponownie, lecz nie chciałbym stracić tego co do tej pory ugrałem... Backup w Titanium zrobiłem, lecz jak wiadomo nie zawsze potrafi poprawnie przywrócić apke... Może ktoś byłby tak dobry i ściągnął z marketu najnowszą wersję i podesłał apk na PM?

Pozdrawiam

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:42:19 »
Jeżeli masz root'a skopiuj sobie save z data/data/com.seventeenbullets.android.island/files/profile0.sav , usuń, pobierz na nowo i będzie ok, kiedyś mi się wysypała ta gierka i tylko to mnie uratowało.

To raczej nie wina marketu, bo ja na nowym wczoraj też aktualizowałem i poszło bez problemu.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2011, 13:13:00 »
Niestety, nic to nie dało, po usunięciu nadal nie mogę zainstalować z marketu, pasek pobierania po chwili znika :( naszczescie titanium backup bez problemu przywrócił poprzednia wersje...

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2011, 14:06:07 »
ok, oczekuj PW.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2011, 18:00:59 »
Coś mam pecha z PA... Aktualizować już mogę (problemem był CM, zapychal cache marketu), ale od wczoraj przy próbie wejscia na inne wyspy dostaje error "server error occured". Nie ma znaczenia czy wifi czy 3g. Z tego co widzę na FB nikt tego problemu nie zgłaszał, a mój post zginął w gąszczu zaproszen na wyspe... Macie jakiś pomysł? Tym razem to raczej nie rom, od wczoraj sprawdzam rozne romy i zawsze to samo :(

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2011, 18:33:33 »
Ja też tak mam od kilku dni, w sumie już przestałem w to wchodzić nawet z tego powodu.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2011, 19:02:45 »
Pokombinowałem :) Problemem okazał się save. Po zmianie romu zainstalowała się najnowsza wersja (1.1.3 bodajże), a save miałem od 1.1 i tam pewnie był jakiś zapis o adresie serwera czy coś. Tak więc wywaliłem PA, wgrałem 1.1, wrzuciłem save i dopiero potem update na 1.1.3 i wszystko działa :) W sumie nie wiem czy to to, czy dziwny zbieg okoliczności, gdyż przecież jak do 1.1.3 wrzuciłem save z 1.1 to potem automatycznie został zaaktualizowany przez 1.1.3. No chyba że aktualizacja też wpływa na pliki save...
Trochę chaotycznie to napisałem, ale chyba idzie zrozumieć o co mi chodzi ;)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Paradise Island - problem z aktualizacją
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 28, 2011, 20:39:44 »
To chyba nie od sava, bo ja od kilku wersji nic z nimi nie kombinowałem, a i tak nie chodziło, wydaje mi się że to coś u nich z serwerami nie tak jest.