Aktualizacja treści aplikacji np. gier inaczej niż bezpośrednio z sieci

  • 1 Odpowiedzi
  • 2888 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam jestem nowy jeśli chodzi o androida i mam pytanie, po zainstalowaniu paru gier aplikacja prosi o wi fi połączenie niemam wi fi w domu, mam tylko po kablu  , wiem że mozna sie łączyć przez usb przy uzyciu HTCsynk bo tak chociazby aktualizuje pogode, łącze się tez siecią komórkową czyli bezpośrednio ale czy istnieje możliwość (aktualizacji, ściągnięcia danych) w jakiś inny sposób żeby uruchomić te gry, wielkie dzięki za pomoc o pozdrawiam
[mod]stary - trudno to zrozumieć, zadbaj o znaki przestankowe i popraw ten post[/mod]

Połączone: [time]Luty 27, 2011, 18:24:53[/time]
Chodzi mi o to czy nie mając wi fi w domu tylko połączenie przez usb będę mógł grać w gry, ponieważ aplikacja prosi o połączenie wi fi , inaczej mówiąc chodzi mi aktualizacje
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 10:39:20 wysłana przez lemar123 »

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
nie twierdzę, że się nie da zrozumieć, ale Twoje zdanie jest wielokrotnie złożone ...

jeśli dobrze rozumiem, a miałem taki przypadek dla nfs, z marketu zaciąga się aplikację, a potem ona musi pobrać np. 100 MB danych
na szczęście aplikacja uprzedza, że lepiej mieć WiFi

ja w takiej sytuacji pobrałem dane przez wifi właśnie i poszło bez problemu
dla aplikacji nie ma znaczenia rodzaj połączenia, ale miło ze strony producenta, że uprzedza