Nawigacja na gorskich szlakach.

  • 15 Odpowiedzi
  • 5989 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nawigacja na gorskich szlakach.
« dnia: Maj 22, 2006, 20:23:16 »
Witam

Mam pytanie, czy istnieja mapy gorskich szlakow, chodzi mi o dosc dokladne mapy gor, chcialbym uzywac tego do jazdy quadem po beskidach i szukam jakis map najlepiej nie skanowanych lub skanu jesli nie ma innej opcji.

Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2006, 21:11:53 »

Re: Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2006, 17:12:12 »
Cytat: "jajcek"
czy istnieja mapy gorskich szlakow,

Pamiętaj, że szlaki górskie są przeznaczone dla piechurów.
Pamiętaj też, że ja (nie żartuję !) chodzę po górach z bronią, a moim hobby jest m.in. przestrzeliwanie opon tym, którzy quadami czy 4x4 rujnują to co pokolenia turystów budowały i o co tak pieczołowicie dbały  :evil:

Jesteś miłośnikiem quada ? Fajnie !  Ale po cholerę chcesz jeździć po górach lub lasach ? Tylko nie odpowiadaj idiotycznie, że lubisz góry czy las. Bo nie lubisz. Ty lubisz quada, a miłośnikiem gór i przyrody jestem ja.

Jak widzisz mamy poważny konflikt i nie są to żarty.
To poważne ostrzeżenie. Unikaj mnie na szlaku, bo to się źle dla Ciebie (a raczej dla Twojego sprzętu) skończy.  :evil:

Zresztą nie chodzi tylko o mnie. Wystarczy spotkanie z leśniczym. Też będzie niewesoło.
I słusznie  :!:
 

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2006, 17:25:47 »
Lechu, cieszę się, że wróciłeś w dobrej formie  :wink:  :D

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Re: Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2006, 19:33:18 »
Cytat: "GPS maniak"
moim hobby jest m.in. przestrzeliwanie opon tym, którzy quadami czy 4x4 rujnują to co pokolenia turystów budowały i o co tak pieczołowicie dbały  :evil:


Ciekawe hobby  :lol:  Ale popieram w 100 % (i wypowiedź i hobby).

*

Offline lukjod

  • ****
  • 503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: touch HD 2
Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2006, 22:40:27 »
A nie jest to aby karalne ?? to przestrzeliwanie...
moje palmtopy: MDA1 -> MDA2 -> MDA3 -> Wizard -> Hermes -> Kaiser -> Raphael -> Blackstone -> Leo

Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2006, 23:37:34 »
Cytat: "lukjod"
A nie jest to aby karalne ?? to przestrzeliwanie...

To akurat mnie nie interesuje  :wink: Liczy się efekt: jednego guada w górach mniej  :P  A co za tym idzie: czystsze powietrze, więcej ciszy, więcej spokoju dla zwierząt i mniej rozjeżdżonych - podatnych przez to na erozję - stoków. Za to mogę nawet iść siedzieć. Po prostu góry mają większą wartość  :lol:  8)

Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 16, 2006, 11:08:24 »
Cytat: "GPS maniak"
Cytat: "lukjod"
A nie jest to aby karalne ?? to przestrzeliwanie...

To akurat mnie nie interesuje  :wink: Liczy się efekt: jednego guada w górach mniej  :P  A co za tym idzie: czystsze powietrze, więcej ciszy, więcej spokoju dla zwierząt i mniej rozjeżdżonych - podatnych przez to na erozję - stoków. Za to mogę nawet iść siedzieć. Po prostu góry mają większą wartość  :lol:  8)


popieram twoja akcje , ale pamiętaj jak ktos to zgłosi na policje zabiorą ci zezwolenie na broń (też takowe posiadam i sam wiesz jak ciężko go uzyskać) no chyba że masz gnata bez papierów ]:>

brak zrozumienia
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2006, 20:18:36 »
kolego piotrekbb - nie zrozumiałeś idei!
nie chodzi o broń czy pozwolenie na nią!
chodzi o odstrzelenie jeszcze jednego kretyna,
w tym wypadku cena nie gra roli - takich trzeba eliminować!
eliminować wszelkimi dostępnymi środkami!!!
ot wszystko, a pozwolenie na broń to tylko papier - jak to się ma do przyrody, lasu, wolności, spokoju - to chcesz porównywać?

Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2006, 20:22:57 »
masz racje w beskidach to prawdziwa plaga, ale jendk dalej przystaje przy swoim ,że z bronia trzeba ostrożnie - pozwolenie drugi raz nie dostaniesz , jak miałbym stracić zezwolenie przez jakiegoś kretyna na Qadzie czy krosówce to dzięki bardzo... wole wsypać mu piasku do wlweu oleju przy najbliższej okazji ]:>

Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 17, 2006, 23:29:59 »
Z jednej strony rozumiem "jajcka", bo jazda quadem po lesie i gorkach to wielka frajda, ale uwazam ze powinni miec wyznaczone swoje trasy i tereny. Chodzac po gorach zdecydowanie wole mijac "zpieszonych" a nie "zmotoryzowanych" turystow.

Re: Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 18, 2006, 00:14:09 »
Cytat: "GPS maniak"
Pamiętaj, że szlaki górskie są przeznaczone dla piechurów.
Pamiętaj też, że ja (nie żartuję !) chodzę po górach z bronią, a moim hobby jest m.in. przestrzeliwanie opon tym, którzy quadami czy 4x4 rujnują to co pokolenia turystów budowały i o co tak pieczołowicie dbały  :evil:  .....

Jak widzisz mamy poważny konflikt i nie są to żarty.
To poważne ostrzeżenie. Unikaj mnie na szlaku, bo to się źle dla Ciebie (a raczej dla Twojego sprzętu) skończy.  :evil:
 

GPS maniak!Mam nadzieję, że to tylko niesmaczny żart :) Grozić komukolwiek, że użyje się broni skierowanej przeciwko drugiej osobie świadczy o niezrównoważeniu psychicznym i taka osobą może posiadac jedynie pistolet na wodę. Zgadzam się natomiast, że jazda na quadach po szlakach górskich powinna byc karana...mandatami!

*

Offline b98

  • ****
  • 541
Re: Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 18, 2006, 00:34:05 »
Cytat: "platis"
jedynie pistolet na wodę. Zgadzam się natomiast, że jazda na quadach po szlakach górskich powinna byc karana...mandatami!


hehe, jaki mądry

za quada na szlaku owszem należy się mandat ... kulka w oponę :))))))))))))))))))))
za quada Subaru 4 kulki w cztery opony :))))))))

Re: Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 18, 2006, 01:15:57 »
Cytat: "b98"

hehe, jaki mądry

za quada na szlaku owszem należy się mandat ... kulka w oponę :))))))))))))))))))))
za quada Subaru 4 kulki w cztery opony :))))))))

hehe, jaki mądry ;) . Myslę, że jest lekką przesadą użycie broni wycelowanej w kierunku drugiego człowieka

Re: Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 19, 2006, 00:38:34 »
Cytat: "platis"
Myslę, że jest lekką przesadą użycie broni wycelowanej w kierunku drugiego człowieka

Nie wiem, czy zauważyłeś, że nie pisałem o strzelaniu do kierowcy, ale do opon  ? :mysli:

Inna rzecz, że właściciel quada jeżdżący po górskich szlakach jest tak samo pusty i tak samo głupi jak opona, zatem w zasadzie wszystko mi jedno  ]:>
 

*

Offline lukjod

  • ****
  • 503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: touch HD 2
Nawigacja na gorskich szlakach.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 19, 2006, 03:09:42 »
hmm, skoro nie rozmawiamy o piractwie komputerowym na forum to moze nie rozwijajmy tematu wandalizmu zarowno pieszych jak tez zmotoryzowanych turystow gorskich, zreszta nie najlepszym pomyslem jest zastraszanie innych w formie pisemnej uzyciem broni palnej na forum internetowym...
moje palmtopy: MDA1 -> MDA2 -> MDA3 -> Wizard -> Hermes -> Kaiser -> Raphael -> Blackstone -> Leo