Garmin MobileXT for WindowsMobile_42050w - problem z komunikatem przy starcie

  • 6 Odpowiedzi
  • 19339 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
Po zainstalowaniu Garmina Xt 4.20.50 jest mała strasznie denerwująca rzecz - po starcie Kaisera pyta czy uruchomić aplikację - po dłuższym dłubaniu namierzyłem plik autorun.exe w katalogu Autorun - ale usunięcie nic nie daje bo sam się odnawia - gdzieś jest coś zapisane - jakby się pozbyć tego komunikatu?

// problem rozwiązałem metodą prób - należało wyrzucić autostart z karty i autorun z windowsa - to efekt kilku HR :)

no i potwierdzam opinię że do nawigacji to Garmin jest gorszy - (gubi się - jest za wolny) od AM5 i TT6 ale bazę danych adresowych ma zdecydowanie lepszą niż AM5 i TT6
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2008, 19:39:23 wysłana przez robix1999 »
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

no i potwierdzam opinię że do nawigacji to Garmin jest gorszy - (gubi się - jest za wolny)

Tak dla wyjaśnienia - to mulenie, to przypadłość Garmin Mobile XT w wersji pocketowej, a nie softu Garmina w ogóle.
Też byłem w szoku, kiedy w ramach testów zainstalowałem na MIO_169 Garmina Mobile XT.
Dodam, że w samochodzie używam Garmina NUVI-200 i jeżeli chodzi o szybkość działania w porównaniu do MobileXT to dzień do nocy. Na korzyść Nuviego oczywiście.

*

Offline robix1999

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • KRK
  • Sprzęt: Kaiser,TG01,LE0, SGS2, SGSIII, SGS4 Exynos Octa
muli również wersja dla symbian v3 - na starszych czytaj - rocznych telefonach używanie Garmina jest  :E nieco hardcorowe jedynie komendy się wyrabiają w czasie
____________________________________________
ROM :   ≈≈≈  Crash ROM 10 ≈≈≈

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
muli również wersja dla symbian v3 - na starszych czytaj - rocznych telefonach używanie Garmina jest  :E nieco hardcorowe jedynie komendy się wyrabiają w czasie

Używałem Mobile XT na Nokii E50 - nie muliło. Za to były inne denerwujące objawy - samoczynne restarty telefonu albo wywalenie samego programu nawigacyjnego. I jak na złość na jakimś newralgicznym skrzyżowaniu w obcym mieście  :)
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Garmin MobileXT for WindowsMobile_42050w - problem z komunikatem przy starcie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2008, 17:46:54 »
Zainstaluj do nokii najnowsze Firmware za pomoca Nokia Software Updater oraz najnowszą wersję Garina Mobile XT i problemy się skończą

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Garmin MobileXT for WindowsMobile_42050w - problem z komunikatem przy starc
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2008, 21:34:50 »
Zainstaluj do nokii najnowsze Firmware za pomoca Nokia Software Updater oraz najnowszą wersję Garina Mobile XT i problemy się skończą

Miałem najnowszy firmware i najnowszego GMXT.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Garmin MobileXT for WindowsMobile_42050w - problem z komunikatem przy starcie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2008, 09:31:32 »
Ja używam E50 z firmware V7.36.0.0 (oryginalny nokiowski - nie brandowany przez rodzimych operatorów) + Gmobile XT 4.10.80 i działa bez zarzutu, dograłem ostatnio bazę fotoradarów z SCDB.info (ponad 20tys w pliku o wielokosci ponad 2MB) i dalej chodzi bez problemów  :mrgreen: