Aktualizacja GPMapa 5.0 a1

  • 1 Odpowiedzi
  • 17007 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Aktualizacja GPMapa 5.0 a1
« dnia: Czerwiec 05, 2007, 17:12:57 »
Bardzo miły email dziś dostałem:

"Miło jest nam poinformować iż w dniu dzisiejszym, wraz z wydaniem nowej wersji mapy - GPMapa 2007.1 udostępniliśmy pierwszą darmową aktualizację dla użytkowników GPMapa 5.0."

Tak jak obiecywali, postarali się i zrobili upgrade, teraz tylko sprawdzamy, co namodzili i czy warto się cieszyć :)
Póki co, w pierwszej chwili rzuca mi się w oczy spora poprawka w mojej okolicy, w Luboniu i kilku innych małych miejscowościach k/Poznania wreszcie uaktualnili bazę adresową i nazwy ulic.

Jednego dalej nie poprawili, na moim osiedlu jedna z ważniejszych uliczek, w 90% jest normalną drogą, a na odcinku 100m była i dalej jest gruntowa :) czyli wszystko super, ale ... ;) zobaczymy jak im wyszła reszta kraju.

TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Aktualizacja GPMapa 5.0 a1
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2007, 13:45:27 »
imagis teoretycznie ma największą bazę miejscowości z podanymi ulicami, po ostatniej aktualizacji aż 1602 miejscowości (nie wiem jak z numeracją, ale dla mnie sam fakt że jest nazwa ulicy w małym miasteczku jest wystarczający - te ulice w mieścinach z reguły mają po kilkaset metrów więc ze znalezieniem nr nie ma większego problemu). Ciekawe czy aktualizacja w garminie ma tą najnowsżą mapkę, czy tą wcześniejszą (chyba 1497 miejscowości)
Napisane: Czerwiec 06, 2007, 13:41:02
Ale nazw ulic takiego: Kaźmierza w wielkopolsce nie ma, a emama w mio ma  ;D