Jak jechać?

  • 1 Odpowiedzi
  • 12510 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak jechać?
« dnia: Lipiec 04, 2011, 23:22:44 »
Witam, Od kilku dni posiadam Garmi 3790LMT. "Przesiadłem" się z TT750.Wygląda ładnie i tak samo działa. Mam jednak pewien dylemat z trasą. Otóż wybieram się do Krynicy Zdrój. Eksperymentowałem z ustawieniem trasy - okolic nie znam. Start z Grodziska Maz. Wyszło mi, iż jak wybrałem preferencje "najmniej paliwa" to trasa wynosi 366 km i jest krótsza niż w przypadku "najszybsza" (392)Nic dziwnego gdyby nie to, iż w przypadku "najmniej paliwa" przyjazd (przynajmniej w teorii) jest krótszy o 15 min w porównaniu z najszybszą. Po analizie mapy wyszło mi, iz Garmi nie prowadzi na Tarnów tylko na Brzesko do Jurkowa (teraz czytam z Zumi)? Jaka jest ta droga? Warto skorzystać z tego "skrótu"?
A.. jeszcze jedno. Zaplanowałem podróż. Start, jak wspomniałem Grodzisk Maz. (Dom) i chciałem ustawić jako miejsce docelowe Punkt Szczególny, czyli Hotel Prezydent w Krynicy i nie udało mi sie. Cwaniak pokazał mi wszystkie hotele/motele/zjazdy ale w pobliżu Grodziska. Ten typ tak ma, czy ja czegoś nie potrafię?. Pozdrawiam

Odp: Jak jechać?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2011, 08:40:13 »
Też już wiem.