Warunkowe przesyłanie połączeń

  • 4 Odpowiedzi
  • 33598 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Warunkowe przesyłanie połączeń
« dnia: Styczeń 23, 2013, 23:59:57 »
Jak w temacie. Podczas nawiązywania jakiegokolwiek połączenia wyświetla mi się komunikat "Warunkowe przesyłanie połączeń włączone".
Nigdy w żadnym telefonie takie coś się nie wyświetlało. Pocztę głosową mam wyłączoną. W ustawieniach połączeń przekazywanie połączeń też mam wyłączone. Telefon mam w T-mobile.
Czy ktoś wie dokładnie o co chodzi i jak to wyłączyć? Trochę mnie irytuje ten komunikat i to pikanie przy każdym dzwonieniu:P Czy Wy też macie taki komunikat? Szukałem na innych forach ale nigdzie nic konkretnego nikt nie napisał.

Pozdrawiam

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Warunkowe przesyłanie połączeń
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2013, 09:32:55 »
Też tak mam. Nie wiem za bardzo co to, ale jakoś mnie to nie boli. Co ciekawe w HTC nic takiego się nie dzieje...

*

Offline JohnyS

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Note2
Odp: Warunkowe przesyłanie połączeń
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2013, 11:04:48 »
W Note2 taka informacja pojawia się gdy korzystam z telefonu w inny sposób niż tradycyjnie czyli np. przełączę rozmowę na głośnik. Gdy podłączone mam słuchawki BT też taka informacja się pojawia.

Odp: Warunkowe przesyłanie połączeń
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2013, 01:28:59 »
Pewnie macie usługi typu "ktoś dzwonił" (dostajecie sms'a o nieodebranym połączeniu), wtedy taki komunikat się pojawia

Odp: Warunkowe przesyłanie połączeń
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2013, 20:17:01 »
Tak, korzystam z usługi "kto dzwoni" ... ale jaki to ma związek z tym komunikatem? Wcześniej miałem HTC DHD i nie wyświetlało mi się to warunkowe przesyłanie połączeń.