Wybieranie głosowe

  • 8 Odpowiedzi
  • 11167 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Poldek06

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trochę prywaty
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S IV, Galaxy Note 10.1 GT-N8000
Wybieranie głosowe
« dnia: Wrzesień 24, 2012, 21:48:35 »
Czy jest jakaś możliwość wybierania głosowego nr tel na SGSIII?

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2012, 22:05:45 »
No jest nawet wbudowane, możesz sobie do S voice'a powiedzieć "call XX" i zadzwoni. Problemem jest język, bo działa to po angielsku i z naszymi nazwiskami niekoniecznie poprawnie współpracuje.

*

Offline Poldek06

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trochę prywaty
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S IV, Galaxy Note 10.1 GT-N8000
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2012, 22:26:27 »
Takie to trochę smutne i prymitywne że w WM6.5 na HD2 było i działało całkiem dobrze a tu nawet żadnej obcej aplikacji .......:-(

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2012, 23:01:44 »
Takie to trochę smutne i prymitywne że w WM6.5 na HD2 było i działało całkiem dobrze a tu nawet żadnej obcej aplikacji .......:-(
Zassaj ze sklepu play Cyberon Voice Commander (PL) Płatny ale całkiem dobrze działa. :ok: Sam go mam.

*

Offline lukasek101

  • *
  • 70
    • ZHU VARIA
  • Sprzęt: HTC LEO
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2012, 11:18:01 »
Dokładnie Cyberon działa bardzo dobrze, jednak kupiłem go i po sparowaniu s3 z nokia bh310 czasami działa ok, a jak np w trakcie wybierania głosowego ktoś do mnie zadzwoni, albo czasem jak anuluje wybieranie, to potem przy każdej kolejnej próbie wybierania głos "wypowiedz komendę" jest zniekształcony mocno i nie rozpoznaje komend. Musze resetować tel i wyłączać słuchawkę. Nie wiem co z tym zrobić, a zaczyna mnie to już irytować.

*

Offline soulscythe

  • ***
  • 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2, iPhone 4 (32 GB)
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2012, 20:24:54 »
Hmm, nawet restart telefonu troche trwa i nie jest najwygodniejszy.

Nie lepiej zabic proces calkowicie?

*

Offline lukasek101

  • *
  • 70
    • ZHU VARIA
  • Sprzęt: HTC LEO
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2012, 14:14:42 »
łatwiej, tylko to nie jest rozwiązanie, najczęściej jak używam wywołania głosowego, to mam dwie ręce zajęte, a telefonu potrzebuje na już.

*

Offline morris27

  • 4
  • Sprzęt: Był Samsung Galaxy S jest Samsung Galaxy S3
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2013, 14:32:17 »
Witam!
Posiadam zainstalowany Cyberon Voice Commander i mam problem z ustawieniem żeby aktywował się przy wciśnięciu przycisku słuchawek przewodowych. Za każdym razem uruchamia się wyszukiwanie głosowe Google zamiast Cyberona. W ustawieniach programu w opcjach uruchamiania mam zaznaczone "Długo naciśnij przycisk słuchawek przewodowych". Z kolei w ustawieniach Wyszukiwania Głosowego nie ma opcji żeby to wyłączyć. Czy wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Mam brandowany soft od Plusa w wersji 4.1.1.

*

Offline Simon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S3, Nokia Lumia 620
Odp: Wybieranie głosowe
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2013, 09:10:40 »
@up u mnie możliwość uruchomienia Cyberona pojawiła się dopiero po zamrożeniu S Voice, a wybór działa tylko do kolejnego reboota telefonu. Używam aktualnej (ze stycznia) wersji 4.1.2 z Plusa. Niestety z słuchawką BT wszystko mi działa poprawnie, a ze starym BT w samochodzie nie idzie głoś z Cyberona do zestawu głośnomówiącego. Pisałem już do supportu, ale ich odpowiedzi nie były dla mnie pocieszające.
Pozdrawiam wszystkich maniaków PDA
Simon