upgrade I9300XXBLH1

  • 5 Odpowiedzi
  • 2439 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

upgrade I9300XXBLH1
« dnia: Sierpień 22, 2012, 23:03:43 »
ktoś robił już upgrade do LH1 w swoim sgs 3 coś daje poprawia czy może w drugą stronę. 

Odp: upgrade I9300XXBLH1
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2012, 06:06:03 »
Zrobiłem przed chwilką i na razie nie zauważyłem żadnych zmian.
Ciekawe gdzie można dowiedzieć się jakie zmiany wprowadza nowa aktualizacja.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 06:08:56 wysłana przez Grzegorz F »

Odp: upgrade I9300XXBLH1
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2012, 23:17:36 »
też wykonałem rano niestety wyświetlanie kontaktu z bocznego paska następuje dalej po paru sekundach dalej nie naprawili tego. Gdyby nie jakość połączeń która mnie bardzo zadowala pewnie pozbył bym się już telefonu. Dalej brak  Historii połączeń dla numerów z poza książki, w połączeniach nie odebranych. Czytałem że z początkiem września ma być wersja 4.1 może ona naprawi parę rzeczy

*

Offline soulscythe

  • ***
  • 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2, iPhone 4 (32 GB)
Odp: upgrade I9300XXBLH1
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2012, 01:06:08 »
Nie ma zapisanych polaczen nieodebranych w historii polaczen? A odebrane i wybrane sa? To brzmi... kuriozalnie...
Na S2 jest w porzadku.

Co innego, jesli chodzi Ci o grupowanie tychze w jeden numer i pokazywanie wszystkich typow polaczen pod podgladem jednego numeru - tych faktycznie nie ma, podglad jest pojedynczy.
W przypadku innych firm jest taka funkcjonalnosc? Daj znac w razie czego firme/model.

Hint: zmien dialer (szczegolnie, jesli znasz znasz model - mozna przecie wyjac z niego..), a nie od razu zmieniaj telefon. To przy okazji moze zalatwic Twoj pierwszy problem.
No chyba, ze masz same problemy poza jakoscia polaczen, no to wtedy bym jednak zmienial : P

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: upgrade I9300XXBLH1
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2012, 09:35:14 »
Co innego, jesli chodzi Ci o grupowanie tychze w jeden numer i pokazywanie wszystkich typow polaczen pod podgladem jednego numeru - tych faktycznie nie ma, podglad jest pojedynczy.
Ale tak właśnie było w S2 na Gingerbreadzie... Nie mam pojęcia czemu to zlikwidowali, bo było bardzo przydatne...

*

Offline unperson

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Confidence this not product - This a process
  • Sprzęt: Galaxy S4 + zawsze fajny romik ;-)
Odp: upgrade I9300XXBLH1
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:18:30 »
ktoś robił już upgrade do LH1 w swoim sgs 3 coś daje poprawia czy może w drugą stronę. 

moim zdaniem po wgraniu (odinem) tego softu fonik zaczął w końcu normalnie działać. Na poprzednim (miałem lagi i zacinki)
używam 4 dni i jest OK
... Nothing is stronger from destination ...