Jaka jakość i głośność dźwięków dzwonka?

  • 2 Odpowiedzi
  • 1970 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bisztov

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, HTC Touch Pro 2
Jaka jakość i głośność dźwięków dzwonka?
« dnia: Wrzesień 30, 2012, 15:48:14 »
Witam. Przymierzam się do zakupu S III i mam pytanie dotyczące jakości i przede wszystkim GŁOŚNOŚCI dźwieku dochodzącego z głośnika dzwonków. Jak telefon się sprawuje w głośniejszym otoczeniu np. przy ruchliwej ulicy? Czy głośnik jest dośc głośny żeby bez problemu usłyszeć dzwonek i nie przegapić połączenia? Albo np. w dość hałaśliwym autobusie czy czymś podobnym. Bardzo mi zależy na tym by dźwięk był dośc głośny. Obecnie posiadam HTC Desire Z i głośnik w tym telefonie to koszmar... Musiałem podrasować dzwonki by były dość głośne żeby nie przegapić połaczenia. Proszę o jakieś dokładniejsze info, bo jeśli mam wydać na słuchawkę kupe kasy a potem pluć sobie w twarz to wolę najpierw zasięgnąć informacji na ten temat.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2012, 15:58:51 wysłana przez Bisztov »

*

Offline facet_

  • ****
  • 501
  • Sprzęt: SGS3
Odp: Jaka jakość i głośność dźwięków dzwonka?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2012, 20:45:37 »
Na moje oko (ucho) są bardzo głośne zresztą gdzieś znalazłem testy potwierdzające moją opinię. Jest też funkcja podgłaszająca dźwięki w torebce czy kieszeni. Dodatkowo super sprawą są regulowane wibracje, można regulować o ile pamiętam i intensywność częstotliwość. Dodatkowa głośność podczas rozmowy też jest w opcji.
Motorola C520 -> ... -> SPV M3000 -> HTC Touch Diamond -> Omnia -> HTC Touch HD -> HTC Touch HD2 ehhh... -> SE Xperia Arc -> SGS3

*

Offline soulscythe

  • ***
  • 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2, iPhone 4 (32 GB)
Odp: Jaka jakość i głośność dźwięków dzwonka?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2012, 22:54:36 »
Nawet w tym dziale forum pare osob juz pisalo, ze glosnik JEST glosny. Nawet bardzo : )