(Wydzielony) Dyskusja o sensie założenia wątku

  • 11 Odpowiedzi
  • 1717 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
(Wydzielony) Dyskusja o sensie założenia wątku
« dnia: Wrzesień 09, 2012, 10:53:52 »
Cytuj
http://pdaclub.pl/forum/galaxy-s-iii/co-i-jak-upiekszyc-wizualnie-pragramowo-w-naszych-s3/

Ale taki temat już istnieje w dziale ogólnym. S3 ma tylko inną rozdzielczość a reszta taka sama jak inne Androidy. A jesli chodzi o rozmieszczenie ikon na pulpicie to oewnie TW tego nie obsługuje tylko inny launcher np. GoLauncherEx albo LauncherPro.

Połączone: [time]Wrzesień 09, 2012, 10:54:52[/time]
http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-android/motywy-nakladki-na-system/

http://pdaclub.pl/forum/android/nasze-pulpity/

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 06:38:48 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2012, 14:16:11 »
Zgadza się , ale czasami modyfikacja jest dostępna po zrootowaniu S3 i instaluje się zip-a przez CWM który jest dostosowany do danego telefonu. No i nie wszystkie modyfikacje ( apk ) działają dobrze na wszystkich modelach. Więc wydaje mi się że taki temat w tym dziale byłby dobry.  :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2012, 14:29:44 »
A mnie się wydaje, że nie. Na WM też nie było podziału i na Andku też nie będzie takiego samego tematu w każdym osobnym dziale.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline unperson

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Confidence this not product - This a process
  • Sprzęt: Galaxy S4 + zawsze fajny romik ;-)
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2012, 16:13:51 »
tomaszkap# oglądałem podane przez Ciebie linki ale to większość sense-podobne, mi bardziej chodzi, o mody wgrywane jak kolega wyżej przytoczyl np przez CWMa, mi jednak nie udało się uruchomić fona po wgraniu tego moda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1848582 i musiałem przywracać backup (dobrze że miałem ) ... Jestem ZA aby był taki wątek dla S3 bo to fajny fonik z dobrą rozdzielczością. Piszcie może co polecacie z TW, może jakies fotki ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 16:27:00 wysłana przez unperson »
... Nothing is stronger from destination ...

*

Offline HISI

  • *
  • 71
  • Sprzęt: SG S3, SG Note 2
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2012, 17:05:11 »
Już był taki wątek i poleciał ;)
http://pdaclub.pl/forum/galaxy-s-iii/pokaz-pulpit-swojego-galaxy-s3/

Swoją drogą - wątek o upiększeniach na pdaclub jest to bani.
Bo modyfikujący nie opisują tutaj jak na wszystkich innych forach co i czym zmienili.  :tongue:

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2012, 17:48:07 »
Administracja jakiś czas temu przyjęła taką politykę i nie ma zgody na takie wątki w każdym dziale. Tamten wątek został zamknięty po konsultacji "z górą".
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2012, 22:16:51 »
Administracja jakiś czas temu przyjęła taką politykę i nie ma zgody na takie wątki w każdym dziale. Tamten wątek został zamknięty po konsultacji "z górą".
Wydaje mi się , że administracja nie podeszła do tego ze zrozumieniem. Poczytaj sobie te wszystkie wątki , co ludzie opisują. Cytuję "Efekt po 2 dniach walki. Myślę, że jeszcze kilka tygodni i pulpit nabierze ostatecznego kształtu " Gdzie jest info co zostało zainstalowane ? Na jakim sprzęcie ?? Takich wątków jest cała masa  :O Modyfikacja powinna być opisana , jak została wykonana (apk/zip ) i na jakim sprzęcie. Tam jest jeden WIELKI KOCIOŁ ! A moderatora chyba brak! Jesli ktoś się zgadza ze mną to niech potwierdzi że tak jest, albo wyprowadzi mnie z błędu.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2012, 22:33:23 »
A kto ten kocioł zrobił? Teraz "na pewno będzie inaczej"  :] Zapytam jeszcze raz.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2012, 22:46:30 »
A kto ten kocioł zrobił? Teraz "na pewno będzie inaczej"  :] Zapytam jeszcze raz.
:ok:

*

Offline unperson

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Confidence this not product - This a process
  • Sprzęt: Galaxy S4 + zawsze fajny romik ;-)
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:48:05 »
ludzie, zapominamy o przesłaniu for, one są dla ludzi a każdy ma prawo (w granicach kultury) pisać, czytać i zakładać tematy, nie rozumiem dlaczego robi się z tego sztywny klimat, na XDA tego nie ma. IMHO moderator powinien pilnować kultury na forum, a nie rozmyślać czy wątek jest dobry czy nie w końcu to jest dla mas i powinno się oceniać po ilości odwiedzin a nie wg własnej myśli - bez urazy. Prosiłem o wrzuty swoich pomysłów i dzielenie się wiedzą, a zrobil się z tego szum czy wątek pownien istnieć. Nie kumam, Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2012, 08:49:46 wysłana przez unperson »
... Nothing is stronger from destination ...

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 11, 2012, 09:54:42 »
No to już Ci wyjaśniam. Moderatorzy pilnują porządku na forum i nie chodzi tu tylko o kulturę jak zauważyłeś, ale również o to by tematy były w miarę możliwości uporządkowane. Niestety na samych użytkowników nie ma tutaj co liczyć, niektórzy wrzucają temat byle gdzie, albo dublują tematy i wtedy właśnie moderator powinien zareagować. I to w Waszym, użytkowników interesie, bo chyba lepiej żeby podobne zagadnienia były zgrupowane w jednym miejscu a nie rozrzucone po 50 tematach. Dlatego został zamknięty wspomniany wątek "pokaż pulpit", bo taki temat już został założony wcześniej, a nie dlatego by komuś zrobić na złość. Początkowo Twój wątek wyglądał na kolejny z tej serii, ale jeśli rzeczywiście chodzi o zebranie tutaj różnych modów to jednak nie jest to to samo i temat jak najbardziej może funkcjonować. Tylko chyba warto dodać w tytule info że chodzi o modyfikacje, a nie np. że ktoś wrzuci screena bo chce się pochwalić nową tapetką i układem widgetów, z czymś takim jednak lepiej udać się do tematu w dziale ogólnym. Czy teraz sprawa jest już jasna?

*

Offline unperson

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Confidence this not product - This a process
  • Sprzęt: Galaxy S4 + zawsze fajny romik ;-)
Odp: Wydzielony Co i jak upiększyć wizualnie pragramowo w naszych S3
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 11, 2012, 22:40:21 »
Oczywiście, że sprawa jasna, sam byłem adminem na jednym z ważniejszych for elektronicznych, znam doskonale procedury i zagadnienia. Mam małą prośbę aby można było wyrzucić z tego wątka wszystkie wpisy niezwiązane  z tematem modyfikacji (czyli debatowanie nad sprawami administracyjnymi) Z gory dziękuję. Pozdrawiam Admina i Moda
... Nothing is stronger from destination ...