Współpraca zestawu głosnomówiacego Parrot Minikit+ z SGSII

  • 4 Odpowiedzi
  • 1598 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline januba

  • ***
  • 271
Współpraca zestawu głosnomówiacego Parrot Minikit+ z SGSII
« dnia: Czerwiec 05, 2012, 10:34:08 »
Ze względu na funkcje jakie oferuje zależy mi na tym zestawie. Problem jaki występuje to po wyjściu z samochodu i zerwaniu połaczenia BT nie chce się połaczyć automatycznie po powrocie do auta. Inne telefony i smartfony nie mają z tym problemu. Sprawdzałem Nokia E52, HTC HD2, Xperia.
Czy możecie podsunąć jakieś rozwiązanie? Czy inne zestawy głośnomówiące też mają taki problem? Nie wiem czy to wina zestawu czy mojego SGSII?

*

Offline Arapaho

  • **
  • 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • IF GOD MADE MOTORCYCLES, DEVIL WOULD MAKE THE VMAX
  • Sprzęt: Samsung Galaxy SII + Galaxy Note 10.1 + NR560BF
Odp: Współpraca zestawu głosnomówiacego Parrot Minikit+ z SGSII
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2012, 11:32:34 »
Nie znam rozwiązania na Twój problem, ale z ciekawości zapytam, jaki masz system na SG2?

Ja na ICS mam notoryczne problemy z rozłączaniem zestawu BT po nawiązaniu połączenia. Na GB i na innych telefonach ich nie było, więc w moim przypadku to ewidentnie wina oprogramowania telefonu.
BYŁO: Compaq ipaq 3650, 3950, Mio A201, Asus A636, Asus P535, HTC Diamond, Samsung GALAXY SII, jest Samsung ACE4 + Galaxy Note 10.1 + GALAXY S 10.5 oraz NR560BF

*

Offline januba

  • ***
  • 271
Odp: Współpraca zestawu głosnomówiacego Parrot Minikit+ z SGSII
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2012, 12:42:05 »
GB 2.3.4 (ERA - niestety)

*

mariusz-jagi

Odp: Współpraca zestawu głosnomówiacego Parrot Minikit+ z SGSII
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:40:28 »
ja mam soft na AOKP ICS. bluetooth (innej firmy) działa bezproblemowo, zarówno samochodowy jak i osobisty.

*

Offline januba

  • ***
  • 271
Odp: Współpraca zestawu głosnomówiacego Parrot Minikit+ z SGSII
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2012, 12:34:40 »
Takie informacje niewiele pomogą. Mam słuchawkę Jabra BT530 i z nią obydwa moje telefony łączą się bezproblemowo (muszę mieć multipoint). Mnie chodzi o konkretnie ten zestaw głośnomówiący firmy Parrot.