Samoistne restarty Go locker

  • 3 Odpowiedzi
  • 1617 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

johar

Samoistne restarty Go locker
« dnia: Czerwiec 22, 2012, 10:38:41 »
Witam

Mam poważny problem, który uniemożliwia w sumie używanie telefonu...

Korzystam z GoLaucher-a i conajmniej kilku Go-Dodatków. Zainstalowałem GoLockera i wtedy się zaczęło... Telefon po kilku minutach pracy samoistnie się restartuje. Najczęściej używam go parę minut po czym ekran się zamraża (np. przy przychodzących telefonach i wyłącza. Nie jest to jednak pełen restart bo trwa za krótko (nie napisów początkowych itp.) to tak jakby soft reset. Makabra.

Podejrzewam Go Lockera, którego zresztą wykasowałem, ale w tym samym czasie instalowałem
Ball Workouts Free - straszne badziewie wiec może to...

Wirusa nie powinienem mieć bo mam wykupionego pełnego Kasperskiego

O co kaman...

Cały czas pracuję na 2.3


PS. Tak przy okazji bo nie mogę się doczekać aż PLAY wypuści aktualizację - jeżeli samodzielnie wgram oficjalnego samsungowskiegi, niebrandowanego Andka 4 to czy stracę gwarancję?

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Samoistne restarty Go locker
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2012, 10:48:20 »
jeżeli samodzielnie wgram oficjalnego samsungowskiegi, niebrandowanego Andka 4 to czy stracę gwarancję?

Nie, możesz wgrać bez obaw.

Co do głównego problemu, problem zniknął po usunięciu go lockera? Jak nie to spróbuj wywalić ball workouts, chociaż stawiam na locker.

*

johar

Odp: Samoistne restarty Go locker
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2012, 12:13:18 »

Co do głównego problemu, problem zniknął po usunięciu go lockera? Jak nie to spróbuj wywalić ball workouts, chociaż stawiam na locker.

Wywaliłem i jedno i drugie kasując wszyskie dane i nie pomogło. W ogóle ostatnio się dziwnie krztusi... A przy okazji - czy jest możliwość wywalenia Touch Wiza, tak żeby został tylko GO? Ale bez Custom romów proszę bo z tym sobie nie poradzę...

Co do tej gwarancji to sam nie wiem, bo jak byłem w salonie Samsunga w Wawie to mi nie chcieli zrobić updatu do ISC-a... Ponieważ jest brandowany z Play więc nie wolno...


A skoro już o tym mowa... czy mogę jakieś linki do plików instalacji prosić? Odina sobie sam skombinuję i się nauczę. Najchętniej taki 3 plikowy co robi kasację wszystkiego co do tej pory było na sprzęcie.

A na koniec już zupełnie inne pytanie. Jak instaluję a potem kasuję grę to zostaje strasznie dużo danych w pamięci – nawet jak przed odinstalowaniem zaznaczę opcję wyczyść dane. Czy jest jakaś apka do czyszczenia tego?

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Samoistne restarty Go locker
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2012, 12:29:09 »
Można wywalić TW, ale musisz mieć roota. Ale nie widzę zbytnio sensu, jak jest ustawiony innych launcher jako domyślny to TW w ogóle się nie odpala i nie siedzi w pamięci. Panu z salonu chyba nie chciało się robić, gdyż nie ma znaczenia jaki brand. No chyba ze Play wprowadził w umowie jakąś dziwną klauzule... Linki masz podane w temacie od ICS, wystarczy poszukać ;)

Co do ostatniego pytania, nie słyszałem o takiej apce, jak u mnie coś zostaje to wywalam ręcznie ;)