SPB mobile shell 3D na Galaxy S II

  • 2 Odpowiedzi
  • 3137 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AutoMichu

  • **
  • 162
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 3/Note/ S II/ HTC HD2 Leo
SPB mobile shell 3D na Galaxy S II
« dnia: Lipiec 18, 2011, 09:33:01 »
Postanowiłem opisać własne spostrzeżenia na ten temat.
Zmieniłem telefon z HTC HD2 na SGS 2. W HD2 na WinMobile korzystałem z SPB shella - najbardziej mi pasował.
Postanowiłem poszukać SPB w Android Market - był, ale nie można go było najpierw wypróbować, tylko trzeba od razu kupić. Opinie w sieci były podzielone. Zastanawiałem się dlaczego nie dali trial'a, jak to było dla WinMo?
Postanowiłem poszukać w sieci, może trial jest, tylko nie ma go w AMarkecie...
Wyskoczył mi trial na Chomiku. Pobrałem, zapisałem na karcie, zainstalowałem. Zacząłem się nim bawić.
Nagle pojawił mi się komunikat, że aplikacja nie została pobrana z AMarketu i powinienem ją odinstalować - tak coś czułem, że to chyba taki dziwny trial. Zanim odinstalowałem, to się trochę pobawiłem.
- instalowałem 2x, bo za pierwszym nie odpalał automatycznie,
- chodzi bardzo płynnie, nie robi żadnych problemów,
- najbardziej podobał mi się widget z małą datą i informacją, że alarm będzie za xx godzin,
- pogoda tylko dla jednego miasta.
- jednak konfigurowalność mniejsza niż wersji na WinMo :(
Odinstalowałem i zacząłem się zastanawiać czy warto wydać te 42zł na zakup shella?
Wiedziałem już bardziej co mi się podobało, a co nie.
Postanowiłem osiągnąć pożądany efekt bazując na interfejsie Samsunga i darmowych widgetach, animowanej tapecie z pogodą.
Jestem bardziej zadowolony z tego efektu niż z SPB. Już wiem dlaczego nie wystawiają trail'a. Za te pieniądze lepiej dokupić dodatkowe programy (o ile wcześniej wersje testowe tych programów nas zadowalają).
Może należy poczekać? Podobno wcześniej było jeszcze gorzej... http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-android/spb-nowinka/

*

Offline koven

  • ***
  • 325
Odp: SPB mobile shell 3D na Galaxy S II
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2011, 14:37:15 »
Obecnie na Markecie można mieć 15 min. triala. Kupujesz i jak się nie podoba usuwasz przed upływem 15 min. - wtedy nie pobierają kasy
This is a story about memory,
and that's what can be
remembered...

*

Offline krissos

  • ****
  • 635
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II +32GB
Odp: SPB mobile shell 3D na Galaxy S II
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2011, 19:33:23 »
Wydaje mi się że za drogo chcą za niedopracowany i baterio pożeracz launcher
Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać