Przygasa ekran SAMSUNG GALAXY SII

  • 2 Odpowiedzi
  • 16766 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przygasa ekran SAMSUNG GALAXY SII
« dnia: Luty 13, 2014, 08:04:07 »
Witam, mam pytanie. W moim Galaxy S2 ekran przygasa i sie zapala. stopniowo przyciemnia aż do wygaśnięcia a po chwili raptownie sie zapala i znów przyciemnia) nawet chwile po wlączeniu tel, przy wyświetlaniu loga telefonu. Potrafi też zgasnąć i wogle sie nie włączać czasami załapuje (zapala) jak wciskam przycisk blokady albo funkcyjny. Czasami ma też momenty ze wszystko jest ok nawet pół dnia a potem drugie pół przygasa lub całkiem gaśnie. Powiedzcie mi czy to jest wada oprogramowania czy sprzętu. zaznaczam zę wyświetlacz jest nowy bo wczoraj wymieniałem. Płyta główna? Pomóżcie!
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 12:45:42 wysłana przez karollol4 »

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Przygasa ekran SAMSUNG GALAXY SII
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2014, 16:42:29 »
zly dzial.ale przypuszczam ze cyrk  z ekranem masz od wymuany LCD. mam racje? jeżeli tak to albo wadliwy albo zle wpiety

Odp: Przygasa ekran SAMSUNG GALAXY SII
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2014, 06:59:07 »
właściwie to niepotrzebnie wymieniłem ten wyświetlacz bo z Tym jest tak samo a wiec prooblem nie tkwi w wyświetlaczu. czytałem na innych forach ze to moze być wina systemu . telefonu nie właczałem cały dzien wiec kilka godzin powinien podziałać moze zdąze wgrac na nowo Androida. zobaczym

Połączone: Luty 14, 2014, 12:12:55
wgrałem nowego anroinda. Przez dłuższy czes wszystkoi było ok,  ale teraz znów przygasa, moze na krócej niż wczesniej ale nadal lipa;/
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2014, 12:12:55 wysłana przez karollol4 »