Problem podczas uaktualniania

  • 1 Odpowiedzi
  • 2852 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ronowacki

  • 33
  • Sprzęt: HTC Touch HD, SGS II, SGS III
Problem podczas uaktualniania
« dnia: Maj 18, 2011, 15:33:21 »
Uaktualniałem oprogramowanie przy użyciu Kies. Na początku wszystko szło dobrze - ściągnąl uaktualnienie, ale podczas dalszych czynności (dekompresja itp.) wyskoczyło okienko Nortona (Internet Security), że jest tam niebezpieczny plik binarny. No i Norton, w trosce o moje bezpieczeństwo, usunął ten plik. Oczywiście to moja wina, bo przed aktualizacją powinienem zmienic ustawienia Nortona.
Sytuacja jest taka, że aktualizacja się nie powiodła.
Całe szczęscie, że telefon działa nadal (bo rebucie) i wydaje się, że wszystko jest ok. Ale uaktualnienia nie mogę już przeprowadzić. Jak próbuję to zrobić, to prosi o wejście w tryb odzyskiwania (mam nacisnąć przycisk zasilania), ale jakoś nie mogę tego zrobić. Wyjmuję baterię, rebutuję, naciskam przycisk zasilania (ten po prawej stronie na boku), ale telefon wchodzi w normalny tryb pracy, a nie w tryb odzyskiwania.
Całe szczęście, że wszystko dziala normalnie, choć na poprzedniej wersji systemu.
Macie jakieś rady? Z góry dziękuję

Edit: Zrobiłem. Odinstalowałem Kies kasując cache i pliki tymczasowe, wykonałem powrót do ustawień fabrycznych telefonu (miałem backup), zatrzymałem na chwile pewne procesy Nortona i powtórzyłem procedure aktualizacji. Wszystko przebiegło bez problemow.
Dzieki
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2011, 13:03:12 wysłana przez ronowacki »
I don't want to achieve immortality through my work - I want to achieve immortality through not dying

*

Offline titus78

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
    • a może tak coś wciągniesz?
  • Sprzęt: SGS II, Galaxy Note
Odp: Problem podczas uaktualniania
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2011, 10:03:44 »
jeśłi Kies nie pozwala Ci na aktualizację, to ściągnij tą wersję oprogramowania z xda i wgraj Odinem
Potrzebna zgoda na reklamowanie stron, serwisów etc.!!!