kody z klawiatury podczas połączenia

  • 3 Odpowiedzi
  • 1621 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline yax

  • 23
kody z klawiatury podczas połączenia
« dnia: Sierpień 19, 2011, 22:55:44 »
Używam i9100 od tygodnia po przesiadce z nokii e72, samsung spisuje się nieźle ale kilka rzeczy utrudnia współprace. Najpierw miałem problem z przypadkowym rozłączaniem rozmowy po dotknięciu ekranu policzkiem, włączyłem czujnik zbliżeniowy żeby ekran się wyłączał na czas rozmowy. No to pojawił się problem z wpisywaniem kodów w czasie rozmowy np. z automatycznym systemem obsługi kiedy trzeba wstukiwać cyferki albo z pocztą głosową. Czasami ekran nie chce się włączyć w czasie rozmowy lub krótko po zakończeniu mimo naciskania wszelkich przycisków. Może ktoś by doradził jak to sensownie ustawić? Najwygodniejsze dla mnie rozwiązanie by było gdyby zakończenie rozmowy dało się zrobić tak jak odbieranie przez przesunięcie palcem paska.. Inna denerwująca rzecz to dźwięki których nie da się wyłączyć przy uruchamianiu telefonu i w momencie pełnego naładowania baterii. Wolałbym nie rootować telefonu bo jest na gwarancji.

*

Offline sp2sci

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S I9100, N7000, N7100, N8000, I9505, N9005,Gear
Odp: kody z klawiatury podczas połączenia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2011, 13:10:27 »
W trakcie połączenia kiedy masz czarny ekran wciśnij na chwile przycisk włączenia i po kłopocie...

pzdr
Ludzie marzą o aniołach, ja miałem jednego w ramionach...

*

Offline bula2000

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC P3300 -> N-a Nxx ->HTC TP2 ->N-a Ex -> SGS2
Odp: kody z klawiatury podczas połączenia
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:52:29 »
U mnie po wciśnięciu tego przycisku od razu rozłącza połączenie.... wiec nie wiem czy to dobra opcja na zwieche czujnika zbliżeniowego.
Ciągle poszukuje godnego następcy HTC Touch Pro2 Rhodium :(

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: kody z klawiatury podczas połączenia
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2011, 09:04:49 »
bula, bo masz ustawione w opcjach polaczenia aby guzk poweroff konczyl rozmowe. odznacz :)
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski