Klawiatura zewnetrzna

  • 2 Odpowiedzi
  • 1614 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline syrjusz

  • **
  • 222
  • Płeć: Mężczyzna
Klawiatura zewnetrzna
« dnia: Lipiec 19, 2012, 22:59:17 »
Uzywam klawiatury bluetooth i nie wiem jak wylaczyc w lendscape to okno wprowadzania tekstu?
Tak aby pisac w dokumencie np a nie w tym oknie i po napisaniu wciskac ok.
Dzieki

*

Offline Arqs

  • **
  • 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini.pc.pl
  • Sprzęt: Galaxy S II (GT-i9100), UG802+RC11+Sony 40" :)
Odp: Klawiatura zewnetrzna
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2012, 11:28:57 »
To zależy jakiego romu używasz. W Neat Rom (opartym na stockowym) w landscape też nie mogłem schować. W RR 2.6.1 sam wykrywa zewnętrzną klawiaturę i nie pokazuje w żadnej pozycji tej dotykowej - bardzo wygodne rozwiązanie.

Do tego polecam Keyboard Manager + Polską Klawiaturę Programisty. Dzięki temu wszystko działa automatycznie - jeśli mam odłączoną zewnętrzną, działa Swype, po podłączeniu klawiatury BT automatycznie przełącza się na Polską Programisty.
Pozdrawiam
Arqs

*

Offline syrjusz

  • **
  • 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Klawiatura zewnetrzna
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2012, 16:08:26 »
To zależy jakiego romu używasz. W Neat Rom (opartym na stockowym) w landscape też nie mogłem schować. W RR 2.6.1 sam wykrywa zewnętrzną klawiaturę i nie pokazuje w żadnej pozycji tej dotykowej - bardzo wygodne rozwiązanie.

Do tego polecam Keyboard Manager + Polską Klawiaturę Programisty. Dzięki temu wszystko działa automatycznie - jeśli mam odłączoną zewnętrzną, działa Swype, po podłączeniu klawiatury BT automatycznie przełącza się na Polską Programisty.

Keyboard manager troche mało funkcji...

i szukajac znalazlem : External keyboard. Pelna opcja dla roota, mapowanie klaiwiszy, profile automatyczne po wykryciu polaczenia z kalwa i masa...

Dzieki pozdro