ile kosztuje wymiana szybki przed wyświetlaczem ??

  • 3 Odpowiedzi
  • 25018 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline _scooter

  • **
  • 207
  • Sprzęt: SGS2 4.0.3
ile kosztuje wymiana szybki przed wyświetlaczem ??
« dnia: Wrzesień 10, 2012, 18:39:16 »
Właśnie sgs2 wypadł mi z kieszeni ile kosztuje naprawa/wymiana szybki, wyświetlacz jest sprawny .....

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: ile kosztuje wymiana szybki przed wyświetlaczem ??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2012, 21:19:52 »
z tego co wiem to wymienia się całość czyli jakieś 500zł.do jedynki ktoś na allegro miał szybę za 100 i drugie tyle za wymianę chciał ale jakoś mojego zaufania nie zdobył

*

Offline Komandosik

  • ****
  • 830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem jednym z tych, którzy pamiętaja przyszłość
    • Mój FB :)
  • Sprzęt: I9300
Odp: ile kosztuje wymiana szybki przed wyświetlaczem ??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2012, 21:52:21 »
Pracuje w serwisie telefonów :)

Wyświetlacz do i9100 w hurtowniach to koszt od 150 do 350zł - w zależności od hurtowni i od... ORGYINALNOŚCI ;)

Wymiana wcale nie jest taka łatwa, zazwyczaj jest to 150-250zł za robocizne w zalezności od kosztu lcd+dotyku, ponieważ samsung je klei razem. Chodzą plotki po necie o mozliwości ODKLEJENIA dotyku od lcd ale... rozmawialem z wieloma serwisantami, nikomu sie to nie udalo a próbowali z ciekawości i chęci obciecia kosztów. Dotyk później nie działa ;)

ogólnie koszt to około 400-600zł w zalezności od serwisu oraz... od negocjacji z dana osobą. Wiadomo s2 to drogi telefon (nadal) wiec w razie uwalenia czegos innego... odpowiedzialnośc spada na serwisanta i serwis. Tak więc... ryzyko ryzykiem a koszta kosztami :)

nie mniej jednak mozna takie coś zrobic tylko czy jest sens...?;)

(ps pamietam że kiedys aut serw samsunga zawolał odemnie chyba 789zł za wyswietlacz) - wtedy nie tracisz gwarancji :) informacja zdobyta jakies 8-9msc temu. cena mogla ulec zmianie.
Byłem posiadaczem: 106 telefonów
Ostatni telefon: S2 z NFC i9100P
Aktualnie posiadam: S3 White i9300
W razie chęci kontaktu: https://www.facebook.com/dawid.lubinski

Odp: ile kosztuje wymiana szybki przed wyświetlaczem ??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2014, 10:11:35 »
Spróbuj w tym serwisie naprawić mi teraz telefon działa jak nowy. Naprawdę warto. Kiedyś nawet próbowałem sam wymienić, ale nie powiodło się. Nie mam daru majsterkowicza chyba :D

[gmod]Warn za reklamę i odkopywanie staroci[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2014, 10:58:34 wysłana przez vonski »