Filmik odtwarza się w SGS 2, po zgraniu na kompa nie otwiera go żaden kodek :[

  • 10 Odpowiedzi
  • 2741 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak w temacie. Nagrałam film (około 4GB) przez telefon Samsung Galaxy S2. W telefonie film normalnie się odtwarza, wszystko z nim jest ok. Po zgraniu przez KIES film na kompie się niw odtwarza - błąd Cannot render the file. Na kompie mam Win XP z SP3, wszystkie kodeki z K lite kodek ściągnięte.  Wersja Androida 2.3.5 I9100XXKI4.
Zgrywaam również przez eksplorera i też na kompie nie działa. Nie mam już pomysłu co może być nie tam. Nie mogę na razie zaktualizować Androida 4.0, bo za dużo innych rzeczy stracę, a nie mam czas robić kopi.
Jak ktoś ma pomysł to niech pisze:)

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
[...]
Jak ktoś ma pomysł to niech pisze:)
- przeinstalowac K-Lite bo to jest niemozliwezebys nie mogl w kompie odtworzyc video nagranego przez S2
- wyjac karte z telefonu i odpalic w kompie uzywajac czytnika
stawiam na problem z kodekami w kompie....chociaz.....
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Zainstaluj sobie vlc albo smplayer. Mają własną bazę kodeków, niezależną od systemu. Nie zdarzyło się aby czegoś nie otworzyło. Oczywiście zakładając brak błędów w pliku.

Przeinstalowałam K-lite kodek na kompie i nic to nie dało.
Film jest w wewnętrznej pamięci urządzenia , a nie na karcie.
Zainstalowałam smplayer i nawet nie drgnął. Inne filmiki nagrane przez urządzenie odtwarza wszystkimi dostępnymi kodekami bez problemu.
Jakiś jeszcze pomysł? Może plik jest walnięty, ale dlaczego potrafi go otworzyć w urządzeniu?
Dzisiaj próbowałam przegrac plik do innego kompa na Win 7 z podobnym rezultatem.

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
[...]
czy ta dyskusja dotyczy jednego,wciąż  tego samego pliku video ??
czy masz problem z odtworzeniem kazdego filmu nagranego przez S2 w kompie ??
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
jaki to jest system zapisu plików tego filmu?
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

Cały czas mówimy o tym jednym ferelnym pliku w rozmiarze 3,99 GB. Inne pliki nagrane wcześniej odtwarzają się w SGS2 i na kompie zupełnie normalnie. Ten jeden nie chce. Próbowałam go nawet zamienić na jakiś ludzki format (np. avi), ale nie pozwala tego zrobić.
Gdzie mam sprawdzić system zapisu tego pliku? Jak to zrobić? Chyba jest to mp4.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Jest to problem MTP przy przegrywaniu plików większych niż 2GB. Podłącz S2 jako pamięć masową i wtedy przegraj, nie powinno być problemu.

Po podłączeniu SGS2 do kompa pojawia mi się otwórz za pomocą expolratora windows. Rozumiem, że to rozumiemy jak tryb  pamięci masowej? Przegrywałam plik z tego poziomu i nic to nie dało:(

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Nie. W S2 trzeba chyba było w ustawienia-> aplikacje włączyć debugowanie USB, wrócić do pulpitu,  podłączyć kabel, rozwinąć belke i wybrać podłącz jako pamięć masową. Jak się mylę niech ktoś sprostuje, już dawno nie miałem oficjalnego romu, tym bardziej gingera ;)

Odp: Filmik odtwarza się w SGS 2, po zgraniu na kompa nie otwiera go żaden kodek :[
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:57:04 »
Slicznie dziekuje! Pomogło! Dokladna sciezka to: ustawienia / aplikacje / ustawienia deweloperskie i zaznaczam debugowanie:P Filmik dziala! Bardzo wszystkim pieknie dziekuje za pomoc, temat do zamkniecia:D