Domyslnye wybieranie nr komorkowego

  • 6 Odpowiedzi
  • 17149 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« dnia: Luty 20, 2014, 16:07:30 »
Witam,
Wrzucilem do telefonu 1000 kontaktow. Dla wielu osob mam po 2 lub 3 numery.
Bardzo irytuje mnie ze zawsze po znalezieniu osoby telefon pyta pod ktory nr ma zadzwonic.
Da sie ustawic zeby telefon zawsze dzwonil (i wybieral w pierwszej kolejnosci) domyslnie pod tel. "komorkowy?"  ?? (a jak chce zadzwonic pod domowy czy tel z pracy to sam sobie recznie go odnajde?)

P.S wiem ze czasem pokazuje sie okno do zaznaczenia ktory nr. ma byc domyslny do danego kontaktu. Ja chce ustawic domyslnie do wszystkich kontaktow.

Dzieki za uwage i pozdro

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2014, 20:57:43 »
Przytrzymaj dłużej na numerze, który ma być domyślny. Powinno pojawić się menu, które pozwoli ustawić numer jako domyślny.


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2014, 08:31:59 »
A dla wszystkich za jednym zamachem się chyba nie da. Przynajmniej w systemowej aplikacji, w Google Play może byś znalazł coś, co ma taką funkcję.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2014, 08:54:03 »
no to kurde mam problem bo recznie ustawiac dla 1000 kontaktow numer domyslny to jakas katastrofa... a nie da sie tego ustawic przy importowaniu / eksportowaniu kontaktow??

Pytanie 2) co jesli mam 10 kontaktow... kazdy ma po 3 numery... i dla kazdego ustawie recznie numer domyslny wszystko synchronizuje z googlem. i usune kontakty z telefonu, nastepnie eksportuje znowu do telefonu... czy strace moje ustawienia domyslne czy one zapisza sie?
Bo jak by sie zapisaly to moze mozna w excelu (pliku csv) cos ustawil...

WIecie moze jak to jest?

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2014, 16:14:35 »
Stracisz. Niestety, domyślny numer, dzwonek kontaktu, itp. nie synchronizują się z Google.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2014, 16:18:29 »
dzx. wlasnie tez to sprawdzilem... Ale lipa... az niechce mi sie wierzyc ze w telefonie gdzie tyle opcji nie mozna takie banalnej pierdolki zrobic automatycznie tylko 1000 kontaktow trzeba klepac recznie

Pozdro

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Domyslnye wybieranie nr komorkowego
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2014, 21:48:55 »
az niechce mi sie wierzyc ze w telefonie gdzie tyle opcji nie mozna takie banalnej pierdolki zrobic automatycznie tylko 1000 kontaktow trzeba klepac recznie
Ustawiaj to "przy okazji", jak będziesz dzwonił do poszczególnych kontaktów. Jak znam życie, bardzo szybko opędzisz znakomitą większość wykorzystywanych kontaktów.
Tak się zastanawiam - programy do backupów nie przenoszą tego ustawienia?


Pozdrawiam,
Ł.O.