Datowanie zdjęć w Galaxy S2

  • 8 Odpowiedzi
  • 7526 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« dnia: Wrzesień 18, 2011, 21:53:17 »
Witam wszystkich, mam pytanie odnosnie zdjęc: w menu aparatu nie znalazłem opcji oznaczania wykonanego zdjęcia datą i godziną . Czy to mozliwe w galaxy S2??? Pozdrawiam i dziękuję.

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2011, 22:10:37 »
w danych exif zdjęcia się zapisują. i naprawdę wystarczy napisać raz. dziękuję, dobranoc.
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2011, 00:31:04 »
Nie dubluj wątków. Drugi temat usunalem.

Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2011, 22:33:26 »
Witam   ponownie . Chciałem tylko zapytać czy jest możliwe umieszczenie na zdjęciu daty i godziny jego wykonania ,podobnie jak w htc  desire !!! Niestety nie jestem informatykiem i nie wiem co oznacza " w danych exif"???

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2011, 23:03:55 »
Niestety nie jestem informatykiem i nie wiem co oznacza " w danych exif"???
No to już wiesz :P
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4

Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2011, 08:37:16 »
Nie jestem tak błyskotliwy jak moi poprzednicy ale ich odpowiedzi są wciąż nie na temat!!!! Zapytam ponownie: czy jest mozliwe w S2 by wykonane zdjęcia były oznaczone datą i godziną, w dolnym prawym rogu zdjęcia??? proszę o odpowiedż tak lub nie, a ten informatyczny bełkot zostawcie sobie jako teksty do podrywu dziewczyn w remizach strażackich.

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2011, 10:35:45 »
Nie jestem tak błyskotliwy jak moi poprzednicy ale ich odpowiedzi są wciąż nie na temat!!!! Zapytam ponownie: czy jest mozliwe w S2 by wykonane zdjęcia były oznaczone datą i godziną, w dolnym prawym rogu zdjęcia??? proszę o odpowiedż tak lub nie, a ten informatyczny bełkot zostawcie sobie jako teksty do podrywu dziewczyn w remizach strażackich.
Zawżdy powiadam Ci, że możliwe jest ustawienie daty i godziny w lewym dolnym, lewym górnym i prawym górnym rogu zdjęcia. Natomiast nie uda Ci się ustawić daty i godziny w prawym dolnym rogu zdjęcia, gdyż, iż, ponieważ takiej opcji nie ma.

PS Autor odpowiedzi dostosował się poziomiem i kulturą do osoby zadającej pytanie.

*

Offline sielik

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II, Galaxy Tab 7.7, Omnia W
Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:18:46 »
Przecież prościej napisać "NIE MOŻNA!" i koniec pytań.
pozdr., sielik
Aktualnie Samsung Galaxy S II, Galaxy Tab 7.7 i Omnia W, były: Tab 10.1  LG P970, HTC 7 Trophy, Galaxy S, Mini [SE Xperia Neo V, Mini, X10i], Nokia E52, HTC HD2, Magic, Diamond, Eten DX900 i X800, [sporo WM5 i 6], na początku był ETEN P700

*

Offline marx

  • ****
  • 640
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note II
Odp: Datowanie zdjęć w Galaxy S2
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2011, 23:16:02 »
nawet jeśli nie można, to korzystając z EXIF można tą datę nałożyć później. A w markecie pewnie jest od tego jakaś aplikacja która zrobi to automatem.