Kopiowanie/przenoszenie CAŁYCH aplikacji na zewnętrzną kartę pamięci.

  • 6 Odpowiedzi
  • 11614 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mitusm

  • **
  • 174
  • Sprzęt: GSS
Witam, posiadam SGS i9000 z androidem 2.3.5 . Przeczytałem ostatnio dziesiątki postów na różnych forach o przenoszeniu/kopiowaniu aplikacji na kartę pamięci. Większość z opisywanych metod i programów pozwoliła mi co najwyżej skopiować samą instalkę 10mb a pozostałem 600bm nadal zostawało na wewnętrznej pamięci usb. Zrobiłem roota, przerabiałem kartę pamięci ale i tak niewiele do dawało A wewnętrzna karta pamięci i tak się pomału zapycha. Np. FIFA12 z 1.6GB przenosi się tylko 20bm. Przy i9000 i tak nie ma tak źle bo jest wbudowane prawie 6gb więc na chwilę mi to wystarczyło, ale tylko na chwilę. Więc pytanie czy jest jakiś sposób aby instalować lub chociaż kopiować CAŁĄ grę na zewnętrzną kartę pamięci SD ??
Pozdrawiam.

r380s - r380e - 9210i - p800 - Magician - Alpine - Hermes - G900 - Diamond - iPhone 3G - iPhone 3GS - Samsung Galaxy S i HTC diamond

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)

*

Offline mitusm

  • **
  • 174
  • Sprzęt: GSS
Powinno się chyba udać z tym programem, na razie padły mi 2 gry po przeniesieniu ale pewnie coś źle ustawiłem. Dzięki.
r380s - r380e - 9210i - p800 - Magician - Alpine - Hermes - G900 - Diamond - iPhone 3G - iPhone 3GS - Samsung Galaxy S i HTC diamond

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
napisz może do autora
sam jeszcze tego nie testowałem bo nie miałem potrzeby

*

Offline mitusm

  • **
  • 174
  • Sprzęt: GSS
Program do opanowania, ale wprowadził mnie na początku w błąd. Zasada działania jest taka że program kopiuje na kartę pamięci wszystkie pliki zostawiając w telefonie wirtualny obraz plików z linkami aby system nadal myślał że tam są. Menadżer plików cały czas pokazuje że katalog jest pełny, ale jak sprawdziłem w systemie miejsce na dysku to dane zniknęły :)

Mam tylko jeszcze jeden problem, po każdym resecie telefonu muszę na nowo łączyć katalogi w pamięci usb z kartą SD.
Przydał by się poradnik PL jak używać tego programu, może jak jeszcze chwilę nad nim posiedzę to sam go napiszę :)
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 06:47:41 wysłana przez mitusm »
r380s - r380e - 9210i - p800 - Magician - Alpine - Hermes - G900 - Diamond - iPhone 3G - iPhone 3GS - Samsung Galaxy S i HTC diamond

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
pisz do autora

*

Offline mitusm

  • **
  • 174
  • Sprzęt: GSS
Nie ma mu co głowy zawracać, program działa super. Jest niby w opcjach autostart z systemem, ale po resecie telefonu trzeba uruchomić program i zapomnieć. Później wszystko działa bez problemu.
W końcu warto zainwestować w 32gb kartę pamięci.
r380s - r380e - 9210i - p800 - Magician - Alpine - Hermes - G900 - Diamond - iPhone 3G - iPhone 3GS - Samsung Galaxy S i HTC diamond