wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa

  • 12 Odpowiedzi
  • 6247 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« dnia: Maj 04, 2011, 18:29:56 »
SGS brandowany z Ery, nic nie grzebane - nie rootowany. Dziś wyłożył się ADWLauncher EX i cały czas wywala błąd tej aplikacji , restartuje ją i tak w kółko. Jak sobie z tym poradzić ? Nie działa żadne menu - jakby działało to z ustawień przywróciłbym ustawienia fabryczne. Ktoś jest w stanie coś pomóc ? Telefon się uruchamia, prosi o PIN i staje bo już cały czas probuje sie uruchamiac ADWLauncher. Myslalem ze moze cos z karty pobiera i wyciagnalem karte SD , ale nic nie pomogło..

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2011, 18:48:45 »
Pomoże chyba jedynie wywalenie ADW przez ADB, wtedy wróci do standardowego launchera. Jednak ktoś inny musi pomóc jak to zrobić, gdyż z ADB nigdy nie korzystałem

*

Offline mygalax

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG SWIFT 3d . Galaxy S 8gb
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2011, 18:53:01 »
slawq ja miałem identycznie i to z 3 tygodnie temu i pomogł tylko flesz romu ;/ nie wiem dlaczego tak sie stało ale tez po wpisaniu pinu bład bład i tak w kółko wiec recovery i po problemie :)

Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 04, 2011, 19:01:06 »
no dzięki pomogło.. najpierw dałem wipe cache ale nic nie pomogło, dopiero druga opcja z utratą danych uzytkownika pomogła... teraz to mam czystego fona to moze i z romami się pobawię...

*

Offline mygalax

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG SWIFT 3d . Galaxy S 8gb
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 04, 2011, 19:06:53 »
to dobrze :) proponuje ci criskelorom 2.3.3 ;p śmiga że ho ho

Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2011, 19:21:09 »
ok, poszukam tego co piszesz.... poczytam i wieczorkiem się za to wezmę....
hmmm.. na xda widze v45, nie moge sie V39 doszukac ?
Jak to jest dokładnie, trzeba instalować 2.3.3 od samsunga  a pozniej criskelo v39, czy wystarczy criskelo od razu.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 19:38:51 wysłana przez slawq »

*

Offline slako35

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS I9000
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2011, 20:12:41 »
Najpierw JVB z update bootloader, potem kernel z CWM 3, a na to GingerCriskeloV45....a na końcu wrócisz do JS8 :) no chyba że w między czasie Samsung wypuści stabilnego Gingera, lub wygaszanie ekranu a'la old crt Tv, tak bardzo ci się spodoba, że nie ważne będą dla ciebie bugi jakie za sobą niesie taka zamiana. Większość ludzi instaluje te 2.3.3 tylko dla tego efektu.

@mygalax, mam pytanie, co ci tak hoho śmiga ? bo chyba nie to, że przez 1-3s. nie słychać cię w słuchawce, a może bateria ?
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 20:18:27 wysłana przez slako35 »

*

Offline mygalax

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG SWIFT 3d . Galaxy S 8gb
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2011, 20:48:13 »
a właśnie slako35 ja nie mam ciszy w słuchawce :) już gdzieś to pisałem a śmiga to znaczy 1 rzecz z brzegu na 2.2.1 w galerii zdjęcia wczytywały mi się jakieś 15 sekund około 4000 fotek a tutaj jakieś 2-3 sekundy dla mnie to bardzo duża różnica a co do baterii to 1,5 dnia w zupełności mi starczy :)

*

Offline slako35

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS I9000
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2011, 16:33:18 »
Wszyscy mają ciszę , ...a jeden się nie przyznaje :)
To jest argument...jak ktoś ma 4000 zdjęć w galerii... to może się przesiadać na 2.3.3. reszcie na razie odradzam.
Ostatnio na konkurencyjnym forum, wiele osób wraca na 2.2.1 lub zadają pytania jak to zrobić, więc chyba nie jest tak różowo, z obecną wersją Gingera. Jak ktoś nie ma co robić, to oczywiście może sobie wgrywać po kolei wszystkie romy i się pobawić. Dla mnie akurat najważniejsza jest stabilność, i to żeby wszystko w co jest wyposażony SGS, działało. Między innymi, dlatego chyba nigdy, nie zainstaluję MIUI lub Cyanogena.

*

Offline mygalax

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG SWIFT 3d . Galaxy S 8gb
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2011, 17:36:42 »
no ja całą noc walczyłem z CM7 i miui i stwierdzam zostaje przy obecnym romie.a co do słuchawki to jak bym nie słyszal przez chwile to bym napisał co takiego a i w tym robie co mam jak narazie wszystko działa criskelo v46

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2011, 18:13:50 »
Ja pościągałem wszystko do upgrade`u na 2.3 ale widzę, że nie warto. U mnie wszystko działa dobrze w obecnym zestawieniu a jak mówią lepsze jest wrogiem dobrego.

Polecam Go Launcher Ex.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 18:16:37 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline slako35

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS I9000
Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2011, 19:03:46 »
no ja całą noc walczyłem z CM7 i miui i stwierdzam zostaje przy obecnym romie.a co do słuchawki to jak bym nie słyszal przez chwile to bym napisał co takiego a i w tym robie co mam jak narazie wszystko działa criskelo v46
Bug nie polega na tym że Ty nie słyszysz, tylko na tym że Ciebie nie słychać przez pierwsze kilka sekund...np: Odbierasz telefon i mówisz "Słucham, Halo, Tak " a osoba dzwoniąca słyszy dopiero "..ak".

Odp: wyłożył się ADWLauncher i nic nie działa
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2012, 03:05:17 »
Witam!
Wiem, że odkopuje ale dla potomnych.
Miałem podobny problem na Defy (w kółko wyłączany Adw launcher i nijak nie da się nic włączyć) i po partyzanckim szukaniu metody rozwiązania (czytaj - szukanie dojścia do ustawień poprzez to co się da włączyć) znalazłem metodę najlepszą:
1. wchodzimy na Sklep Play (dawny Android Market) na komputerze i logujemy się danymi z Androida
2. Wpisujemy adw launcher i ściągamy go.
3. Kiedy zostanie ściągnięty, poprzez pasek powiadomień na telefonie włączamy aplikację i wtedy możemy już dojść do opcji adw launchera i go np zresetować (u mnie problemem była skórka/motyw (czy jak to zwą - kompozycja), która okazała się felerna. Oczywiście podczas całej operacji, co sekundę na telefonie będzie pojawiał się komunikat z opcją "wymuś zamknięcie", ignorujemy to ciągle klikając w przycisk i robimy swoje. Wiem - może to być irytujące, ale jest możliwe.

Jeśli to nie pomoże, szukajcie rozwiązania dalej, bo przeinstalowanie roomu to ostateczność ;) Ja się na to zgodzić nie chciałem i w godzinę udało mi się znaleźć rozwiazanie, metodą prób i błędów ;)

Pozdrawiam serdecznie
K.A.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 03:08:58 wysłana przez kaaarol »