Skad reklamy na telefonie?

  • 5 Odpowiedzi
  • 2895 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline themo

  • 42
Skad reklamy na telefonie?
« dnia: Wrzesień 09, 2010, 20:45:21 »
witam jestem nowym uzytkownikiem samsunga i sie dopiero rozkrecam... skad mi sie wziely na telefonie reklamy??? wiem ze pewnie przez jaki program tylko jaki lub jak je mozna usunac?

*

lipalipski

Odp: Skad reklamy na telefonie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2010, 22:59:20 »
Jakie reklamy? Jeśli widzisz je po odpaleniu jakiegoś programu, to pewnie są w owym programie w wersji, najpewniej, trial albo freeware.

*

Offline themo

  • 42
Odp: Skad reklamy na telefonie?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2010, 23:49:01 »
Jakie reklamy? Jeśli widzisz je po odpaleniu jakiegoś programu, to pewnie są w owym programie w wersji, najpewniej, trial albo freeware.
wiec mam je w programach > uninstaler, convertpad, gps status itd ...  :O  sa to programy darmowe... przeciez nie bede ich kupowal, a wogole nie zamierzam inwestowac w programy platne, a jesli nawet jedynie w jakas nawigacje, ale tylko w tedy jesli by byla ona tego warta..
wiec wracajac do pytania, sa jakies programy blokujace te reklamy lub jakis inny jak uninstaler, bo reszta w sumie mi nie potrzebna.
dzieki za odzew  :ok:

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Skad reklamy na telefonie?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2010, 07:22:12 »
nie nie ma
właśnie w ten sposób twórcy programów rekompensują sobie wydanie darmowej wersji
jest to zupełnie zrozumiałe i uzasadnione - oni też jakoś muszą zarobić na życie
nie wszystkie programy darmowe wyświetlają reklamy - ale jest ich coraz więcej
programy na Androida kosztują grosze (do ich zakupu trzeba mieć root i market enabler) i nie raz warto te grosze wydać, pełne wersje są zawsze bardziej rozbudowane i nigdy nie posiadają reklam

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Skad reklamy na telefonie?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2010, 08:00:05 »
Najczęściej w opisie programu z marketu napisane jest, czy są w nich reklamy (AD-supported itp. teksty w opisach), czy też ich nie ma. Zazwyczaj jak program jest rozbudowany, a przy tym darmowy, to jakaś reklamówka jest. Zazwyczaj też nie przeszkadzają one, choć są wyjątki (takie instaluję i natychmiast wywalam). Pozbyć się ich nie da, bo to integralny element samego programu i tylko od twórców zależy ile i gdzie bloków na reklamy umieścił.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline xcoom

  • *****
  • 544
  • Płeć: Mężczyzna
  • Linux registered user 480923
    • http://www.mydiamond.prv.pl - Soft dla HTC Touch Diamond
  • Sprzęt: Samsung Galaxy SII
Odp: Skad reklamy na telefonie?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2010, 21:53:44 »
witam jestem nowym uzytkownikiem samsunga i sie dopiero rozkrecam... skad mi sie wziely na telefonie reklamy??? wiem ze pewnie przez jaki program tylko jaki lub jak je mozna usunac?
Poszukaj Adfree w markecie.

Co do zakupu programów to wcale nie musisz mieć roota (jeżeli nie chcesz lub nie możesz) ale możesz np na allegro kupić startówkę (karta SIM) np z Anglii (może być pusta) i  z taką startówką przez wifi będziesz miał dostęp do płatnych aplikacji. Potrzebna będzie jeszcze karta kredytowa