Samsung Galaxy S też traci zasięg

  • 59 Odpowiedzi
  • 25093 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 26, 2010, 07:19:28 »
pisz do serwisu Samsunga

Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 26, 2010, 12:27:09 »
pisz do serwisu Samsunga

Zasugerowales dokladnie to samo co pani w infolinii Samsunga do ktorej sie dodzwonilem. Moze zacytuje fragment mojej wypowiedzi zamieszczony niedawno na innym forum.

"Telefon posiadam kilka dni, dzwonilem dzis na infolinie Samsunga w tej sprawie i pani mi powiedziala, iz jestem PIERWSZA osoba ktora zglasza taki problem i do tej pory nie bylo innych sygnalow od uzytkownikow. Dodala rowniez ze u nich w Warszawie w przypadku uzywania Galaxy S takie problemy NIE wystepuja. Spytala o 2G, to odpowiedzialem jej, co rowniez bylo juz opisywane w tym watku iz 2G dziala bez zadnego problemu zasieg jest caly czas i mozna swobodnie uzywac, to odpowiedziala mi ze jest prawdopodobnie po prostu wina sieci Orange. W zasadzie opisalem jej wszystko to co juz zostalo tu napisane, o koniecznosci odpowiedniego trzymania telefonu, o wariowaniu zasiegu gdy troche zakryje antene czy tez zblize do niej dlon itp. Mowilem tez iz na forach internetowych jest bardzo informacji o tym iz taki problem rzeczywiscie istnieje i to nie tylko w przypadku mojej miejscowosci ( obecnie Nowy Sacz ), ale Krakowa czy tez wczesniej zasugerowanej Warszawy. Jedyne co mi poradzila to zeby zglosic sie do autoryzowanego serwisu Samsunga np w Krakowie i zademonstrowac na miejscu problem."
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2010, 12:30:23 wysłana przez Pelloth »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 26, 2010, 13:48:25 »
No a co miała powiedzieć? Kolega który używał (a także grono osób które widziały ten model akurat) mogą potwierdzić że problem z zasięgiem nie występował, nieprawdaż marcinl :)?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 26, 2010, 13:58:22 »
znaczy, że Ci u których występuje udają? zmyślają?

Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 26, 2010, 13:58:52 »
No a co miała powiedzieć? Kolega który używał (a także grono osób które widziały ten model akurat) mogą potwierdzić że problem z zasięgiem nie występował, nieprawdaż marcinl :)?


Nie wiem co miala powiedziec, jednym dziala innym nie, moze kwestia sieci moze nie, jak powiedziala jako pierwszy zadzwonilem, to znaczy ze setki innych ludzi to trolle ktorzy sa na uslugach Apple'a i sieja zamet, prosze cie ;] Mowie tylko jak jest i wklejam fragment, tyle.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 26, 2010, 14:04:29 »
ani na orange ani na erze nie miałem podobnych "efektów" co wy tam pod krakowem...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 26, 2010, 14:13:48 »
ani na orange ani na erze nie miałem podobnych "efektów" co wy tam pod krakowem...

Ale mowisz o Galaxy S? Przy oslonietej antenie itp?

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 26, 2010, 14:17:05 »
Tak, przez ponad miesiąc miałem ten model i używałem. Nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z dzwonieniem/gubieniem zasięgu...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 26, 2010, 14:21:33 »
Rozumiem, sprobuje w takim razie w serwisie sie dowiedziec, albo przetestowac w wiekszym miescie.

*

Offline Tadzik

  • **
  • 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...jeszcze tylko zbudować dom...
    • Mój blog z moim synem w roli głównej. :)
  • Sprzęt: MyPal A636 -> Cruser Sigma B43
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 03, 2010, 09:14:32 »
Witam.
SGS mam od ok. 3 tygodni i do wczoraj problemów z nim nie było (mowa o traceniu zasięgu). Sezon wakacyjny, rozmów niewiele, jedynie żonka dzwoni czasem do pracy - żadnego problemu.
Od wczoraj mam urlop, czekam na drugiego potomka i siedzę w domu. Dzwoni do mnie wczoraj szef i koledzy (nie, nie pytają czy już urodzony - problemy z moimi obowiązkami). No i? No i po chwili mam rozmowę przerwaną. No przypadek. Dzwoni po raz drugi - po dwóch chwilach znów rozłączyło. W końcu oddzwoniłem ze stacjonarnego. Dziś kolejny telefon z roboty (nie ma to jak urlop!) znów zrywa!
Teraz siedzę i tak szukam przyczyny. Mogą być dwie:
1. Inny przekaźnik sieci
2. Włączone WIFI w komórce (w domu non-stop, nie wiem jak wyłączyć, bo mi się po jakimś czasie samo włącza a w pracy WIFI nie ma)
Może ktoś też zaobserwował podobne zależności?
Pozdrawiam
640K of memory should be enough for anybody.
[Bill Gates,1981]

Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 09, 2010, 11:26:26 »
Wypowiem się po krótce na temat zasięgu:
- mieszkam we WRO koło parku - zasięg lepszy niż przy Omni (częściej "wskakuje" mi 3G, niż na Omni)
- kreski czasem skaczą, czasem nie skaczą - nie zerwało mi ani razu rozmowy
- w miejscach gdzie zasięg jest dobry - nawet po zasłonięciu anteny - mam 3-4 kreski przy 3G
- jakość rozmów bardzo dobra

trochę wkurza mnie to, że bateria szybko znika, ale cóż takie życie :)

*

Offline voydd

  • ***
  • 443
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rejestracja: 22 Maj 2005
  • Sprzęt: Galaxy S, G1, Kaiser, Loox 720, SE W950i
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 01, 2010, 06:37:07 »
Mieszkam w liverpoolu w UK i powiem tak: w centrum miasta problemu nie ma, poza miastem (gdzie pracuje) jak odpowiednio chwyce telefon trzymajac go za sam dol to faktycznie zasieg spada... Ale zauwazylem to tylko dzieki przeczytaniu tego posta:)
Zrobie eksperyment i zobacze jak bedzie sie telefon (zakupiony w uk) sprawowal w PL i Wam opowiem. To tyle ode mnie
Pa

*

Offline drm

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:29:57 »
No to i ja niestety napisze coś w tym wątku.

Mój Galaxy S, kupiony 2 tygodnie temu w Media Markt również rozłącza rozmowy.
W małej miejscowości gdzie mieszkam problem nie występuje, natomiast w pracy, praktycznie w centrum Krakowa, dzisiaj każda rozmowa była rozłączana.
Karta SIM z Orange, rozmowy przychodzące z rożnych sieci.

Jako, że telefon nie spełnia swojej podstawowej funkcjonalności będę go reklamował.

*

Offline xarr

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:43:38 »
Co powiecie na ten filmik:
Testing death grip on Samsung Vibrant Galaxy S phone on T Mobile
Widać że teoretycznie nie ma zasięgu ale internet przez sieć idzie.
Samsung Galaxy S 8GB
PDA: XXJPX + CF Root 1.3 + ClockworkMod Recovery + TouchWizGTG Launcher + Deodex by Ja :D
PHONE: XXJPX
CSC: XAJPX

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 07, 2010, 19:47:49 »
wyłącz 3G i będzie OK. Problem jest przy słabym 3G to samo w Iphonie a że orange ma najsłabszy to tam najwięcej problemów,
albo zmień sieć .
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline drm

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:11:14 »
wyłącz 3G i będzie OK. Problem jest przy słabym 3G to samo w Iphonie a że orange ma najsłabszy to tam najwięcej problemów,
albo zmień sieć .


No ja akurat nie mogę wyłączyć. Internet to dla mnie podstawa, korzystam z niego przez cały dzień do tego max. 3-4 rozmowy.

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:38:19 »
W miejscu gdzie E72/iPhone 3GS/Desire i inne tracily zasieg moj SGS ma 2 kreski (Era). Stad tez moje zdziwienie, gdy czytam raz po raz, ze ma slabe radio. Za to od nowosci mam serwowane lagi :E  Dobrze, ze sa LagFixy, bo mi juz nerwy puszczac zaczynaly :ok:
Jestem jaki jestem :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:48:26 »
Ja mam problem TYLKO z zasięgiem WiFi, chyba jest nawet gorzej niż na starym poczciwym Kaiserze. Zasięg (Era) mam super - najlepszy ze wszystkich fonów. Lagfix też zainstalowałem i mam teraz w Quadrant ponad 2k pkt.  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 07, 2010, 21:11:02 »
WiFi mam na SGS-ie takie, jak po aktualizacji Desire do Froyo, czyli super. A w Q tez mam ponad dwa kilo (konkretnie jakies ~2011).
Jestem jaki jestem :)

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 07, 2010, 22:52:43 »
W miejscu gdzie E72/iPhone 3GS/Desire i inne tracily zasieg moj SGS ma 2 kreski (Era).

Era. U mnie gdzie nokia 5800 miała jedną, albo nawet czasem dwie kreski, X10 identycznie. SGS nie ma zasięgu wcale.
Tylko że tak naprawdę to nokia nie ma sieci i oszukuje :) Nie można dzwonić, inet nie działa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 18:38:55 wysłana przez Bankier »

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 07, 2010, 23:04:18 »
Ja mam dwie kreski, ktore sa realne i na "nich" rozmawiam i SMS-uje. Co czasami bywa klopotliwe z racji przeznaczenia owego miejsca :E
Jestem jaki jestem :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 08, 2010, 12:34:17 »
Mała ciekawostka, której się dowiedziałem od znajomego z supportu. SGS ma takie same parametry anteny jak Omnia (1). Na zasięg może tylko pomóc lepszy moduł Phone, który niestety wyjdzie dopiero (prawdopodobnie) z pojawieniem się oficjalnego Froyo. Najlepszą, jak dotychczas, antenę w Samsungach ma Omnia 2 - muszę przyznać, że faktycznie świetna. W zestawieniu z Phone JF1 naprawdę nie mogę narzekać na jakikolwiek zasięg gdziekolwiek (miesiąc temu byłem nad akwenem wodnym, gdzie zawsze była lipa z zasięgiem, a się okazało, że w O2 miałem 3 kreski, a moja żona na Nokii E66 tylko 1). Ale porównując zasięg Omnii 2 i SGSa to u mnie nie ma tak dużej różnicy. Przeważnie zasięg mam pełny na obu urządzeniach (ale poruszam się w większości w miejscach, które są bardzo dobrze obsadzone nadajnikami 3G). Czasami SGS traci jedną kreskę (Omnia ma wówczas wszystkie), ale nie dzieje się to często.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline drm

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2010, 18:58:40 »
No to i ja niestety napisze coś w tym wątku.

Mój Galaxy S, kupiony 2 tygodnie temu w Media Markt również rozłącza rozmowy.
W małej miejscowości gdzie mieszkam problem nie występuje, natomiast w pracy, praktycznie w centrum Krakowa, dzisiaj każda rozmowa była rozłączana.
Karta SIM z Orange, rozmowy przychodzące z rożnych sieci.

Jako, że telefon nie spełnia swojej podstawowej funkcjonalności będę go reklamował.


Słuchajcie, mój problem został rozwiązany :)
Możliwe, ze ta sama przyczyna była  u jaca_2009 opisujacego swoją sytuację w poście #16 oraz opisywanej przez Pelloth w poście #31.

Dzwoniłem to serwisu Samsunga, lecz tam nic mi nie pomogli, podano mi jedynie sposób w jaki można telefon oddać do reklamacji.
Zanim jednak to zrobiłem zapytałem sprzedawce w Mediamarkcie w Katowicach czy spotkal się z takim problemie, czy któryś z klientów sie skarżył itp.
Wg słów sprzedawcy problem owszem, występuje ale tylko w Orange i tylko na starych kartach SIM. Postanowiłem chwycić sie tej możliwości i wymieniłem moją co najmniej 6 letnia kartę na nową.
Problem z rozłączaniem rozmów  i internetu ustąpił jak ręką odjął. Ponadto mam wrażenie że poprawiła się również siła zasięgu i jest ona bardziej stabilna niż wcześniej.

*

Offline xarr

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 04, 2010, 19:59:31 »
No to i ja niestety napisze coś w tym wątku.

Mój Galaxy S, kupiony 2 tygodnie temu w Media Markt również rozłącza rozmowy.
W małej miejscowości gdzie mieszkam problem nie występuje, natomiast w pracy, praktycznie w centrum Krakowa, dzisiaj każda rozmowa była rozłączana.
Karta SIM z Orange, rozmowy przychodzące z rożnych sieci.

Jako, że telefon nie spełnia swojej podstawowej funkcjonalności będę go reklamował.


Słuchajcie, mój problem został rozwiązany :)
Możliwe, ze ta sama przyczyna była  u jaca_2009 opisujacego swoją sytuację w poście #16 oraz opisywanej przez Pelloth w poście #31.

Dzwoniłem to serwisu Samsunga, lecz tam nic mi nie pomogli, podano mi jedynie sposób w jaki można telefon oddać do reklamacji.
Zanim jednak to zrobiłem zapytałem sprzedawce w Mediamarkcie w Katowicach czy spotkal się z takim problemie, czy któryś z klientów sie skarżył itp.
Wg słów sprzedawcy problem owszem, występuje ale tylko w Orange i tylko na starych kartach SIM. Postanowiłem chwycić sie tej możliwości i wymieniłem moją co najmniej 6 letnia kartę na nową.
Problem z rozłączaniem rozmów  i internetu ustąpił jak ręką odjął. Ponadto mam wrażenie że poprawiła się również siła zasięgu i jest ona bardziej stabilna niż wcześniej.

Ja mam jeszcze starszą kartę (ma napis IDEA) i nie mam problemu. Na 2G działa bez problemów. 3G już gorzej ale to wina mojej lokalizacji (wszystkie telefony jakie miałem miały bardzo kiepski zasięg).
Samsung Galaxy S 8GB
PDA: XXJPX + CF Root 1.3 + ClockworkMod Recovery + TouchWizGTG Launcher + Deodex by Ja :D
PHONE: XXJPX
CSC: XAJPX

*

Offline drm

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 04, 2010, 20:15:34 »
Na 2G też nie miałem problemu, ale juz w centrum Krakowa na granicy 3G i HSDPA był dramat i rozłączanie.
Teraz problem zniknął i tak jak pisałem - wydaje mi się że zasięg jest lepszy i bardziej stabilny.

Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 07, 2010, 17:34:44 »
Na 2G też nie miałem problemu, ale juz w centrum Krakowa na granicy 3G i HSDPA był dramat i rozłączanie.
Teraz problem zniknął i tak jak pisałem - wydaje mi się że zasięg jest lepszy i bardziej stabilny.

W moim przypadku to raczej bedzie inna kwestia, gdyz jakies 2 miesiace temu przeszedlem z ERY do Orange, wiec karta SIM swiezutka.

*

Offline fabrykanet

  • ***
  • 286
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 11, 2010, 23:51:41 »
o w mordę jeża....

Też jestem z Krakowa, też mam sim orange i też zrywa mi rozmowy w centrum miasta. Gadam jak głupi a rozmówca nic nie słyszy. Uuuu to jednak poważna sprawa.
HTC ONE X <- NOTE LG3D SGS+ MOZART ARC DHD N900 N8 i4G DESIRE Z SGS MM 3GS HD2 OMNIA2 XPERIA1 G1 i780 E71 OMNIA1 E90 DIAMOND N95_8GB N95 ARTEMIS i2G P910i P900i WIZARD MDA_COMPACT ASUS_TYPHON e650 Motorola_a920 XDAII Nokia_6600 i inne...

*

Offline drm

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Loox n560, Samsung Galaxy S
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 14, 2010, 19:15:02 »
Też jestem z Krakowa, też mam sim orange i też zrywa mi rozmowy w centrum miasta. Gadam jak głupi a rozmówca nic nie słyszy. Uuuu to jednak poważna sprawa.

Ja powtórzę to co już pisałem.
Zaraz po zakupie telefonu miałem bardzo duży problem z rozłączaniem rozmów i internetu. Telefonu używam głównie w Krakowie przy Rondzie Grzegórzeckim. Problem występował przy 9/10 połączeń. Czas rozłączenia różny, od kilkudziesięciu sekund do 2 minut.

Po wymianie karty na nową, dalej sporadycznie zdarzy się rozłączenie rozmowy ale występuje rzadziej niż 1/10 połączeń. Internet śmiga bez najmniejszych problemów.

Swoją drogą, genialnym rozwiązaniem jest udostępnianie internetu za pomocą WIFI :)

*

Offline fabrykanet

  • ***
  • 286
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 15, 2010, 21:59:51 »
Wydaje mi się że karta sim nie ma tu żadnego znaczenia. Poprostu problem występuje rzadziej lub częściej. Co ciekawe dotyczy sieci era, orange i plus - przynajmniej na telefonach (tak kilku telefonach) i kartach tych sieci testujemy z kumplami z pracy. Nie podoba mi się to. Pozatym Galaxy ładnie traci kreski zasięgu przy zasłanianiu anteny dłonią z trzech do zera spada jak ta lala. To też mi się nie podoba
HTC ONE X <- NOTE LG3D SGS+ MOZART ARC DHD N900 N8 i4G DESIRE Z SGS MM 3GS HD2 OMNIA2 XPERIA1 G1 i780 E71 OMNIA1 E90 DIAMOND N95_8GB N95 ARTEMIS i2G P910i P900i WIZARD MDA_COMPACT ASUS_TYPHON e650 Motorola_a920 XDAII Nokia_6600 i inne...

*

Offline maciek1987

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S......Wczesniej HTC HD2
Odp: Samsung Galaxy S też traci zasięg
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 17, 2011, 23:20:12 »
Mam pytanie czy ten problem z zasiegiem jest taki sam jak w htc hd2 ?