prośba o pomoc- Galaxy wisi na ekranie startowym

  • 3 Odpowiedzi
  • 3271 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Booz

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2
prośba o pomoc- Galaxy wisi na ekranie startowym
« dnia: Luty 10, 2012, 18:19:19 »
pomocy - posiadałem sobie SGS z cyanogenmodem 7 ale ponieważ ostatnio często lagował i wystawiał komunikat o zawieszaniu aplikacji (ten który może uwalić aplikację albo pozwala poczekać..) postanowiłem przesiąść się na DARKYego który ma dosyć dużo dobrych recenzji w kwestii stabilności. Ściągnąłęm wersję 10.4 romu i postępowałem jak poniżej:
The installation guide.

Short guide (from already rooted/ on custom rom)
1.Make sure you are using the latest "DarkyOTA" App (from the Market).
2.Copy the downloaded ROM to your internal phone storage (straight to the main directory / no sub-folders).
3.Open the "DarkyOTA" App.
4.Go to the "DarkyROM" Tab and configure the ROM before flashing (Don't tick "Ad-Hoc").
Tick "Wipe" when you are not on the XWJW1 firmware.
This will delete your apps and settings, but not your media content.
5.Go to the "General" Tab and select "Flash/Install File from SDCARD".
6.Scroll down and select the desired ROM to flash.
7.Confirm the warning and wait for the installation to finish.
8.Enjoy DarkyROM 10.4 JW1

Jednak przy punkcie 7 galaxy wracał jak po restarcie do normlnej pracy w c7. Uruchomiłem go więc  w recovery i tam uruchomiłem instalację ROM z zip. Wszystko przebiegło spokojnie, ale po instalacji i bootowaniu galaxy zatrzymuje się na ekranie Galaxy S cyanogenmod i wisi. Po 15 minutach czekania spróbowałem go uruchomić w recovery (mam w razie czego backup poprzedniego romu) ale nie uruchamia się - miga tylko początkowym ekranem a jak puszczę przyciski wchodzi w ten ekran Galaxy S cyanogenmod  i tak wisi...

Czy może mi ktoś poradzić co teraz mogę zrobić???
Pozdrawiam
Tomek

« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 18:24:41 wysłana przez Booz »
jeszcze coś wymyślę :)

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: uwielbiam....:(
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2012, 18:20:06 »
na poczatek zmień nazwe tematu...

*

Offline Booz

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2
Odp: uwielbiam....:(
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2012, 18:23:13 »
ok - chciałem oddać swój kiepski nastrój - już poprawiam
t
jeszcze coś wymyślę :)

*

Offline Booz

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2
Odp: prośba o pomoc- Galaxy wisi na ekranie startowym
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 13, 2012, 17:02:08 »
na początek zmieniłem i nic - szkoda, że nie ma żadnej wymiany zdań na tym forum :( - wiem, że wszystko można znaleźć bo już było, ale jak nie do końca wiesz czego szukasz możesz otrzymać błędne informacje, więc wskazanie choćby linka nie jest chyba wielkim przestęstwem.
Szkoda, bo to forum było (i liczę, że może jeszcze będzie) wielkim placem doświadczalnym dla fascynatów technologii mobilnych - jak posiadałem WMobilne urządzenia mogłem dowiedzieć się tutaj wszystkiego - teraz to taki rezerwat gdzie na alejce spotkasz kogoś i zamienisz z nim jakieś ogólne zdanie - dobrze, że choć strona informacyjna (artykuły i recenzje) mają się dobrze...
Pozdrawiam
Tomek
PS - w sprawie problemu z Galaxy - okazało się, że zamiana CM7 na darkyego tak się kończy - zablokowany u mnie tryb przejścia w downloada bądź recovery mogę (na co liczę) odblokować tylko za pomocą unbrickowej wtyczki na którą czekam - jak się powiedzie to napiszę co i jak.
jeszcze coś wymyślę :)