Problem z Darky 9.5

  • 5 Odpowiedzi
  • 2035 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z Darky 9.5
« dnia: Lipiec 11, 2011, 13:24:35 »
Witajcie,
mam takie problem: miałem zainstalowanego gingerbread, ale coś nie dawałem rady uruchomić Navigona więc postanowiłem powrócić do Darky 9.5. Wszystko ladnie sie zainstalowało i niby chodzi,ale ... podczas uruchamiania pokazuje mi ok. 5-6 błędów, że nie udało się odpalić aplikacji- różnych. Chciałem zrobić hard reset, poprzez wpisanie kodu na klawiaturze, ale przy uderzeniu jakiejkolwiek cyfry bądź znaku pokazuje ponownie, że aplikacja została zamknięta i proszę spróbować później i tak do zaj... . Ma ktoś może jakieś lekarstwo na to? poniżej wypisze informację które może was na coś naprowadzą (nigdy prędzej takie błeby nie występowały przy zmianach romu) 

Wersja oprogramowania: I9000XXJVE
Jądro: 2.6.32.9 Dark_core_1.0
Wersja: Darky's v9.5. XWJS8
Poza tym zainstalowany Fugu.
Do tej pory nie miałem takiej informacji, a mianowicie jak uruchamia się rom to prosi o wybranie Lancher albo sieć- ja dałem sieć i zaznaczyłem opcję zawsze używaj tego ustawienia. Też nie wiem skąd to się wzięło nigdy tego nie miałem, ale byś może możliwość wyboru jest przez Fugu.

Jeśli macie jakieś pomysły jak sprawić, żeby procesy nie były zamykane i gdzie tkwi błąd to będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Problem z Darky 9.5
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2011, 19:26:26 »
i tak do zaj... .
A nie znasz innych okreslen niz takie z bramy pelnej dresiarzy?

Sprobuj zrobic wipe z poziomu recovery, jesli to nic nie da to zwyczajnie wgraj ponownie ROM, najlepiej Odinem.

Odp: Problem z Darky 9.5
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2011, 09:25:22 »
Dresiarze takich długich słów nie znają ;)

A co do mojego problemu to niestety wipe nie pomógł, a darkyego pod odina nie mogę coś znaleźć.
Może ma ktoś pod ręką linka do Darky 9.5 na odina, lub pomysł jak pozbyć się błędu ?
Ja tym czasem będę próbował inne romy. 

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Problem z Darky 9.5
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2011, 09:39:58 »
Musisz wgrać inny ROM 2.2.1 z pomocą Odina a potem Darky's z recovery, już to przerabiałem. Wygląda na to, że te ROMy mają taką przypadłość a na domiar zlego są tylko w formacie .zip
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Problem z Darky 9.5
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2011, 09:50:53 »
 :D no pięknie dziękuję za informację- właśnie to robię- mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
Zimne piwko dla Ciebie.

*

Offline mrnikt

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • KFF / Knive SHADOW
  • Sprzęt: Galaxy S + Avila GPS
Odp: Problem z Darky 9.5
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:17:47 »
Wystarczy zrobic spod recovery factory reset i po sprawie. Wczesniej zrob backup aplikacji np. Titanium Backup.
Moj telefon jest  Galaxy-S-tyczny :)