Problem podczas instalacji pomóźcie.

  • 2 Odpowiedzi
  • 1877 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline prnit

  • *
  • 68
Problem podczas instalacji pomóźcie.
« dnia: Październik 28, 2010, 10:27:00 »
Witam
Mam problem z telefonikiem..wgrałem froyo na mojego galaxy s ale po 20 minutach uzytkowania cały czas jakies błędy problemy itd..i mowie sobie eee powrot do poprzedniego 2.1 i to szybko. Miałem zgrany cały poprzedni back up i rom programem ROM Manager. Wgrałem ten plik na karte telefonu i zrobiłem restart. Telefon wszedl w CLockwork recovery poszedł cały restore i..lipa. TElefon się włącza i koniec pokazuje się samsung i tyle, nie chce dalej się bootować, mozna wejsc oczywiscie do clockwork recovery ale tutaj niestety nie wiem co dalej.Plik głowny np. z tym cholernym froyo jest na karcie pamięci wyjmowanej i nie ma w clockwork opcji zebym puscił restore z tej karty (musi być na wewnetrznej pamięci) próbowałem wszystkie opcje w clockwork, mount sd, mount external sd itd i nic, lipa.
Próbowałem tez podłączyc tel pod kompa i skopiować plik *.zip na wewnetrzną pamięc ale po podłączeniu do kompa widać dwie pamięci dodatkowe do których nie mozna nawet wejsc, opcje mount usb memory (czy jakos tak) też próbowałem, nic nie zmienia.
Macie jakies pomysły co można z tym zrobić?, mi pomysły sie już skończyły..

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Problem podczas instalacji pomóźcie.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2010, 19:02:31 »
1) Odin i w nim do JM1 czy jakiego tam chcesz
2) Froyo Stell version - super szybki Froyo, ale oskubany z badziewia. Błędów praktycznie zero, kilka przy pierwszym razie ale to przez jego "pustkę".

Pozdrawiam

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Problem podczas instalacji pomóźcie.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2010, 21:13:59 »
ja ci nie pomoge ;/ mam tel 3 tydzien ..  Damianoo nie wiesz kiedy bedzie w koncu froyo ?  ;))

Amerykanie już mają, Europa pewnie w nowym roku. Były podane daty, ale jakoś im nie wierzę  :sleepy: