Autor Wątek: pęknięty wyświetlacz / zgranie danych  (Przeczytany 2782 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gieniek

  • Newbie
  • Wiadomości: 19
  • Sprzęt: G1, Hermes, Charmer
pęknięty wyświetlacz / zgranie danych
« : Listopad 03, 2011, 00:06:52 »
Witam
Niestety w poniedziałek w moim SGS trzasnął wyświetlacz... Jedyne co mnie pociesza to to, że zapomniałem rozwiązać umowę na ubezpieczenie Bezpieczny Telefon w Orange... chociaż znając życie uznają, że szkoda wynikła z "rażącego niedbalstwa" czego ubezpieczenie nie obejmuje.
(Jeżeli ktoś próbował kiedyś korzystać z wymienionego ubezpieczenia prośba o informację czy się udało...)

Bardzo chciałbym zgrać dane z telefonu - głównie zależy mi na filmach w internal storage. Mam tam między innymi pierwsze samodzielne kroki córeczki... (po raz kolejny po uszkodzeniu telefonu boję się, że żona mnie zabije :P - poprzednio nie straciłem filmów).
Zapewne żeby skorzystać z ubezpieczenia będę musiał naprawiać telefon w serwisie i znając życie wróci on totalnie wyczyszczony...

Telefon się włącza - po podłączeniu do komputera wibruje (ładuje się), WIN XP go wykrywa i instaluje związane z nim urządzenia. Niestety po odpaleniu KIES'a mam cały czas "Podłączanie - proszę czekać". Nie wiem czy jest to wynik uszkodzenia telefonu czy aktualizacji KIES'a, którą z tego co pamiętam ostatnio "się zrobiła".
Odinstalowałem KIES, zainstalowałem wersję 1.5.coś - niestety nie pomogło. Następnie zaktualizowałem go do 2.0.coś ale wciąż jest ten sam efekt.
Na 99% urządzenie jest w trybie USB - KIES.

Jakieś pomysły co mogę zrobić żeby zgrać te filmy?


PDAclub.pl

pęknięty wyświetlacz / zgranie danych
« : Listopad 03, 2011, 00:06:52 »
R E K L A M A: