Nie działa gps w moim galaxy.

  • 6 Odpowiedzi
  • 4935 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie działa gps w moim galaxy.
« dnia: Listopad 02, 2012, 00:26:26 »
Witam, kupiłem wczoraj używanego galaxy S wszystko ładnie pięknie ale za chiny nie mogę uruchomić gpsa. Mam ustawiony SERVER & PORT: supl.google.com i całą resztę jak to piszą w necie, że niby pomaga ale nie udało mi się w "gps test" wyłapać ani jednego satelity w get position test w LbsTestMode też nic nie wykrywa. W ogóle ta ikonka obracającego się satelity pojawia się tylko przy włączaniu gps i znika, potem już się nie pojawia. Nie wiem czy tak powinno być, nawet jak włączę nawigację i niby szuka lokalizacji to ta ikonka się nie pokazuje a chyba powinna dając znać, że gps pracuje? Nie mam już pomysłów być może gps jest uszkodzony? Jak długo po Delete GPS Data łapie wam sygnał?

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Nie działa gps w moim galaxy.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2012, 00:31:06 »
Może zacznij najpierw od wgrania 3-plikowego romu gps powinieneś mieć na pasku lub w ustawieniach  :wink: Łapiesz w domu czy na dworze ?

Odp: Nie działa gps w moim galaxy.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2012, 00:40:20 »
Oczywiście, że na dworze, sony xperia T łapie w kilka sekund satelity. Nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi z tym 3 plikowym romem.
Mam androida 2.2.1 o ile to w ogóle ma jakieś znaczenie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 00:42:14 wysłana przez Belfegor512 »

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Nie działa gps w moim galaxy.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2012, 00:44:22 »
rom to system/android/soft itp. itp. instrukcje znajdziesz sobie  :P Wipe też zrób  :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 00:55:37 wysłana przez jirajamgo »

Odp: Nie działa gps w moim galaxy.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 13:08:09 »
Wiem co to jest rom, nie zrozumiałem tylko o co chodzi z tym 3 plikowym romem gps. Wipe zrobiłem i nadal nie mogę nic złapać, powiedz mi ta ikonka obracającej satelity powinna być cały czas jak program korzysta z gpsu? jak odpalę gps status to pokazuje się na kilka sekund i znika.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Nie działa gps w moim galaxy.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2012, 13:14:13 »
Nie wiem na 2.2.x nie siedziałem. Wgraj 3plikowy 2.3.x . Ja z GPS-nie używam także wiesz, z tego co pamietam powinno migać na pasku ikonka od gps jak łapie fixa a potem świecić jak złapie :)

Odp: Nie działa gps w moim galaxy.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2012, 15:16:56 »
Niestety nie pomogło, zmieniłem rom kilka razy (odinem 3 plikowy) na każdym problem ten sam, gps nie widzi żadnej satelity. Chyba sprzętowo jest coś padnięte, dzięki za pomoc.