Galaxy S - Pierwsze wrażenia.

  • 123 Odpowiedzi
  • 24283 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline fotokolo

  • 38
  • Sprzęt: galaxy s
Odp: Galaxy S - Pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:52:27 »
ja tez sie nie obraze a nawet kupie modom kwiatki :)
Regulamin: Zamieszczone w podpisie elementy nie mogą zawierać treści politycznych, religijnych oraz ideologicznych, ani być linkami do innych serwisów, takich jak tesco, poniewaz admini toleruja jedynie auchan.

Odp: Galaxy S - Pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 07, 2010, 23:54:08 »
hehe :)

to jak z tymi sluchawkami ? ;)
Jakoś tam działają - wyższe tony jako tako, ale brakuje basu. Audiofilem, ani jakimś znawcą nie jestem, więc w skrócie - jak dla mnie, można sobie posłuchać, ale dźwięk mógłby być lepszy.
Podłączyłem senki HD380 pro - duuużo lepej. Słuchało się bardzo przyjemnie. Tylko, że kabel waży prawie tyle, co telefon. :E

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Galaxy S - Pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 08, 2010, 00:04:31 »
szkoda, że nie można podłączyć tel. do kompa jak pendrive'a - trzeba zasysać Kiesa.

Moźna. Wchodzisz w Menu > ustawienia > o telefonie > Ustawienia USB > wybierasz Pamięć Masowa. Po podłączeniu do pc pojawia ci się nowy dysk wymienny, a by móc go przeglądać rozwijasz pasek powiadomień u góry telefonu i wybierasz opcję z ikoną USB a następnie "Podłacz"... Działa, sam tak łączyłem....
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Galaxy S - Pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 08, 2010, 07:02:40 »
O super dzięki za odpowiedz z tymi sluchawkami.
Co do obudowy to lepiej ze plastik niż aluminium. Plastik się nie odksztalcs trwałe a to wazne bo telefon co chwile gdzieś lekko bo lekko ale uderza. Wydaje mi się ze to lepiej.

Nie mam obecnie dostępu do androida to powiedzcie
I prosze czy sa tam za free dostępne takie aplikacje jak na ip typu wyborcza.pl?

Jak jest z muleniem soe telefonu po włączeniu większej ilości aplikacji? Bo na ip to nke wystepuje on dzislancaly czas szybko no ale ten mutlitasking nie dziala tu tak jak w prawdziwym OS bo on jedynie mrozi w tle te aplikacje.
 
Jak to jest na galaxy powiedzmy ze zostawis sobie gg odpalone na cały dzień i jak na to reaguje bateria?

Czy terminal do SSH i Clineta do zdalnego pulpitu ruchomie bez rootowania i kupowania aplikacji ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 13:05:59 wysłana przez lovtza »