Galaxy S nie zmienia profili dźwiękowych

  • 4 Odpowiedzi
  • 3380 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adalbertus

  • 38
  • Płeć: Mężczyzna
Galaxy S nie zmienia profili dźwiękowych
« dnia: Styczeń 03, 2011, 23:42:37 »
Hej, SGS mam od Świąt (ot taki "prezent" od Play ;). Googlowałem tu i ówdzie, YT również przeglądałem, ale mam pewien problem: nie działają mi profile. Na HTC HD miałem program G-Profile (testowałem kilka odpowiedników na SGS: Profile Manager, Audio Profile Manager itp. - chyba ze 4 programy) i w żadnym (nawet wersja Lite Setting Profile) automat nie działa (np. czasowy profil lub zmiana profilu o określonej porze np. od 20:00). Zastanawiam się, czy to nie jest jakiś bug w systemie (tel. od Play, Android 2.1), bo nie chcę wydawać kasy na oprogramowanie, które nie spełni swojej roli. A za G-Profile  i jego możliwościami tęskno...
Z góry dziękuję za chęć pomocy i wskazówki :) :D
Wojciech

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Galaxy S nie zmienia profili dźwiękowych
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2011, 00:36:40 »
Jestem jaki jestem :)

*

Offline adalbertus

  • 38
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Galaxy S nie zmienia profili dźwiękowych
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:30:00 »
Dzięki za informacje. Sęk w tym, że część oprogramowania próbowałem (nawet tego, które w Android Market było oceniane na maxa). I tak się zastanawiam, czy to nie jest przypadłość SGS i Andka 2.1, skoro u innych działa a u mnie nie? Ważne są dla mnie opinie, czy ktoś na SGS zetknął się z podobnym problemem. Nie chcę eksperymentować, tym bardziej w sytuacjach, kiedy w grę wchodzi już kasa (to niby średnio ok. 20 zł za program, ale zawsze coś...) Zatem, zanim wydam 20 pln na program chciałbym wiedzieć, że będzie działał...
Wojciech

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Galaxy S nie zmienia profili dźwiękowych
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2011, 14:32:53 »
A sprawdziles przynajmniej to, co podalem? Wersja lite jest za free. Na MM dziala, wiec i na SGS-ie powinna, tym bardziej, ze w opisie jest, co nizej:
Cytuj
Użytkownicy
fsyamahdi (Samsung Galaxy S) Rasmad (Desire HD) HailBrak (T-Mobile G2) bss0115 (Motorola Droid X) lccastillo (Samsung Galaxy Spica) fkamei (U20a)
Jak widzisz dwoch z nich ma Samsungi, z czego jeden SGS-a i wszystko dziala prawidlowo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 14:34:44 wysłana przez Pieka »
Jestem jaki jestem :)

*

Offline adalbertus

  • 38
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Galaxy S nie zmienia profili dźwiękowych
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2011, 18:48:22 »
Niestety, testowałem polecane programy (np.Timeriffic) i dalej lipa :( -> o 8:00 miał zmienić się profil i nic :( musiałem zmienić ręcznie... :( skoro innym na SGS działa a mnie nie, to znaczy że coś trzeba pogrzebać w sofcie, tylko co? (może coś doinstalować?)

No i wiem w czym problem; jak ekran jest zablokowany, to żaden program nie działa, jeśli ekran jest aktywny-jest ok. No ale to bez sensu, jeśli profile mogą się tylko wtedy zmieniać...

Problem rozwiązany: odinstalowałem Super TaskManager, bo był konflikt, i teraz wszystko działa jak powinno. STM miał opcję czyszczenia co jakiś czas pamięci  i uwalniania jej; chyba właśnie w tym był ów problem. Teraz - mam takie subiektywne wrażenie - że telefon trochę zamula. Ale to już inna sprawa. Wątek zamykamy i sygnujemy rozwiązanie problemu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 18:21:42 wysłana przez adalbertus »
Wojciech