Brandowany GT-i9000

  • 44 Odpowiedzi
  • 14907 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pwned

  • 8
  • Sprzęt: Galaxy S
Brandowany GT-i9000
« dnia: Sierpień 10, 2010, 19:05:20 »
Pytanie o branding polskich sieci. Mieszają nasi operatorzy czy nie za bardzo? Jeżeli tak to w jakich kwestiach? Poza tym jak wygląda simlock w Orange bo przymierzam się do kupna i na alledrogo są z Orange, tyle że raz jest simlock, a raz nie ma?

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2010, 20:25:30 »
Interesuje mnie to samo, co kolege zalozyciela, z tym, ze bez kwestii simlocka, bo chodzi mi o Ere, gdzie go od dawna nie ma.
Jestem jaki jestem :)

*

slotwik

Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2010, 20:37:23 »
Na początku miałem rom z Play ale oprócz animacji startowej i kilku widgetów nie zauważyłem żadnej większej ingerencji :-)

*

Offline pwned

  • 8
  • Sprzęt: Galaxy S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2010, 22:03:46 »
Czyli jednak Play coś miesza :-? Więc ROMy będą opóźnione. A jak wygląda to z resztą operatorów?

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2010, 22:50:19 »
Jak dotychczas żaden z forumowych użytkowników Desire od Playa nie skarżył się na opóźnienie w aktualizacji do Froyo.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2010, 23:45:25 »
W Erze simlocka brak, a jedyny brand to tapeta :] Nie zauważyłem niczego co pochodziło by od operatora, ale mogę jeszcze raz sprawdzić jutro, bo może coś przeoczyłem.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2010, 23:56:25 »
To badz tak mily drogi Marcinie i sprawdz jutro, czy i co jeszcze jest od Ery. Zastanawiam sie wlasnie, czy brac z Ery, czy szukac dalej... Nie chce zostac z 2.1 na SGS po tym jak oficjalnie zkosztowalem 2.2 na Desire ;)  A mieszac w fonie nie mam zamiaru, lubie oficjalne.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2010, 00:00:49 »
2.2 wkrótce będzie na "S" ;) Nie ma problemu Przemku, jutro  sprawdzę czy prócz tapety jest coś jeszcze "erowskiego" :)
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2010, 00:06:33 »
Tak, wiem, ze ma byc we wrzesniu i podobno dla wszystkich, ale w zwiazku z tym, ze to "podobno" wole sie upewnic, zeby nie zostac na lodzie.
W takim razie grzecznie czekam ;)
Jestem jaki jestem :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:08:49 »
Przemku, tak jak pisałem, nie mamy nic od siebie prócz tapety. W załącznikach wszystkie screeny z "S" od włączenia. W menu również nie ma żadnej aplikacji od Ery :)
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:24:19 »
Tos mnie zaskoczyl, malo, ze z rana to jeszcze masa fotek, dziekuje :)  Wychodzi na to, ze raczej spokojnie moge pakowac sie w sprzet pochodzacy z magazynow Ery. Mam nadzieje, ze faktycznie we wrzesniu wyjdzie Froyo na SGS-a, bo to spory skok w wydajnosci.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:28:38 »
Na pewno wyjdzie, nie po to go kupiłem wczoraj :) Jest już 3 wersja beta więc może nawet w tym miesiącu. Przydałby się tak nt. jakiś temat/FAQ o zmianie ROMu. Ktoś chętny ?:)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:30:00 »
Zrobiłbym to już koło 9, ale... zapomniałem :P Dopiero jak wlazłem na forum to sobie przypomniałem więc wyjąłem, uruchomiłem i pocpykałem :P Zapraszam do mnie, jakiś mały rabacik Ci zrobię ;)

Połączone: Sierpień 11, 2010, 11:31:59
Przydałby się tak nt. jakiś temat/FAQ o zmianie ROMu. Ktoś chętny ?:)
Może tomaszkap:mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 11:31:59 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:34:48 »
Koledze gratuluje zakupu, sam sie przymierzam do sztuki bedacej w najblizszej okolicy, bo nie ma to jak odbior osobisty :)
Marcin, dziewiata, czy jedenasta, to nie ma najmniejszego znaczenia, wazne, ze mimo wszystko pamietales i sprawdziles  :ok:

Reasumujac, wyglada na to, ze mamy odpowiedz w kwestii telefonow w Ery i jest ona bardzo dobrze nastrajajaca   B)

PS Marcin, chetnie wezme od Ciebie, ale problemem jest tu odleglosc...
Jestem jaki jestem :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:37:49 »
No wiem wiem, aż tak dużego rabatu nie będę mógł zrobić by się koszty podróży zwróciły :P Mimo wszystko zapraszam Cię do najbliższego sklepu (najlepiej firmowego, bo u dilerów różne bywa) i zakupu :) Oczywiście możesz poprosić o włączenie "S" i sam sprawdzisz wszystko co chcesz ;)
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline dameon

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S 32GB White
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2010, 09:54:57 »
Wydaje mi się, że w Orange zdjęcie SimLocka będzie kosztowało 77 zł  :ok: (odpowiadając na pytanie z tematu  :P )

*

Offline pwned

  • 8
  • Sprzęt: Galaxy S
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2010, 18:19:09 »
Dzięki za odp :ok: Wychodzi na to, że nie opłaca się brać na Alledrogo z simlockiem na Orange. 1500 + przesyłka + zdjęcie simlocka = ponad 1600. Lepiej brać bez sima i wyjdzie jakieś 1550 max :P

PS: Jaka promocja http://allegro.pl/item1186537160_nowy_samsung_galaxy_s_najtanszy_na_allegro.html Szkoda, że z UK. :sleepy: Wolę trochę dopłacić i mieć te zabezpieczenie na 2 lata w postaci gwarancji :E
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 18:26:15 wysłana przez pwned »

*

Offline lovtza

  • **
  • 192
    • w
  • Sprzęt: iPhone 4 32GB
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2010, 19:08:37 »
Hehe wlasnie wróciłem do domu i chciałem taki topic zalzyc.
Dziś miałem w ręku galaxy s z Orange i już wam mówię

Wydaje mi sie ze telefon jest wolniejszy niż te na youtubie. Juz przy odpaleniu wybiera sie wyglad orange. Pózniej mamy głupio wyglądający motyw orange. Do tego nie ma wigetow samsunga i androidowych. Jednym słowem duża ingerencja.

Chciałem się własnie was zapytać czy inne sieci tez tak zmieniają ale widze ze jedynie opłaca sie kupić erę play albo ze sklepu bo w Orange duże zmiany zreszta jak ze wszystkim.

Tez jak tu kilka osób szukam dla siebie SGS a na chwile obecna mecze się na ip3gs

Jak Ktos ma jakies dobre źródło w rozsądnej cenie to prosze :)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 19:15:16 wysłana przez lovtza »

*

Offline sztywniak

  • 19
    • Navireo
  • Sprzęt: TYNT II,HERO, IP 3GS
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:17:44 »
Wydaje mi sie ze telefon jest wolniejszy niż te na youtubie. Juz przy odpaleniu wybiera sie wyglad orange. Pózniej mamy głupio wyglądający motyw orange. Do tego nie ma wigetow samsunga i androidowych. Jednym słowem duża ingerencja.
Chciałem się własnie was zapytać czy inne sieci tez tak zmieniają ale widze ze jedynie opłaca sie kupić erę play albo ze sklepu bo w Orange duże zmiany zreszta jak ze wszystkim.
Troszeczkę skoryguje to co piszesz bo dotknąłeś telefonu na chwile i innych wprowadzasz w błąd.
1. Przy uruchamianiu SGS-a nie musisz wybierać wyglądu Orange lecz drugi Samsungowy.
2. Masz dostępne i widgety samsungowe i androidowe. Chyba że masz problem z tym żeby je sobie dodać na ekran
3. Usunięcie wyboru wyglądu to pare minut.
4. Nawet jak Ci wersja ROMu nie będzie pasował to zmiana trwa też pare minut.

Nie rozumiem o co Ci chodzi pisząc że Orange tak dużo zmienił.
Sztywniak

Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 21, 2010, 17:36:15 »
A ciekawe jak sprawa wygląda z siecią Plus bo sprzedawca na allegro ma wszystkich sieci Galaxy i mówi ze Plus najmniej wrzucil swojego syfu.
pozdrawiam i dziękuje za pomoc!

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2010, 17:38:26 »
Najmniej ma Era, bo nic nie wrzuciła prócz tapetki co już opisałem wyżej :) Plus daje swojego splasha, przynajmniej tego się dowiedziałem. Co jeszcze? Tego nie wiem.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline lkula

  • 22
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2010, 15:21:20 »
Panowie, w Galaxy S w Plusie na pierwszy rzut oka jest zmieniony dźwięk przy uruchomieniu, tapeta i bodajże dzwonek. Więcej info, gdy się nim pobawię na spokojnie.

Ok, jest tak: logo startowe bez zmian, ale już dźwięk startowy Plus dodał swój. Makabryczny dzwonek połączenia (standardowy plusowy) oraz nieco lepszy, ale ucięty dzwonek na powiadomienie (np. o SMS) też się znalazł. W menu można znaleźć Czasoumilacze i podobne zbędne rzeczy. Ponadto są też widżety związane z Plusem i tapeta. Na szczęście w/w dodatki nie są jakoś specjalnie uciążliwe i właściwie są mało zauważalne.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2010, 21:11:43 wysłana przez lkula »

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 25, 2010, 18:11:44 »
Z tego co ja mam w orange dodam, że nie mam loga zmienionego przy bootowaniu. Jedeynie co dodano to aplikacje, typu mobile tracker i kilka innych. Nic wielkiego.

U naszego może się różnić

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 26, 2010, 16:12:46 »
Mobile Tracker to aplikacja Samsunga, a nie Orange.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 26, 2010, 17:00:21 »
Nie wiedziałem.
W każdym razie mam tam dodatki orangowskie, napewno mobile backup orangowski i mapki pomarańczowe jakieś.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 27, 2010, 09:29:14 »
A na tym zdjęciu widać SGS z T-Mobile


I na dole ma 4 klawisze dotykowe, ja mam tylko 3 (2+1 fizyczny). ile macie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 09:32:48 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline komoornik

  • **
  • 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Szajsung Galaxy S, Asus Eee 901, Viliv S5 3G
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2010, 09:52:50 »
A na tym zdjęciu widać SGS z T-Mobile


I na dole ma 4 klawisze dotykowe, ja mam tylko 3 (2+1 fizyczny). ile macie?

To jest Samsung Vibrant - krótko mówiać delikatnie zmodyfikowana wersja ogólno światowa Galaxy S.

AT&T ma Captivate - ten różni się jeszcze bardziej.

A Sprint będzie miał najbardziej wypasioną wersję Galaxy S Pro - z klawiaturą QWERTY i diodą led do aparatu.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2010, 09:57:25 »
Dzięki za wyjaśnienie :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline raftik

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S i9000
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:11:30 »
Czyli generalnie najbardziej chyba nastawić się na SGS z ERY najmniejsze ingerencje w soft ? Jestem na etapie poszukiwania tego cuda dla siebie i mam mętlik z jakiej sieci szukać ... najwięcej jest Orange i na dodatek z Simlockiem a ja mam kartę Sim w Erze.

Połączone: [time]Sierpień 29, 2010, 22:05:38[/time]
No i stało się jestem umówiony z facetem jutro na 9.00, będzie przejeżdżał przez moja miejscowość autem i podrzuci Galaxy S nówkę z Orange bez simlocka za 1400 zł, sam nie wiedział czy jest simlock dopiero jak wsadził kartę Ery okazało się, że nie ma. Mam nadzieję, że nie odczuję zbyt dużej ingerencji Orange w soft telefonu, ktoś tu pisał, że wszystko można powyłączać, czy to prawda ? Dajcie proszę znać jeszcze dzisiaj zanim się nie wpakowałem w coś czego będę później żałował.

Połączone: [time]Sierpień 29, 2010, 22:10:34[/time]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 22:11:37 wysłana przez raftik »

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Brandowany GT-i9000
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:14:48 »
Spoko, ja też kupiłem z orange nówkę (ba nawet taniej  :ok:) i jak pisałem - kilka aplikacji, karteczek i tylko tyle mam.
Pozatym i tak dasz root i zmienisz softa pewnie więc nie wiem po co ci takie info co jest brandowane