aparat w SGS

  • 4 Odpowiedzi
  • 2815 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
aparat w SGS
« dnia: Listopad 05, 2011, 20:23:41 »
Witam mam kolejny problem z moim sgsem.mianowicie robioc zdjecie mam wlaczony podglad zrobionego.kiedy pstrykam fotke obraz jest idealny ale gdy juz wyswietli pozniej zapisane zdjecie jest pozbawione ostrosci,jakby lekko przez mgle... rom criskelo v.77
aha i drugie pytanie.Kozystajac z opery mobile gdy przegladam strony i zminimalizuje opere,lub np.ktos zadzwoni to pozniej opera uruchamia sie ponownie z otwarta strona ktora przegladalem.niby nic ale jak przegladam allegro lub cokolwiek to uzywam przycisku wstecz,a po zminimalizowaniu juz nie mam mozliwosci,wrzuca mnie od razu na startowa...tak jakby opera po minimalizacji czyscila ram i wywalala wszystko
kur.... w pi..du wyrzuce chyba tego sgsa...zdjecia przezyje...to ze nie czyta mojej karty 4GB jeszcze przeboleje ale ze kazda przegladarka po minimalizacji nie zapamietuje poprzednich stron-tego za cholere nie przeboleje
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 22:24:50 wysłana przez WaFel1985 »

*

mgcompany

Odp: aparat w SGS
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2011, 18:15:27 »
Mi zdjęcia wychodzą dobrze, choć korzystam z ROMu MIUI, więc tam jest inna apka od aparatu.
Opera Mobile wykorzystuje dosyć dużo pamięci i na praktycznie każdym ROMie opartym o oryginalne softy Samsunga jest taki problem. Kiedyś próbowałem po prostu przełączać się między aplikacjami poprzez przytrzymanie dłużej głównego przycisku, ale i tak często resetowało przeglądarkę. Głównie jest to wina zarządzania pamięcią i Android zamyka "ciężkie" aplikacje działające w tle. Polecam zmienić ROM na CyanogenMod 7.1 (stabilny lub ostatni nightly build, który i tak jest stabilny) lub MIUI. Pierwszy jest czystym Androidem, bardzo szybki, nie ma problemów z minimalizowaniem Opery i jest dobry do dostosowania pod siebie. Do tego ma bardzo dużo dodatkowych opcji, które trzeba zobaczyć samemu. Drugi jest również szybki, równie dobry tylko, że z nakładką MIUI, która całkowicie zmienia wygląd systemu i wzoruje się na iOS (częściowo, bo duża ilość motywów, ikon, lockscreenów, dialerów, itd. może zmienić go nie do poznania). Jedyny minus obydwu to niedziałające TV-Out.
A jeśli zależy Ci na TV-Out, to pozostaje jakiś custom oparty o soft Samsunga. Spróbuj ROMu F1 Innovation.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: aparat w SGS
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2011, 22:48:08 »
dzieki.opere juz jako tako ogarnalem.wylaczylem w tweakach zwalnianie ramu i juz lepiej.z aparatem niestey gorzej...jakos to przezyje...chyba hehehe

*

Offline hesus

  • *
  • 89
Odp: aparat w SGS
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2011, 14:44:50 »
lekko przez mgle

Może głupie, co mi przypomniało się czytając ten wątek, ale...

Miałem podobnie, co prawda w HTC Desire, ale tu może być podobnie.
W HTC z osłony obiektywu złuszczała się jakaś warstwa ochronna i efekt był podobny jak piszesz, zdjęcie klapki => fota żyleta.
Mam przed sobą Galaxy S mojego ojca, i z tego co widzę, efekt może być podobny [zamglony i nieostry obraz], jak osłona jest lekko zatłuszczona [bo chyba jest szklana, więc nic się raczej nie złuszczy].
W moim SGSII mam podobnie. Dokładne przetarcie zazwyczaj rozwiązuje problem zamglonych fot.
Widoczne zwłaszcza przy słabszym oświetleniu.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: aparat w SGS
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2011, 16:34:03 »
nie chodzi ze zamazany wciaz tylko po pstryknieciu...ale to juz nieaktualne.ogarnalem wszystko o czym pisalem w pierwszym poscie...moze go zostawie sobie (sgsa),ale brakuje mi qwerty