Android>Windows Mobile>AutoMapa

  • 16 Odpowiedzi
  • 9767 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline xvmax

  • 36
Android>Windows Mobile>AutoMapa
« dnia: Grudzień 02, 2010, 11:54:22 »
Witam, przymierzam się do zakupu tego tela, i chciałem zapytać was czy da się jakoś zainstalować Windows Mobile, tylko żeby Android normalnie był a WM jako drugi system był i żeby go odpalać tylko do AutoMapy ponieważ na tym mi najbardziej zależy a na androidzie chyba jeszcze się nie uruchomi AM. pozdr

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2010, 11:55:32 »
nie da się
w takim przypadku lepiej Leo (HD2)

*

Offline xvmax

  • 36
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2010, 17:27:11 »
nie da się
w takim przypadku lepiej Leo (HD2)

A w HD2 można mieć dwa systemy, Androida i WM ?

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2010, 17:34:16 »
można, przecież nawet jest poddział Android w dziale Leo

*

Offline xvmax

  • 36
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2010, 11:46:32 »
można, przecież nawet jest poddział Android w dziale Leo

Tak ale wyczytałem że nie zbyt dobrze działa android w hd2, i najlepiej by było kupić galaxy s tylko ta automapa niedziałająca, a co myślicie o Igo bo czytałem że na adku dobrze się sprawdza, ale czy dorównuję chociaż w połowie automapie ?

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2010, 11:49:59 »
nie doczytałeś  :wink:
Android działa dobrze na HD2, nawet coraz lepiej, i są już pierwsze romy 2.3

*

Offline Kask

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2010, 17:57:14 »
Zgadzam się z Marcinem. Jak używałem HD2 (teraz jest żony), cały czas bawiłem się Androidem. Na dobrej karcie można korzystać na co dzień. Dzięki temu przetestowałem nowy dla mnie system i świadomie zmieniłem WM na Androida, kupując inny telefon.

*

Offline xvmax

  • 36
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2011, 15:16:49 »
Zgadzam się z Marcinem. Jak używałem HD2 (teraz jest żony), cały czas bawiłem się Androidem. Na dobrej karcie można korzystać na co dzień. Dzięki temu przetestowałem nowy dla mnie system i świadomie zmieniłem WM na Androida, kupując inny telefon.

Ale na pewno dużo lepiej android chodzi na Galaxy S, a wiesz może jak działa Igo na galaxy S ?

*

Offline michau

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-poka.com
  • Sprzęt: Palm M105, MDA Compact I (HTC Magican), SPV M650 (HTC Artemis), HTC Wizard, HTC Diamond
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2011, 20:40:24 »
Zgadzam się z Marcinem. Jak używałem HD2 (teraz jest żony), cały czas bawiłem się Androidem. Na dobrej karcie można korzystać na co dzień. Dzięki temu przetestowałem nowy dla mnie system i świadomie zmieniłem WM na Androida, kupując inny telefon.

Ale na pewno dużo lepiej android chodzi na Galaxy S, a wiesz może jak działa Igo na galaxy S ?

Działa całkiem nieźle. Produkt jednak robi wrażenie niespecjalnie dopracowanego pod względem wizualnym (niezbyt płynne menu i takie tam pierdółki). Jednak role swoją spełnia. Z informacji jakie mam chodzi sensowniej niż Sygnic w kwestii wyznaczania tras i ew. błędów... nie taki wizualny wypas, ale to nie jest głównym zadaniem nawigacji żeby "wyglądać".

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2011, 13:38:59 »
Po ciagle wysypujacej mi sie AM na windowsie mobilnym iGO na Androidzie okazalo sie zbawieniem. Moze faktycznie bez wodotryskow, jednak to porzadny program i swoja role spelnia.

*

Offline Kamill

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:49:42 »
Polecam wszystkim program Aura. Ładna grafika, niezłe mapy i bardzo płynne działanie.

*

Offline mazbog

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N8
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2011, 18:58:57 »
Potwierdzam, Aura jest lekiem na tęsknotę po AM :ok:

*

Offline lesrog

  • *
  • 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO P550 | MIO P560 | Samsung i600 WM6 | Samsung i900
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 03, 2011, 19:23:58 »
Jeśli w Aurze poprawią logikę wytyczania tras to rzeczywiście będzie zamienikiem Am. A póki co nie ma dobrej nawigacji na Androida

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 03, 2011, 19:54:16 »
Piszesz bzdury, no chyba ze dla Ciebie AM= dobra nawigacja, ja jednak uwazam inaczej, z AM mialem nieustanne problemy, nie chowal sie taskbar itd. Moment w ktorym sprzedalem licencje byl bardzo szczesliwym.

*

Offline Kamill

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2011, 10:21:46 »
Nie rozumiem czemu wszyscy tak przepadają za AM, ja miałem z nią spore kłopoty z wytyczaniem tras. Raz skończyłem w leśnej dróżce :D

*

Offline jasio1980

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 05, 2011, 07:51:56 »
używam AM od trzech lat i nie mam z nią problemów , czasem prowadzi dziwną drogą ale nie zdarzyło mi się nie dojechać do celu .
jak znacie tak dokładną mapę polski na Androida to napiszcie , chętnie zmienię system ale bez dobrej mapy nie dam rady .

pozdr.
HTC LEO -->> DFT_LEO_MAGLDR113_DAF -->> CWM Mode
HD2 CoreDroid HD

Odp: Android>Windows Mobile>AutoMapa
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 08, 2011, 19:38:03 »
Używałem na HTC automapy, IGO i TomTom-a, miałem tez w ręku inne nawigację - Co-Pilot, MobileMap. Z mojego punktu widzenia Automapa jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o bazę adresową w aglomeracji Warszawskiej, jak to jest gdzie indziej w Polsce nie mam doświadczeń, za granica AM to chyba porażka. Na Galaxy S Najlepiej chodzi i wygląda Co-Pilot - ma podstawowa wadę - słabą bazę adresową, brak wielu ulic, a nawet mniejszych miejscowości. Na Androidzie w SGS, dla mnie najlepiej sprawdzał sie MotoNav (IGO na Milestone) i to jest najpoważniejszy kandydat do zakupu, na razie chyba nie ma wersji dedykowanej do SGS, przynajmniej nie widziałem na AndroidMarket, ale jak się pojawi to na niego pójdzie kasa. W MotoNav jest większość ulic, może nie ma tylu adresów, ale często ulica już wystarcza, logika wytyczania trasy też nie jest tragiczna, w dalszych trasach bardziej mi pasuje niż np. AutoMapy, generalnie przy większych odległościach i za granicą preferowałem IGO a nie AM. Nie zakupie np. HTC HD2 tylko dla AM. W MotoNav brakuje mi płynnego zoomu i widoku 2D, który preferuję w nawigacji, brak też obsługi dwoma palcami, reszta niedogodności to kwestia przyzwyczajeń. Na chwilę obecną wystarcza GoogleMap, nie zżera dużo transferu, szczególnie, że używam tylko do dojazdu pod adres na ostatnim kilometrze. Niestety GogleMap też przegrywa z AM.