[News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży

  • 97 Odpowiedzi
  • 23378 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2010, 16:08:18 »
No właśnie... 2000zł za wersję 8GB - warto? Bo czekam i czekam na niego, a gdy w końcu jest to się zastanawiam czy to dobra cena. Porównując go do ceny X10 (w Euro) to w sumie nie wypada źle, bo w końcu X10 kosztuje nawet o 100zł więcej... Choć na allegro X10 jest już za 1500-1600zł :P Patrząc ogólnie na porównanie tych dwóch modeli, bo w tej chwili już tylko te dwa pozostały na polu bitwy, to nie wiem sam co wybrać. Z pewnością Samsung ma małą przewagę z uwagi na kamerę do video-rozmów, a z tych czesto korzystam, ale obawiam się nieco jakości wykonania Samsunga. Co chwila biorę do ręki X10 i wydaje mi się naprawdę porządnie wykonana, a Samsung cholewcia jakiś taki "delikatny" się wydaje. Kurcze - brać Samsunga za te 1999zł czy czekać???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 16:22:21 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2010, 16:54:51 »
zależy, na pewno za jakiś czas potanieje i to mocno

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2010, 17:12:41 »
No i mam dylemat... Chcę go, długo czekałem cholera, tylko czy w ciągu dajmy na to miesiąca nie stanieje on o jakieś 200zł? Zawsze to parę złotych na racie się zyska... Z drugiej strony już tak długo na niego czekałem, że się doczekać nie mogę :P Xperia fajna, choć jednak te video-rozmowy i BT 3.0 dają przewagę Samsungowi... Skusić się już teraz czy czekać???

EDIT: żeby już nie narzekac... zamówiłem. Długo czekałem i jednak dłużej nie mogę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2010, 17:28:36 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline temp333

  • ****
  • 812
  • Tekst osobisty
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2010, 19:49:04 »
W sklepach typu Euro napewno spadek ceny nie będzie tak gwałtowny, a o 200 PLN w miesiąc to można całkiem zapomnieć. Co do jakości Samsunga, to raczej nie ma co się obawiać - generalnie ta firma słynie z dobrego wykonania telefonów i osobiście mogę to tylko potwierdzić. Pomiedzy X10 i i9000 jest jednak roznica X10 ma Snapdragona, ktory jest wolniejszy od procka Samsunga i nie nagrywa wideo HD. Poza tym X10 to narazie stary Android, a do i9000 z pewnoscia zawita najnowszy 2.2

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2010, 20:42:28 »
Chciałbym tylko delikatnie zasłużyć, że te 2 tys. bez złotówki to mniej za ten model, niż w niejednym sklepie w UK. Tak więc cena bardzo, bardzo dobra.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2010, 21:48:33 »
Miło mi zobaczyć te wypowiedzi :) Heh, "S" zamówiony tylko cholera wie kiedy on przyjedzie, bo w Euro go nie mają :( Ja go zamówiłem i oni dopiero teraz będą go dla mnie zamawiać od dystrybutora więc nie wiadomo na kiedy będzie :(
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2010, 23:35:56 »
Dlatego nazywają to przedsprzedażą.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2010, 01:55:13 »
Pytanie: ile on w ogóle ma RAMu??? Bo przewertowałem net i takiej informacji nie znalazłem, nawet na stronie partnerskiej Samsunga po zalogowaniu nie ma takich info w danych technicznych... Z 1Mhz urządzeń, Desire ma 576MB, X10 ma 256MB (porażka wg mnie), a jak to jest z "S"? Znalazłem info, że ma mieć 512MB RAMu, ale równocześnie napisane też było, że procek to Qualcoom lub Cortex A8 więc nie biorę tego na serio :P

EDIT: znalazłem też takie info, że wersja 8GB ma RAMu 256MB, a wersja 16GB ma mieć 512MB RAMu, jeśli to by była prawda (w co nie wierzę), to była by porażka...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 02:06:15 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 07, 2010, 07:24:28 »

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 07, 2010, 09:41:29 »
Dostałem właśnie maila od Euro. Czas oczekiwania na sprowadzenie "S" może trwać nawet 28 dni roboczych - info dla osób chętnych u nich zamówić.

PS. dzięki za info wyżej.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline andrewdajdo

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG i9000 Galaxy S
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2010, 23:38:47 »
Samsung informuje, że debiut tego telefonu nastąpi pod koniec tego / na początku przyszłego tygodnia. Info od sprzedawcy z allegro.   Nie mogę się doczekać :O~
<<== Android 2.1==>>

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:15:18 »
Info od sprzedawcy z allegro.
No nie wiem czy akurat to jest mega wiarygodne źródło :P
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline andrewdajdo

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG i9000 Galaxy S
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:29:43 »
Info od sprzedawcy z allegro.
No nie wiem czy akurat to jest mega wiarygodne źródło :P
http://www.engadget.com/2010/06/11/samsung-galaxy-s-taking-uk-pre-orders-vodafone-promises-june-15/
tutaj potwierdzenie, że 15 czerwca w UK będą dostarczać przesyłki z GALAXY S  :P W Polsce premiera powinna być tak jak w UK (Samsung planuje premierę wszędzie w Europie w tym samym czasie).
<<== Android 2.1==>>

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:39:43 »
Premiera w Europie już się odbyła, 2 czerwca w Zurychu więc chyba niedoinformowany jesteś ;)
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline andrewdajdo

  • *
  • 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG i9000 Galaxy S
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2010, 16:09:47 »
Premiera w Europie już się odbyła, 2 czerwca w Zurychu więc chyba niedoinformowany jesteś ;)
Źle napisałem. Nie premiera tylko dostępność  :E
<<== Android 2.1==>>

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2010, 17:04:47 »
W Polsce pojawi się prawdopodobnie 22 czerwca lub 24 czerwca. Takie info dostałem od gościa z programu partnerskiego Samsunga, do którego należę. Data ta nie jest jeszcze ustalona, ale pewne jest to, że do sprzedaży nie wejdzie przed 20 czerwca.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2010, 15:17:10 »
Wszystkim, którzy złożyli zamówienie w Euro status tegoż zamówienia zmienił się na "Kompletowanie zamówienia". Nie oznacza to, że urządzenia już są(!). Ich jeszcze nie ma, pracownicy sklepu internetowego Euro w dalszym ciągu nie znają daty przyjazdu tych PDA do ich magazynów.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline DjDario

  • ***
  • 335
  • Płeć: Mężczyzna
    • SmartOS.pl
  • Sprzęt: Galaxy S  & Nokia E71
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2010, 19:03:54 »
Ja w Euro nie zamówiłem bo oni tam zawsze mają poślizg z dostawą nowości - niestety. Ale wszystko wskazuje na to że w Polsce dystrybucja Galaxy S ruszy 28 czerwca i w tym dniu prawdopodobnie będzie on u mnie :)

*

Offline januszzbych

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S i nie z EuroAGD
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2010, 19:29:17 »
a nie, w Euro otrzymalem wiadomosc ze pierwsze wysylki beda dla osbo ktore zamowily przedsprzedazowo :) i uwazam ze lepiej zamowic za 1999 zl. jak zaplacic gdzie indziej 2300zl. a osoba ktora sprzedaje, zamowila i tak w Euro :)
ANDROID to jest TO :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 20, 2010, 20:01:24 »
a nie, w Euro otrzymalem wiadomosc ze pierwsze wysylki beda dla osbo ktore zamowily przedsprzedazowo :) i uwazam ze lepiej zamowic za 1999 zl. jak zaplacic gdzie indziej 2300zl. a osoba ktora sprzedaje, zamowila i tak w Euro :)
No to jest raczej normalne, że wysyłka będzie najpierw do osób zamawiających w przedsprzedaży ;) Ja uważam, że przed końcem czerwca będzie już u mnie, czas pokaże jak będzie...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline DjDario

  • ***
  • 335
  • Płeć: Mężczyzna
    • SmartOS.pl
  • Sprzęt: Galaxy S  & Nokia E71
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 20, 2010, 21:48:36 »
...i uwazam ze lepiej zamowic za 1999 zl jak zaplacic gdzie indziej 2300zl. a osoba ktora sprzedaje, zamowila i tak w Euro :)

Wierzysz w to co piszesz?  :wink: Otóż zdziwie Cie, ale tak nie jest. Mogłem sie o tym sam przekonać, gdy zamówiłem kiedyś w przedsprzedaży w Euro Nokię N900 i później HTC Desire. W obu przypadkach ostatecznie zrezygnowałem z zamówienia, bo ciągle odwlekali w czasie dostawę towaru a u polskich dystrybutorów oba telefony juz były dawno dostępne.

W przypadku N900 to było nawet o tyle wesoło, że ja już miałem u siebie N900 z Nokia Poland, a dopiero 3 tygodnie później Euro odezwało się do mnie z zapytaniem czy nadal jestem zainteresowany realizacją zamówienia, bo oni mają "obsuwę"  w czasie. Z Desire też byli póxniej niż zapowiadali. Dlatego wkurzyłem się i stwierdziłem że już nigdy u nich nie zamówię w przedsprzedaży... Zresztą mając dobry kontakt u polskich dystrybutorów można mieć towar naprawdę szybko - w kilka godzin po tym jak towar "wchodzi" im na magazyny. I cenowo nie będą mieli drożej niż w Euro! A aukcjami wystawionymi na allegro z ceną 2300 pln prosze sie nie sugerować to tylko taka bajera i łapanie naiwnych napaleńców, chwyt marketingowy nazwijmy to  :proud: Samsung Galaxy S na którego czekam na bank nie będzie droższy, a nawet jest nadzieja że ciut tańszy niż w Euro. Zresztą zobaczycie sami jak się sprawa rozegra - zawsze możecie "podziękować" Euro i kupić od ręki gdzieś indziej. Wkrótce Galaxy S będzie można kupić u wielu źródeł... Pozdrawiam!

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2010, 16:43:10 »
Jedno jest pewne. Jak do Euro przyjedzie pierwsza partia Galaxy S, to w pierwszej kolejności wysyłka będzie się odbywać do klientów, którzy zamówili w systemie pre-order, dopiero później do tych, którzy zamówią już w normalnym systemie sprzedażowym. Drugą sprawą pozostaje data wysyłki sprzętu. Dziś znów mi Sanecki napisał, że jeszcze ich nie mają, czekają na dostawę od PRODUCENTA. Specjalnie napisałem wielkimi literami. Nie dystrybutor, a producent choć coś do końca nie chce mi się w to wierzyć. No, ale zobaczymy. Napisał, że mnie powiadomi o tym fakcie. Ciekawe czy faktycznie mnie powiadomi :P
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2010, 16:47:27 »
jak mają Ci sprzedać coś co jeszcze nie miało oficjalnej premiery w PL?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline januszzbych

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S i nie z EuroAGD
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 21, 2010, 17:55:03 »
BEJU nie bredz :)

"Samsung Galaxy S pojawi się w sklepach już w tym miesiącu. Jak się okazuje producent planuje premierę smartfona na wielką skalę. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami nowy Android koreańskiej firmy ma pojawić się w 110 krajach jednocześnie. Słowo jednocześnie odnosi się zapewne do tego samego miesiąca, a nie określonego dnia. Polska będzie jednym z rzeczonych krajów. Sklep Euro potwierdził już dostępność w swojej ofercie Galaxy S.
"
"
Samsung ogłosił już współpracę z takimi operatorami, jak brytyjski Vodafone, francuski Orange, niemiecki T-Mobile i singapurski SingTel. Dzięki sieci salonów RTV Euro AGD wiemy także, że Polska będzie jednym ze 110 krajów, w których pojawi się Galaxy S. Jego cena ma wynosić około 2000 złotych."

YOU NEED MORE ?
ANDROID to jest TO :)

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 22, 2010, 07:06:57 »
januszzbych
pojawi się
(...)
pojawi się

YOU NEED MORE ?
tak zdecydowanie,
beju napisał zgodnie z prawdą, że premiery w Polsce nie było jeszcze
Ty twierdzisz, że bredzi i cytujesz jakieś arty z których jasno wynika, że beju ma rację, a Ty się mylisz  :grin:

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:51:12 »
Nie ma co się rozwodzić nad tym kiedy i gdzie była premiera. Pewne są dwie rzeczy, pierwsza to taka, że premiera europejska miała już miejsce, a druga to taka, że do Polski jeszcze "S" nie dotarł. Btw. najprawdopodobniej nie będzie oficjalnej premiery w Polsce, takiej jaka miała miejsce w Szwajcarii. Telefon po prostu ma trafić do sprzedaży i tyle :P
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline januszzbych

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S i nie z EuroAGD
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 23, 2010, 07:14:00 »
No i wiem wszystko, poniewaz nerwowka mnie dopadla w sprawie zamowionego Galaxy S z RTV euro, w opdowiedzi otrzymalem ze telefony beda wysylane w pierwszym tygodniu lipca, no ciekaw jestem czy to bedzie prawda, kupilbym dawno sobie na ebayu ale musze miec fakturke i pewna gwarancje, w takim razie czekac :(
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 14:14:45 wysłana przez januszzbych »
ANDROID to jest TO :)

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:45:27 »
No przed chwilą mailowałem i o dziwo odpowiedź dostałem po chwili.

Moja treść: Witam.

Czy mają Państwo już jakiekolwiek informacje o Galaxy S? Wg Samsunga "S" miał być już w dystrybucji pod koniec czerwca, a tymczasem mija 3 tygodnie od złożenia przez mnie zamówienia i jak go nie było tak go nie ma... 6 lipca wyjeżdżam na urlop i wynika z tego, że czekając miesiąc nie doczekam się jednak PDA :/

Pozdrawiam...


Odpowiedź gościa zajmującego się moim zamówieniem (nie podam nazwiska): Witam

Tak te telefony zgodnie z zapewnieniami producenta mają być w naszej sieci pod koniec tego tygodnia lub na początku następnego tygodnia.

Pozdrawiam...


i tyle... Ale wreszcie coś napisał odnośnie dat.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline DjDario

  • ***
  • 335
  • Płeć: Mężczyzna
    • SmartOS.pl
  • Sprzęt: Galaxy S  & Nokia E71
Odp: [News] Samsung Galaxy S w przedsprzedaży
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 30, 2010, 13:34:47 »
Z góry wiedziałem, że tak to będzie w Euro wyglądało. Już 2 razy to u nich przerabiałem i za każdym razem takie samo zwlekanie...  :]