[News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku

  • 49 Odpowiedzi
  • 14568 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2010, 11:32:35 »
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17522:galaxy-s-kolejne%20detale&catid=49:sprzet&Itemid=91

nagrywanie zapewne 1280x720 a nie 1080x
flasha tez nie widziałem żeby miał  :-|
jakby miał flesh to juz maiłabym nastepce omnihd   
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2010, 11:53:27 »
flasha tez nie widziałem żeby miał  :-|

To Android, więc wyydaje mi się, że Flash będzie.

*

Offline cormacart

  • **
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Cormac Mac Art
  • Sprzęt: HTC Polaris, Samsung Omnia Pro4
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2010, 11:59:53 »
flasha tez nie widziałem żeby miał  :-|

To Android, więc wyydaje mi się, że Flash będzie.
wydaje mi się, że chodzi o diodę doświetlającą przy kamerze. Samsung Galaxy S hands-on

edit:  Opera Mini "wcięła" mi końcówkę posta, więc  dodaję:  pod koniec filmu, Galaxy S jest odwrócony i raczej na 100% nie ma diody przy aparacie. Trochę smutno, podobnie zrobili z i5700.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2010, 12:11:34 wysłana przez cormacart »

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2010, 12:01:03 »
wydaje mi się, że chodzi o diodę doswietlającą przy kamerze.

A chyba, że tak  :E :ok:

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2010, 12:23:02 »
tak nie doprecyzowałem diodka za 1$
jest bardzo praktyczna jako latareczka nie mówiąc żeby zrobić zdjęcie albo nagrać video choćby miało być byle jakie ale zawsze jest
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 17:17:17 wysłana przez marcinl »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2010, 17:03:46 »

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:03:37 »
i tego nie rozumiem sprzet z najwyższej półki ale bez diody świecącej za 5$ rozumiem ze nie kazdy potrzebuje ale zeby sobie nawet poświecić czy bylejakie zdjecie nocą zrobić czy filmik zawsze cos niz nic
dobrze ze apple sobie jaj nie zrobiło i dali ten sam mega procek i diodkę
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:29:28 »
Jak coś się nie podoba to napisz maila do Samsunga jaki to jesteś oburzony tym, że w urządzeniu multimedialno-biznesowym brakuje Ci leda, bo musisz sobie poświecić... :P Jeśli kupujesz PDA dla aparatu to tylko pogratulować :P Proponuję Ci kupić może Vivaza lub X10 - tam masz diodę ;)
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:33:02 »
chodzi raczej o to, że w tak topowym produkcie brak takiego detalu
... a na horyzoncie nowy Milestone z ksenonem

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:56:41 »
Marcin, wiem o co chodzi, ale są telefony z nastawieniem na fotografie (co i tak wg mnie jako operatora lustrzanki jest idiotyczne), a inne na bardziej "mądre" rzeczy. Galaxy "S" nie jest przeznaczony dla fotoamatorów i tyle w temacie. Zresztą, dziwne by był, skoro nie widziałem w żadnym telefonie/PDA obiektywu większego niż 1cm średnicy :P Robiąc ostatnio w pracy zdjęcie tego samego elementu (a dokładniej paska diód podświetlanych reklamę mojego sklepu) Vivazem oraz Satio (ksenon nie był użyty), a następnie Lustrem Nikona z kitowym (TYLKO!) obiektywem wszyscy jak staliśmy stwierdziliśmy, że musimy wysłać do przełożonych zdjęcia z lustrzanki. Co z tego, że jest lampa? Jak jest ciemno LED doświetli do 2m, ksenon doświetli lepiej, z lepszym odwzorowaniem kolorów, ale też na krótką odległość. Wg nie ludzie powinni sobie uświadomić, że starego powiedzenia nic nigdy nie przebije, "telefon jest do dzwonienia, do zdjęć jest aparat";) Narzekanie tu nic nie pomoże więc po co narzekać? ;)

Połączone: [time]Czerwiec 09, 2010, 19:57:32[/time]
Aaaa, byłbym zapomniał. Wiesz zapewne dlaczego Galaxy S jest taaaaak cienki? ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2010, 19:58:29 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 09, 2010, 19:57:57 »
no ale idąc tym tokiem to w PDA w ogóle nie powinno być aparatów

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2010, 20:00:10 »
I to jest właśnie dobre rozumowanie! :) Szkoda, że jednak moda jest taka, a nie inna i aparaty są... Napiszę więcej: gdyby producenci smartphonów nie wrzucali do PDA aparatów to zdecydowanie szybciej te urządzenia miały by bardziej szybsze i zaawansowane procesory i nie tylko. Ale cóż, taka moda, odkąd aparat pojawił się w telefonie to być musi i koniec :P
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2010, 20:18:23 »
gdyby producenci smartphonów nie wrzucali do PDA aparatów to zdecydowanie szybciej te urządzenia miały by bardziej szybsze i zaawansowane procesory i nie tylko
A co ma piernik do wiatraka?
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline kub11

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C600 > XDA Exec > XDA Flame > Nokia N900
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2010, 20:34:01 »
gdyby producenci smartphonów nie wrzucali do PDA aparatów to zdecydowanie szybciej te urządzenia miały by bardziej szybsze i zaawansowane procesory i nie tylko
A co ma piernik do wiatraka?
Teraz zamiast pakować nowy CPU, mogą dać lepszy aparat. Gdyby nie było aparatów w PDA, to zamiast skupiać się na 5+MPx aparatach, skupiliby się dawno na CPU i RAMie.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2010, 20:37:07 »
ależ można dać i jedno i drugie
i tak sie zazwyczaj robi we flagowych modelach

*

Offline kub11

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C600 > XDA Exec > XDA Flame > Nokia N900
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2010, 20:49:32 »
ależ można dać i jedno i drugie
i tak sie zazwyczaj robi we flagowych modelach
Tak, ale co się działo przez jakieś 2-3 lata, kiedy przez cały czas pojawiały się PDA z 64MB RAM i CPU 400 MHz od Quallcomma (całkiem inne od tych 1GHz). Dochodziło do tego, że np. taka Himalaya, czy BlueAngel miały lepsze parametry mimo wieku np. 3 lat od nowych PDA. Do tego ekrany 2,8" i QVGA, w porywach VGA na którym nic nie było widać, a większych ekranów nie dawali. Przykładem jest tu HTC TyTN II (Kaiser), który był flagowym modelem (cena startowa 2,5k) i mimo 128MB RAMu, miał nadal Quallcomma 400MHz i ekran 2,8" QVGA. Teraz jest już dużo lepiej, ale przerzucili się na upodabnianie OSu do iOS.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2010, 22:54:08 »
Marcin, wiem o co chodzi, ale są telefony z nastawieniem na fotografie (co i tak wg mnie jako operatora lustrzanki jest idiotyczne), a inne na bardziej "mądre" rzeczy. Galaxy "S" nie jest przeznaczony dla fotoamatorów i tyle w temacie. Zresztą, dziwne by był, skoro nie widziałem w żadnym telefonie/PDA obiektywu większego niż 1cm średnicy :P Robiąc ostatnio w pracy zdjęcie tego samego elementu (a dokładniej paska diód podświetlanych reklamę mojego sklepu) Vivazem oraz Satio (ksenon nie był użyty), a następnie Lustrem Nikona z kitowym (TYLKO!) obiektywem wszyscy jak staliśmy stwierdziliśmy, że musimy wysłać do przełożonych zdjęcia z lustrzanki. Co z tego, że jest lampa? Jak jest ciemno LED doświetli do 2m, ksenon doświetli lepiej, z lepszym odwzorowaniem kolorów, ale też na krótką odległość. Wg nie ludzie powinni sobie uświadomić, że starego powiedzenia nic nigdy nie przebije, "telefon jest do dzwonienia, do zdjęć jest aparat";) Narzekanie tu nic nie pomoże więc po co narzekać? ;)

Połączone: [time]Czerwiec 09, 2010, 19:57:32[/time]
Aaaa, byłbym zapomniał. Wiesz zapewne dlaczego Galaxy S jest taaaaak cienki? ;)
tez jestem operatorem lustrzanki, kamery , latarki czy komputera ale osobiscie nie mam tego zawsze pod ręką i wystarcza mi substytut w postaci telefonu
a jakbym chciał z niego tylko dzwonić to pozostałbym przy noki 3210
a galaxy taki cienki pewnie dlatego ze bez diody mu lzej  :P (galaxy s 9,9mm iphone 4 z diodą 9.3 mm)
 
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 10, 2010, 00:30:51 »
Teraz zamiast pakować nowy CPU, mogą dać lepszy aparat. Gdyby nie było aparatów w PDA, to zamiast skupiać się na 5+MPx aparatach, skupiliby się dawno na CPU i RAMie.
Jeżeli wydaje Ci się, że w jakiejś Wielkiej Korporacji X przenosi się teamy naukowców i inżynierów pomiędzy branżami na zasadzie "dziś pracujemy nad rozwojem procków a jutro nad aparatami" to muszę Cię rozczarować. Tym się zajmują kompletnie różne firmy i gotowe rozwiązania z reguły się kupuje. Albo je, albo licencje na nie. Tak więc przypuszczenia o "skupianiu się" mocno chybione.

To przede wszystkim jest chłodna analiza: z jednej strony koszty badań, zakupu technologii i wdrożeń, z drugiej potencjalny zysk z wdrożenia tychże do konkretnych modeli. Jeżeli lewa strona jest większa od prawej, to nie zajmujemy się tym i tyle. Poczekamy aż koszty spadną, albo wzrośnie zapotrzebowanie.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:27:27 »
OK, ksenonowcy i ledowcy. Tak się fascynujecie tym, że "S" nie ma lampy, a XT720 ją ma tylko chyba zapomnieliście o kilku istotnych faktach. "S" ma większy ekran, 2x więcej RAMu, niemal dwukrotnie szybszy procesor, BT 3.0, Wi-Fi w standardzie "N", druga kamera do video-rozmów i pamięć wewnętrzna nieporównywalnie większa od Motoroli... Czy ktokolwiek z Was zamieniłby to wszystko dla głupiej lampy dla obiektywu mniejszego od klawisza nawigacyjnego? :P Ktoś tam pisał o iPhonie 4... Jeśli średnia cena na 3GS 32GB wynosi ok. 2800zł po wielu miesiącach od premiery, w Euro kosztuje 3300zł to bez przesady, ale iPhone 4 kosztować będzie minimum 2x tyle co "S" więc faktycznie w Apple nie zrobili sobie jaj, bo za diodkę kolega @slawrumia dopłaci "tylko" równowartość drugiego "S"  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 09:46:56 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:33:50 »
Jeżeli wydaje Ci się, że w jakiejś Wielkiej Korporacji X przenosi się teamy naukowców i inżynierów pomiędzy branżami na zasadzie "dziś pracujemy nad rozwojem procków a jutro nad aparatami" to muszę Cię rozczarować. Tym się zajmują kompletnie różne firmy i gotowe rozwiązania z reguły się kupuje. Albo je, albo licencje na nie. Tak więc przypuszczenia o "skupianiu się" mocno chybione.
Wydaje mi sie, ze kolega raczyl nie zalapac ;)

Tu raczej chodzilo o to, ze gdyby klientow nie dalo sie zlapac na MPix aparatu, to producenci musieliby poprawiac inne parametry, zeby przyciagnac tychze klientow. Zatem napiszmy to inaczej - jezeli nie byloby aparatow, to producenci PDA wywieraliby wiekszy nacisk na producentow procesorow, ekranow itd albo po prostu od razu montowali do nowych modeli lepsze juz istniejace podzespoly na rynku.
Pozdrawiam,
  DonAndress

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:50:58 »
OK, ksenonowcy i ledowcy. Tak się fascynujecie tym, że "S" nie ma lampy, a
ależ nikt się nie fascynuje, autor wypowiedzi, od której zaczęła się ta cała dyskusja, napisał tylko, że szkoda, że nie ma diodki - bo jemu by się przydała
wiadomo Galaxy S bije paraetrami wszystkie dostępne na rynku PDA
ale jeśli mimo wszystko kdla kogoś ta diodka jest niezbędna to Galaxy S jest skreślony - a szkoda

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:55:26 »
Tu raczej chodzilo o to, ze gdyby klientow nie dalo sie zlapac na MPix aparatu, to producenci musieliby poprawiac inne parametry, zeby przyciagnac tychze klientow. Zatem napiszmy to inaczej - jezeli nie byloby aparatow, to producenci PDA wywieraliby wiekszy nacisk na producentow procesorow, ekranow itd albo po prostu od razu montowali do nowych modeli lepsze juz istniejace podzespoly na rynku.
Nadal uważam, że za dużą wagę przywiązujesz do tego aparatu :D
Ale nawet jeżeli masz rację - to nie jest tak, że klientów "udało się złapać". Gdy wprowadzono odtwarzacze mp3 i aparaty cyfrowe do telefonów i PDA to zapotrzebowanie na to okazało się być ogromne. To klient _chciał_ mieć tę funkcjonalność w telefonie. I wcale się nie dziwię. Sam też nie szukam urządzenia będącego komputerem w kieszeni (do takich zastosowań jest po prostu niewygodny - nie wyobrażam sobie np. pisania dłuższego tekstu worda na telefonie, do tego mam laptopa), ale takiego, który będzie mi oferował szeroką funkcjonalność na miarę tego, co się od tej wielkości urządzenia można spodziewać. A tutaj aparat (tylko na Boga, z dobrym obiektywem, pompowanie megapikseli to nie wszystko! mogłoby być ich i trzy, wystarczy) bardzo się przydaje - od pospolitych fotek i filmów, przez footnote'y, do tak fantazyjnych rzeczy jak skanowanie kodów QR, czy sprawdzanie ilości kalorii w kupowanych chipsach za bazie kodów paskowych (calory counter w androidzie - pokażcie to swoim kobietom, to zwariują, zaręczam :D ).

Jeszcze jedno - nie zapomnij, że moc obliczeniowa ma swoją cenę. Zużycie prądu, generowanie ciepła... to są problemy z którymi inżynierowie tak czy inaczej muszą sobie poradzić i co po prostu potrwa. Postęp techniczny tylko do pewnego stopnia można przyspieszyć pompowaniem kasy i naciskiem ze strony klientów. Pewnie, że zawsze może być lepiej, ale nie zawsze może być lepiej teraz-natychmiast.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

notosiup

Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:58:26 »
Cytuj
Tu raczej chodzilo o to, ze gdyby klientow nie dalo sie zlapac na MPix aparatu, to producenci musieliby poprawiac inne parametry, zeby przyciagnac tychze klientow.
Szkoda tylko, że tak wielu klientów ma gdzieś parametry. Nie wiedzą jakie procesory są w ich maszynkach, ile ramu, ile romu. Oni po prostu tego nie chcą wiedzieć. "telefon" ma działać i już. Pewnie ogromna część nie instaluje w swoich pda prawie nic a korzysta tylko z programów, które są wbudowane. Korzystają z pda tak samo jak ze zwykłych komórek, przyzwyczajeni do ich ograniczeń. Są tylko zadowoleni, że mają wbudowanego klienta poczty, przeglądarkę internetową, fejsbuka i tłitera. Najważniejsze tylko jak ustawić dzwonek empetrzy na swoim bajeranckim nowym "telefonie" z dotykowym ekranem.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:12:46 »
@notosiup tacy ludzie nie kupują smartphonów ;) Wiadomo, jest jakiś % osób, którym nie zależy na tych najważniejszych właściwościach jak procesor, pamięć itd., ale to jest naprawdę niski procent. Większość jednak na to patrzy i na podstawie tego wybiera sobie PDA.
What we do in life echoes in eternity...

*

notosiup

Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:34:23 »
Ludziom biznesu wciskają smartphony, dostają je za darmo do swoich kosmicznych abonamentów. Przykładu daleko szukać nie muszę - szef każdej firmy, z którą miałem do czynienia ma albo iphone albo któreś htc. Jeden taki chwalił mi się hd2, że może sobie maile powysyłać, że się nawet ekran obraca jak przekręci telefon w ręce. Taki bajer, uwierzysz?:) A jaka fajna galeria zdjęć jest i aparat 5mpx. Człowiek nawet nie wie co to jest snapdragon, nie potrafił sam skonfigurować swoich skrzynek e-mail i oddawał leosia informatykowi, żeby mu to zrobił.

Na specyfikację patrzą tylko świadomi userzy, tacy maniacy jak tutaj na forum, a takich osób nie jest dużo w stosunku do ogółu. To przez takich nieświadomych klientów MS pogrzebał funkcjonalność WM wydając siódmą wersję, bo ludzie tego po prostu nie chcą i nie kupią.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:40:16 »
No tacy też się zdarzają, nie przeczę. Choć przez ostatni rok miałem klientów, którzy w wysokich abo nabywali PDA właśnie ze względu na parametry użytkowe co mnie osobiście cieszy, bo coraz większa ilość Polaków wychodzi z ciemnoty technologicznej i kieruje się dobrą drogą. Oby takich jak najwięcej.

Połączone: Czerwiec 10, 2010, 10:47:20
No i po premierze w Europie: http://www.samsungmobile.pl/promotion/promotionView.do?promotionNo=4304
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2010, 10:47:20 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 10, 2010, 18:13:56 »
Cytat: marcinl link=topic=161732.msg1263932#msg1263932 date=


Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: [News] Galaxy S - najszybszy PDA na rynku
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 10, 2010, 18:20:41 »
Nic nie widać w Twojej wypowiedzi, albo mi przeglądarka w pracy szwankuje :/
What we do in life echoes in eternity...