"SLIDE" - blokada telefonu

  • 2 Odpowiedzi
  • 2768 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"SLIDE" - blokada telefonu
« dnia: Listopad 23, 2010, 18:41:14 »
Mam problem z moim telefonem. Do blokowania komórki używałem "slida". Czyli wiadomo, rysowałem po ekranie by odblokować telefon. W pewnym momencie komórka stwierdziła, że źle kod podaję. Po 20 próbach telefon został zablokowany i jedyną metodą na odblokowanie aparatu jest wpisanie adresu mailowego i hasła dostępu do poczty. No ok. niby jasne. Gdy jednak to wpisuję, telefon stwierdza, że nazwa użytkownika lub hasło są niepoprawne. I teraz jest tak, że ktoś może się do mnie dodzwonić, ale ja nie mogę się dostać do menu. Próbowałem przez KIES - program nie widzi tel.
Pomyślałem, że skoro mogę wpisywać nr alarmowe to wpiszę kod na hard reset - kod mogłem wpisać ale nic więcej. Pojawia się napis, że wybrany nr nie jest nr alarmowym...tak więc lipa...Boję się, że zostanie mi serwis. Gdybym chociaż mógł zdjęcia skopiować, ale lipa. Komp nie widzi karty na dysku i tylko pamięć telefonu....lipa. Co mogę jeszcze zrobić?

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: "SLIDE" - blokada telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2010, 19:47:28 »
Jestem jaki jestem :)

Odp: "SLIDE" - blokada telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2010, 20:31:50 »
Dzięki...i sorki....dopiero później się doczytałem. Ale tak jak mój poprzednik, muszę iść do serwisu z tym tel. Coraz bardziej mnie wkurza ten model...
Spoko....i dzięki.