Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu

  • 8 Odpowiedzi
  • 3233 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« dnia: Grudzień 19, 2012, 15:34:58 »
Witam
Mam problem z notem. Podczas próby zainstalowania aplikacji na przykład z xda, gdy naciskam przycisk instaluj nic się nie dzieje (ani się nie podświetla ani nic). System oficjalny 4.0.3 .
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2012, 16:05:31 »
Musisz w opcjach bezpieczeństwa zezwolić na instalację apek spoza marketu.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2012, 16:08:02 »
Po pierwszym uruchomieniu zaznaczyłem tą opcje. Teraz też jest oczywiście zaznaczona ale dalej nic.
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2012, 20:21:48 »
Zgaduję, że używasz ScreenFilter. Wyłącz go na czas instalacji, i nie będzie żadnego problemu ;)

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2012, 20:28:27 »
Kurcze, zgadłeś  :E . Teraz o dziwo wszystko instaluje się normalnie  :ok: .
Ps: Czy po obniżeniu jasności ekranu tym programem bateria wolniej spada? Bo ja zbytnio nie odczułem wielkiej różnicy  :undecided:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2012, 21:33:29 »
3 dni z tym walczyłem! aż zrobiłem full wipe, i tak doszedłem do tego, że to akurat SF to blokuje.

czy zauważyłem wolniejszy spadek baterii? raczej nie. wydaje mi się, że SF nakłada jakąś mgłę na ekran, bo, przykładowo, powiadomienie o połączeniu z siecią wifi wyświetla się dużo jaśniej niż reszta.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2012, 22:11:57 »
u mnie tak samo było że powiadomienie było jaśniejsze. No nic, muszę szukać następnego programu, który jakoś ureguluje dosyć słabą baterie, aczkolwiek główny problem rozwiązany  :ok:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2012, 23:21:02 »
Przetestowałem setki takich programów ;) w moim odczuciu nic nie daje nawet przykręcenie procesora. Z mojego doświadczenia najlepszym sposobem na baterię jest ładowarka zawsze przy sobie i powerbank, jeśli nie ma dostępudo sieci. Nic lepszego nie znalazłem.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza marketu
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2013, 22:36:05 »
Na baterię dobrze robi przełączanie się na tryb 2G only.
Co do ScreenFilter, to polecam alternatywę w postaci Voodoo Display Filter
Nienawidzę Androida!