Problem z bardzo szybko rozładowującą się baterią

  • 3 Odpowiedzi
  • 7516 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacek_25_25

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Ipad 2
Problem z bardzo szybko rozładowującą się baterią
« dnia: Wrzesień 12, 2012, 09:07:39 »
Witam Wszystkich Serdecznie,
Nie wiem czy to może mieć wpływ ale od kiedy parę dni temu zainstalowałem program Automapa to przez noc bateria rozładowuje mi się w bardzo szybkim tempie. Wczoraj o godzinie 23 skończyłem ładowanie telefonu a teraz poziom naładowania wynosi tylko 53% :( Co ja mogę z tym fantem zrobić?

*

Offline serek

  • ***
  • 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SG Note + EEE 1215N
Odp: Problem z bardzo szybko rozładowującą się baterią
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2012, 10:58:18 »
Zainstaluj program cpuspy (za darmo na Google Play). Zresetuj liczniki w tym programie przed nocą i sprawdź wyniki rano. Telefon przez większość czasu powinien być w statusie "deep sleep". Jeśli nie, to znaczy że jakaś aplikacja uniemożliwia przejście telefonu w ten tryb. Gdzieś widziałem artykuł, w którym było opisane jak można zidentyfikować winowajcę. Zaraz poszukam...
MDA III->SPV M3000->Dell Axim x50v->SE P990i->O2 Exec->HTC Kaiser->HTC Diamond->HTC Leo->Samsung Galaxy Note

*

Offline ciesiel

  • *
  • 80
  • Sprzęt: Motorola Moto G 2nd gen.
Odp: Problem z bardzo szybko rozładowującą się baterią
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:20:13 »
Zainstaluj program cpuspy (za darmo na Google Play). Zresetuj liczniki w tym programie przed nocą i sprawdź wyniki rano. Telefon przez większość czasu powinien być w statusie "deep sleep". Jeśli nie, to znaczy że jakaś aplikacja uniemożliwia przejście telefonu w ten tryb. Gdzieś widziałem artykuł, w którym było opisane jak można zidentyfikować winowajcę. Zaraz poszukam...

Pewnie tutaj: ********/f14/betterbatterystats-kontrola-drenaa-u-baterii-128680  (zamień przecinki na kropki...")
[mod]Czytałeś Regulamin?[/mod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 11:28:50 wysłana przez malylysy »

*

Offline Gregs

  • **
  • 135
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS2, SGS3, SGS4
Odp: Problem z bardzo szybko rozładowującą się baterią
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2012, 19:18:32 »
Nie musisz czekać całą noc wystarczy zainstalować CPU Spy i wyłączyć ekran na godzinę. Przedtem na odpalonym CPU Spy w opcji menu uruchomić Reset Timer. Po jakimś czasie sprawdź ile procent ma Deep Sleep. Przydatny jest też program Wachdog- sprawdza jaki program "męczy" procesor w telefonie.
Aby uaktywnić Deep Sleep trzeba w menu>ustawienia>dźwięk odznaczyć okienka: dźwięk klawiszy, dźwięk dotknięcia, dźwięk blokady ekranu i wibracje przy dotykaniu ekranu. Następnie włączyć tryb airplane (po rozwinięciu górnego paska) lub po dłuższym przytrzymaniu przycisku power. Następnie wyłączyć telefon, wyjąć baterię na 15-20 sekund. Włożyć baterię, włączyć telefon, wyłączyć tryb airplane i zaznaczyć wszystkie opcje dźwięku według własnych potrzeb (powrót do ustawień wyjściowych). Te czynności powinny naprawić działanie funkcji Deep Sleep.