MIUI

  • 81 Odpowiedzi
  • 45082 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2013, 11:16:30 »
ja też jestem zmuszony do używania go sms pro, a szkoda, bo aplikacja od Miui bardzo mi się podoba i w zupełności by mi wystarczyła.

400 aplikacji!? do czego potrzebne Ci aż tyle? używasz chociaż połowy? :D

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: MIUI
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2013, 12:36:14 »
Ja sie przyzwyczailem do wlasnych aplikacji i na razie uzywam go sms pro  ma theme iphone ktorego mialem wczesniej
Niestety miui strzelil reboota 2 razy a po drugim nie wstal.
400 aplikacji to przesadzilem ze 100 to unlocki, pluginy , theme.
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2013, 12:57:34 »
ja używam romu od 11 maja, od wersji 3.5.10, i reboota nie miałem jeszcze ani razu. i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony ilością wolnego ramu, utrzymuje się na poziomie około 280-350 mb, a takiego wyniku nie miałem na żadnym wypieku od samsunga.

*

Offline irekle

  • 24
  • Sprzęt: SG NOTE, HTC TP2
Odp: MIUI
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2013, 13:16:21 »
A jak wygląda sprawa rysika i np aplikacji snote ? Jest w tym romie ?

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2013, 14:05:50 »
jak najbardziej jest i działa. brakuje mi tylko tego punkcika wyświetlającego się na ekranie po zbliżeniu rysika, ale idzie się przyzwyczaić do używania bez niego.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: MIUI
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 26, 2013, 14:08:21 »
snote  widziałem był ale nie uruchamialem.
Rom trochę przeladowalem ale ilość aplikacji nie powinna mieć wpływu
Launcher miui wkoło ładowal ikony, że nie miał trybu poziomego i wszystkie aplikacje były na pulpitach to i tak wygrałem nova.
Na /data nie mieściły się aplikacje więc przeniosłem na wewnętrzną.
Miui nie ma opcji przenieś na wewnętrzną. Dopiero auto app 2sd z rotem dał radę.
No i na wewnetrznej też mi brakuje pamięci więc directory blind rozwiązuje dalej problem
Mam jeszcze kilka aplikacji wymagających root może któraś coś destabilizuje.
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2013, 14:37:56 »
a przywracałeś jakieś aplikacje z danymi przez titanium backup albo podobne? czytałem gdzieś, że to może robić jakieś problemy.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: MIUI
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 26, 2013, 15:16:23 »
Przywracam zawsze titanium backup ale tylko własne aplikacje nie systemowe.
Mybackup Przywracam  smsy , połączenia, alarmy
 Kontakty z googla
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 27, 2013, 11:00:38 »
ja niczego razem z danymi nie przywracałem, tylko czyste aplikacje, i wszystko jest ok. no i nie było tego aż tyle, ile u Ciebie ;)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: MIUI
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2013, 16:59:16 »
Jakbym miał aplikacje od nowa konfigurować i ustawiać to bym ocipial, czy jakaś grę od nowa przechodzić to bym sobie podarował granie.
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 28, 2013, 09:58:29 »
A wiecie jak ustawić żeby powiadomienia sms wyświetlał się z GO sms a nie aplikacji systemowej? W Go sms ustawiłem wszystko jak trzeba (chyba), ale i tak nie działa... W dodatku w systemowej aplikacji nie widzę opcji wyłączenia powiadomień.

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 28, 2013, 10:47:19 »
Jakbym miał aplikacje od nowa konfigurować i ustawiać to bym ocipial, czy jakaś grę od nowa przechodzić to bym sobie podarował granie.
no podejrzewam, że ja bym sobie coś zrobił w takiej sytuacji ;)

A wiecie jak ustawić żeby powiadomienia sms wyświetlał się z GO sms a nie aplikacji systemowej? W Go sms ustawiłem wszystko jak trzeba (chyba), ale i tak nie działa... W dodatku w systemowej aplikacji nie widzę opcji wyłączenia powiadomień.
wydaje mi się, że mi pomogło wyłączenie powiadomień systemowej aplikacji (dłuższe przytrzymanie na powiadomieniu, i tam odznaczamy "pokazuj powiadomienia" czy coś w tym stylu?) i włączenie powiadomień w go sms.


a teraz ciekawostka. przeciągnijcie sobie delikatnie po ikonie systemowej muzyki w dół, i powiedzcie co się stało :)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 28, 2013, 13:17:04 »
wydaje mi się, że mi pomogło wyłączenie powiadomień systemowej aplikacji (dłuższe przytrzymanie na powiadomieniu, i tam odznaczamy "pokazuj powiadomienia" czy coś w tym stylu?) i włączenie powiadomień w go sms.
Próbowałem zablokować to przez ustawienia, teraz tym sposobem który podałeś, niestety nie da się tego zrobić dla systemowej aplikacji...

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 28, 2013, 14:56:11 »
hmm, a spróbuj przez ustawienia->aplikacje->wszystkie. u mnie na pewno powiadomienia są wyłączone:



*

don.kamillo

Odp: MIUI
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 29, 2013, 08:11:15 »
Czy ktoś mógłby mi zrobić screen aplikacji kontaktów? Podobna jest do tej z czystego androida?

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 29, 2013, 10:31:54 »
sil wu ple.




*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 29, 2013, 11:58:59 »
hmm, a spróbuj przez ustawienia->aplikacje->wszystkie. u mnie na pewno powiadomienia są wyłączone:
Kurcze, nie działa, w dodatku wywala mi się interface podczas otrzymywania wiadomości ;/

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 29, 2013, 17:36:16 »
no to nie wiem co może pomóc. może mi sie przypomni jak to zrobiłem.

a co do wywalania interfejsu- też to zauważyłem. jedna na może dziesięć wiadomości go zatrzymuje, ale na dłuższą metę mi to nie przeszkadza. i pojawiło się to w wersji 3.5.24.

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 30, 2013, 12:27:39 »
Miałem straszny dren baterii, chyba przez te kombinacje z powiadomieniami, zrobiłem flasha, olałem go sms, bo i tak nie wysyłam z niego smsów, tylko przez inny program, a go chciałem mieć awaryjnie. I jak na razie jest ok.

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 30, 2013, 20:55:29 »
a przez co wysyłasz smsy?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 31, 2013, 08:55:28 »
Przez Smsoida, bo mam dużo do wykorzystania w bramce Orange.

*

don.kamillo

Odp: MIUI
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 31, 2013, 09:42:45 »
Spasiba, paveu :) Widzę, że apka brzydka, jak zawsze. Szkoda, bo ta ze stockowego androida najbardziej do mnie przemawia.

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 31, 2013, 12:18:35 »
@xspojlerx, ja z niego nie skorzystam, mam nielimitowane smsy do wszystkich, więc bramka mi nie potrzebna. a szukam długo jakiegoś zamiennika dla go sms, bo strasznie ciężki jest, potrafi się przyciąć- chociaż to może być wina ilości wiadomości- prawie 20k. a systemowa aplikacja od Miui działała idealnie dopóki po aktualizacji do 3.5.10 nie przyciaśniło pola do wpisywania tekstu.

@don_kamillo, żaden problem :) ja bym nie powiedział, że apka jest brzydka. jest tyle tematów, że można ją zupełnie odmienić, stockowy też pewnie by się znalazł.

*

don.kamillo

Odp: MIUI
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 31, 2013, 12:59:06 »
Może źle to ująłem. Bardziej miałem na myśli nie kolory, a np. zdjęcia obok imienia i nazwiska. I duże zdjęcie, jak już się jakiś kontakt z listy wybrało.
No cóż, pozostaje mi czekać :)

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:07:51 »
@xspojlerx, ja z niego nie skorzystam, mam nielimitowane smsy do wszystkich, więc bramka mi nie potrzebna. a szukam długo jakiegoś zamiennika dla go sms, bo strasznie ciężki jest, potrafi się przyciąć- chociaż to może być wina ilości wiadomości- prawie 20k. a systemowa aplikacja od Miui działała idealnie dopóki po aktualizacji do 3.5.10 nie przyciaśniło pola do wpisywania tekstu.
Ja mam nielimitowane, ale z bramki operatora.

Heh, po co Ci tyle wiadomości? :P skasuj część :P

W stockowej widać wpisywany tekst w landscape, zawsze to jakieś rozwiązanie :)

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 01, 2013, 14:38:12 »
sorry Winetou, to są wiadomości tylko od końca kwietnia :P niedługo zostaną zarchiwizowane, ale podejrzewam, że bardzo szybko zrobi się ich tyle samo :D

a co do trybu landscape, to nadal nie mogę nic wpisać :(

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: MIUI
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 03, 2013, 08:25:36 »
Hehe, Ty się z nią spotkaj, a nie smsy piszesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie możesz? Ja w landscape mogę normalnie wpisywać... Jakiej klawiatury używasz? Ja używam klawiatury Xperia, klikam na +, przekręcam telefon, tapie na pole tekstowe i mam takie pole:

*

Offline paveu

  • **
  • 193
  • Sprzęt: Galaxy Note & Galaxy Note 10.1
Odp: MIUI
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 03, 2013, 21:11:37 »
spotykać to spotykam się kiedy się da, ale ja teraz jestem w Katowicach, ona we Wrocławiu, więc to są najczęściej weekendy, rzadko zdarza się w tygodniu. ale taka wymiana smsów nie przeszkadza mi w zakończeniu dnia minimum godzinną rozmową :D :D :D

jak będę miał dostęp do komputera, to zrobię screena tego co mam w trybie landscape.

btw. flashował ktoś tą ostatnią wersję, ten chiński port?

*

don.kamillo

Odp: MIUI
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 10, 2013, 10:42:25 »
Zainstalowałem wczoraj ostatnie MIUI (co prawda dla Gnexa, ale tutaj wątek MIUI jest żywy).
Zaraz po czystej instalacji przywitał mnie smutna niespodzianka: nie można wprowadzić kodu PIN. Musiałem flashować CM, wyłączyć kod PIN i znów flashować MIUI. Czyli minus.
Aplikacja SMS nie ucina ogonków w SMSach. Niestety, sporo ostatnio piszę. Minus.
Na plus: po świeżej instalacji miałem jakieś 350 MB RAM wolnego...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: MIUI
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 10, 2013, 15:54:09 »
Ja tam dostaję szału jak ktoś do mnie pisze bez ogonków. :P
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E