Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia

  • 194 Odpowiedzi
  • 40557 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 12, 2012, 14:13:37 »
Ściągasz sobie jakiś menadżer plików (ja używam ES File Explorer) i w opcjach masz opcję dostępu do roota.

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 12, 2012, 14:38:57 »
Panowie (i ewentualnie Panie),
mniej więcej wszystko już się u mnie dotarło z ICS 4.0.3 i na problemy znalazły się rady. Pozostał jeden problem - ze słuchawką bluetooth. Zwykłem mieć ją w uchu cały dzień (bo wygodnie, ręce wolne i nie muszę gadać do tabliczki czekolady). Połączenie bluetooth po zmianie na ICS wyżera bardzo dużo energii z baterii. Po pierwsze co jakiś czas samoczynnie włącza się w opcjach parowania "multimedia", chociaż z uporem to odznaczam i pozostawiam tylko "telefon". Ale nawet, kiedy z pewnością tego upilnuję i jest tylko telefon, połączenie bluetooth pobiera blisko 30% energii. Zwykle podobną ilość, co ekran. Używam tej samej słuchaweczki i w identyczny sposób, jak przedtem na GB, a zużycie energii jest nieporównywalnie większe. Czy ktoś może potwierdzić, ewentualnie zaprzeczyć, że coś w BT zostało skopane?
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline Adamela

  • **
  • 124
  • Sprzęt: Xperia Z3 Compact
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 12, 2012, 15:35:59 »
Ja mogę zaprzeczyć. Mam bluetooth włączone na stałe i w stanie czuwania nie zżera wcale baterii. Ładuję np. na 100% baterię ok. 22.00 i rano o 9.00 mam dalej 100%.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 12, 2012, 21:15:30 »
Ja mam Note z Plusa - jak zaktualizować się do ICS używając jak najbardziej stockowego systemu?

Nie chcę dłubać za bardzo, WinMobile mnie oduczył :)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 12, 2012, 22:54:13 »
Ja mogę zaprzeczyć. Mam bluetooth włączone na stałe i w stanie czuwania nie zżera wcale baterii. Ładuję np. na 100% baterię ok. 22.00 i rano o 9.00 mam dalej 100%.

Dzięki za odpowiedź, ale mi nie chodzi o bluetooth włączone i czuwające, ale faktycznie cały czas połączone ze słuchawką.
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 12, 2012, 22:58:26 »
@kocureq - Najlepiej ściągnąć z xda z wątku z oficjalnymi romami, albo z sammobile i wgrać Odinem ics dla Polski.
Tylko nie ma jeszcze ics dla Plusa, ale to praktycznie bez różnicy  :ok:
Nienawidzę Androida!

*

Offline cosby

  • *
  • 54
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 13, 2012, 10:58:26 »
Panowie, ROM LPY dla Polski to totalna kpina. Wczoraj zapodałem wydany dla UK LQ3 (5 czerwca) i szczena mi opadła. Oczywiście ROM posiada polski język więc czy to nasz czy nie nie da się zauważyć. Ale nie ma co tych romów porównywać. Bateria trzyma lepiej niż kiedykolwiek wcześniej - telefon uśpiony całą noc zjadł 1% !!!. To samo ze stabilnością i innymi opisywanymi kłopotami które tutaj nie występują. Na forach powoli o tym romie robi się głośno ze względu właśnie na dopracowanie. Dla mnie malinka miód - lepszego mi nie trzeba.

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:33:28 »
Panowie, ROM LPY dla Polski to totalna kpina. Wczoraj zapodałem wydany dla UK LQ3 (5 czerwca) i szczena mi opadła. Oczywiście ROM posiada polski język więc czy to nasz czy nie nie da się zauważyć. Ale nie ma co tych romów porównywać. Bateria trzyma lepiej niż kiedykolwiek wcześniej - telefon uśpiony całą noc zjadł 1% !!!. To samo ze stabilnością i innymi opisywanymi kłopotami które tutaj nie występują. Na forach powoli o tym romie robi się głośno ze względu właśnie na dopracowanie. Dla mnie malinka miód - lepszego mi nie trzeba.
Potwierdzam wszystko !!! To jest chyba najlepiej dopracowany ICS Bateria od 23.00 do 9.00 rano , to ubytek tylko 1% Do tega bardzo płynny. Polecam wszystkim ten ROM bo naprawdę warto. Ja niestety nim się długo nie pocieszę , bo dzisiaj chyba wymienie Note na S3.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:37:40 »
Panowie a Root i nagrywanie rozmów na tym LQ3 jest? Root to pewnie tak, a czy nagrywanie ktoś testował?

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:43:57 »
Panowie a Root i nagrywanie rozmów na tym LQ3 jest? Root to pewnie tak, a czy nagrywanie ktoś testował?
No ja już ci nie sprawdzę bo za 30 minut jadę po S3 , ale wydaje mi się że po podmianie libs powinno działać.

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:45:41 »
No i fajnie, przydałby się jakiś dopracowany ICS, bo ten nasz to faktycznie lipa. Ale proste pytanie: po cholerę Samsung wydaje tyle wersji ROM-ów (na Polskę, na UK itd), skoro w tym na UK można ustawić polski język? To czym one się właściwie, do cholery, różnią?!

Aha i gdzie można zassać ten LQ3 dla UK, bo na sammobile go jeszcze nie widać...
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:52:26 »
No i fajnie, przydałby się jakiś dopracowany ICS, bo ten nasz to faktycznie lipa. Ale proste pytanie: po cholerę Samsung wydaje tyle wersji ROM-ów (na Polskę, na UK itd), skoro w tym na UK można ustawić polski język? To czym one się właściwie, do cholery, różnią?!

Aha i gdzie można zassać ten LQ3 dla UK, bo na sammobile go jeszcze nie widać...
A tutaj http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1424997

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 13, 2012, 12:17:46 »
No ok, to są te same, co na sammobile, tylko LQ3 nie jest na UK, tylko jakiś BALTIC.

PDA: N7000XXLQ3
CSC: N7000OXXLP7
Version: 4.0.3
Date: 2012-06-05
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

No gołym okiem widać, że Baltic - same kraje wokół Bałtyku...

To o ten ROM chodzi? Ma polski język?
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline jac.ek

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 13, 2012, 12:42:03 »
No ok, to są te same, co na sammobile, tylko LQ3 nie jest na UK, tylko jakiś BALTIC.

PDA: N7000XXLQ3
CSC: N7000OXXLP7
Version: 4.0.3
Date: 2012-06-05
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

No gołym okiem widać, że Baltic - same kraje wokół Bałtyku...

To o ten ROM chodzi? Ma polski język?
Szczególnie Austria, Belgia, Francja, Węgry, Włochy i Hiszpania to kraje nadbałtyckie...  :ohreally:
A zapomniałem jeszcze o UK  :wink:

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 13, 2012, 14:48:25 »
@kocureq - Najlepiej ściągnąć z xda z wątku z oficjalnymi romami, albo z sammobile i wgrać Odinem ics dla Polski.
Tylko nie ma jeszcze ics dla Plusa, ale to praktycznie bez różnicy  :ok:
Plusowej dystrybucji nie potrzebuje. Wazne zeby za duz nie nadlubac :)

Co na chlopski rozum potrzebuje do tego odina? Zewnetrzna karte microSD (gdzies tak wyczytalem)?  Jakis kabelek specjalny?
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 13, 2012, 15:26:56 »
Zwykły kabel. Podłączasz do PC i lecisz

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 13, 2012, 15:38:05 »
Szczególnie Austria, Belgia, Francja, Węgry, Włochy i Hiszpania to kraje nadbałtyckie...  :ohreally:
A zapomniałem jeszcze o UK  :wink:

No toż właśnie napisałem. W ogóle same morskie potęgi: Węgry, Austria... Ale mniejsza z tym.

Pytałem, czy to jest ten super-ROM ISC do naszych Notek i czy ma polski język?
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:01:40 »
oficjalny ics jest słaby, dopiero cutom romy rozwijają skrzydła.
wgrałem wczoraj N7000 Galaxy Note Tegraowners ICS ROM
i to jest rakieta ics 4.0.4
do tego kernel
N7000 Galaxy Note Tegraowners ICS ROM
ktory obsługuje BLN (powiadomienia - podświetla przyciski dotykowe i mrugają to czego brakowało z htc)
http://forum.tegraowners.com/viewtopic.php?f=35&t=509
http://forum.tegraowners.com/viewtopic.php?f=34&t=506
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:26:35 »
Oficjalne może i nigdy nie były najmocniejsze, ale customy od czasów pradawnych (jeszcze na windows mobile) zawsze miały jakieś ALE. Coś nie do końca działało, coś było nie zawsze stabilne, coś lekko iskrzyło między softem i hardware, coś ..., coś ..., coś.... . Krótko mówiąc fajne dla tych, którzy lubią, a przede wszystkim mają czas (bo ja lubię, ale czasu nie mam) ciągle dłubać w telefonie, grzebać po forach itd. W moim przypadku, jak już poświęcę cały dzień na poukładanie sobie wszystkiego w telefonie po mojemu, to nie po to, żeby za tydzień robić to od nowa. Nadmieniam, że w odzyskiwanie kopii po zmianie ROM-u wierzę, jak w trzydolarowe banknoty z kaczorem donaldem...
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:43:31 »
Też zawsze byłem za customami, ale teraz to praktycznie nie ma różnicy, bo wszystko teraz takie niedopracowane...
Oficjale mają tą zaletę, że są oficjalami i zawsze gdyby jakaś gwarancja wyskoczyła, to bez stresu można oddać do serwisu - przekonałem się o tym niedawno.

Wgram sobie za raz tego ICS, zobaczymy co z tego będzie. Tylko w końcu który? LQ2 UK, czy LQ3 Baltic?
Miałem poczekać aż wrócę z sanatorium, ale ten co mam to porażka - niestabilny, wolny i żre baterię w 10h przy oszczędnym używaniu.
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 13, 2012, 16:59:15 »
Oficjalne może i nigdy nie były najmocniejsze, ale customy od czasów pradawnych (jeszcze na windows mobile) zawsze miały jakieś ALE. Coś nie do końca działało, coś było nie zawsze stabilne, coś lekko iskrzyło między softem i hardware, coś ..., coś ..., coś.... . Krótko mówiąc fajne dla tych, którzy lubią, a przede wszystkim mają czas (bo ja lubię, ale czasu nie mam) ciągle dłubać w telefonie, grzebać po forach itd. W moim przypadku, jak już poświęcę cały dzień na poukładanie sobie wszystkiego w telefonie po mojemu, to nie po to, żeby za tydzień robić to od nowa. Nadmieniam, że w odzyskiwanie kopii po zmianie ROM-u wierzę, jak w trzydolarowe banknoty z kaczorem donaldem...

Trochę się nie zgodzę. O ile na WM było faktycznie tak jak mówisz, to na Androidzie jest moim zdaniem dużo lepiej. Np. na SGS2 używam obecnie customa, na którym nie się czego czepić, choćbym się bardzo starał. Zresztą większość customów które testowałem były ok, porzucałem je zazwyczaj ze względu na owczy pęd do nowszego :) albo dlatego, że nie odpowiadały mi modyfikacje graficzne.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 13, 2012, 17:34:23 »
No niestety ten custom rom co zainstalowałem wiesza się poza tym idealny  :E
spróbuję jakiś jeszcze sprawdzony jak nie wypali wracam do GB na lb1
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Marek.S

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Volvo. for life
    • Album
  • Sprzęt: Galaxy Note
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 13, 2012, 17:59:25 »
(...)
Tylko w końcu który? LQ2 UK, czy LQ3 Baltic?
(...)

No właśnie też już po raz trzeci pytam. KTÓRY. Czy może już się okazało, że Ci co chwalili LQ3 dzisiaj rano, to zdążyli zmienić zdanie...
Długa historia: (2004) Asus A730 > HP hx4700 > HP hw6910 > Mio A701 > HTC Touch Dual > HTC HD > HTC HD2 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note (2012)

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 13, 2012, 18:45:27 »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 13, 2012, 19:35:59 »
Ej faktycznie jakie to proste :)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline badboy1979

  • ****
  • 886
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 13, 2012, 19:50:07 »
(...)
Tylko w końcu który? LQ2 UK, czy LQ3 Baltic?
(...)

No właśnie też już po raz trzeci pytam. KTÓRY. Czy może już się okazało, że Ci co chwalili LQ3 dzisiaj rano, to zdążyli zmienić zdanie...
Marek , to jest ten LQ3 Baltic. Jest j.polski i śmiga bardzo ładnie. Ja już się nim nie pociesze , bo właśnie Nota wymieniłem na S3  :grin:

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 13, 2012, 19:53:45 »
Ej faktycznie jakie to proste :)
wgrywanie custom romów jest proste i szybkie , jak masz cwm to tylko wchodzisz w niego i z karty wgrywasz romy , wczesniej wipe i po 5min wgrany
wazne aby nie wgrywać z oficjalnego ics bo uwali sie telefon, albo GB albo custom romy z bezpiecznym kernelem
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 13, 2012, 20:12:49 »
Hm... Wlasnie wgralem oficjalnego ICS na oficjalnego 2.3.6 i działa :) Ale i tak widać jak się grafika przycina, szkoda.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline Rajmek

  • *****
  • 1224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S6 Edge+ (wersja 6.0.1)
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 13, 2012, 20:51:16 »
Przez CWM czy przez Odin-a?

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Jest już oficjalny ICS 4.0.3 dla Note'a - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:46:14 »
Tak samo straszny jest ten baltic jak i singapurski  :(
Grzeje się jak mały reaktor i rozładowuje podczas ładowania...  :worried:
Chyba jednak muszę wrócić do cyanogenmoda...
Nienawidzę Androida!